KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

mmohaa

Regisztráció dátuma: 2017. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. március 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet

The Body Shop Vitamin E Aqua Boost Sorbet
2018. július 10.

Tényleg jó, annyira rendbe tette a kiszáradt bőrömet, hogy már elég csak 2 naponta használni. Pattanásokat sem nagyon hoz ki, bár ha nem kenem elég vékonyan, akkor azért előfordul.

Update: már 3-4 üveget elhasználtam, de igazából kicsit aknásodok tőle, úgyhogy most egy darabig nem veszem újra

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2018. július 10.

Aknéra/pattanásokra nem vált be. 1 hónapig használtam, nagy bajt nem csinált, de miután abbahagytam tisztább lett a bőröm. Azért kap pár csillagot, mert rontani nem rontott és mintha ráncokra/bőröregedésre valóban használna egy kicsit.

Geek & Gorgeous Cheer Up

Geek & Gorgeous Cheer Up
2018. július 10.

Nagyon jó, az első pár napban látványos volt a javulás, azóta pedig kordában tartja a pattanásokat és a mitesszereket. Először érzem, hogy valami tényleg javítja a bőrömet. A body shopos oils of life-al használom együtt, mert mindenképp kell mellé valami hidratálás és eddig az összes krémtől kipattogtam amit próbáltam. (Ha csak az olajat használom magában, hámlasztó nélkül, attól szintén kipattogok.) Néha még így is kijön 1-2 akné, de szerintem évek óta nem volt ennyire jó állapotban a bőröm. Kell mellé napvédő is, amitől rettegtem, de egy középkategóriás eucerin-t használok, és attól sem lett semmi baj. Volt olyan, hogy elfelejtettem fölkenni a fényvédőt és úgy mászkáltam egész nap, de nem nem lett semmi, nem okoz nagy fényérzékenységet.
A kisebb kiszerelést vettem, és két hónap használat után még mindig félig van, nagyon megéri az árát is.