KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

molnaragnes1982

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2012. október 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Yamuna Narancs Fahéj Szappan

Yamuna Narancs Fahéj Szappan
2017. április 23.

Szeretem a yamuna szappanokat, es ugyan nem mindegyuk szarit, de ez brutalisan. Furdeshez hasznalva napokon-heteken at nekem sajnos nem tett jot :(

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó

L'Oreal Infallible 24-H Matte Matt Alapozó
2015. november 20.

Két napja használom, így csak az első, friss élményekről tudok beszámolni, ami nálam egyelőre 5-ös! Kiválóan mattít, nem is tudom, mikor volt olyan, hogy a reggeli alapozás után délben ne kelljen púderozni-szalvétázni ( :) ) az arcomat. A BB korszakban álmodni sem mertem volna matt arcbőrről, de az utóbb használt alapozók is csak 3-4 óráig bírták, utána rendre jött a diszkógömb-effekt. (Az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy most először mertem venni kifejezetten mattító alapozót.) Ez a L'oreal viszont nekem egész nap tart! Kézzel viszem fel, de pl. elsőre nem sikerült, mert a művelet messze nem olyan könnyű mint más folyékony alapozó esetén, úgyhogy csak az tegyen így, aki villámgyors és alapos munkát tud végezni, mert nagyon hamar szárad. Maszkhatás nincs (éljeeeen), nagyon kényelmes a viselete (kell a megfelelő hidratálás!!!), nekem eddig - kopogom - még pattanást sem okozott. Nagy igazság, hogy tényleg nagyon alá kell hidratálni, mert a száraz részeket-sebeket eléggé ki tudja emelni. A fedése valószínű nem a legütősebb, de amit ígér (matt hatás), azt viszont megbízhatóan tartja. Összességében nagyon-nagyon jó termék, remélem később sem okoz csalódást.

Update: Azóta is használom, ám annyit módosítottam, hogy 2/3-ad, 1/3-ad arányban kenem fel, azaz keverem minimális BB-krémmel vagy pedig másik alapozóval (Astor Perfect Stay). Így az igazi :) - így már kevésbé szárít és kevésbé kényelmetlen viselet, a matt hatása pedig megmarad, csak nem olyan "egészségtelen", maszkszerű matt,

Salvus Nappali Krém SPF15 Szemkörnyékre és Arcra

Salvus Nappali Krém SPF15 Szemkörnyékre és Arcra
2015. május 17.

Ajándékba kaptam ezt a krémet, és amikor elfogyott az éppen használt, akkor bontottam ki. Valaki kérdezte, hogy lehet-e kapni - igen, én láttam mostanában a DM-ben. Nekem ez is olyan, mint az összes natúr(nak mondott) krém, pl. a Zelka, ráadásul ennek és a Salvusnak is azt hiszem ugyanaz a gyártója... Tömör krém, egyszerűen sok, nehéz, felkenve mintha rátapadna az arcbőrömre. Utána javul ez az állapot, és tulajdonképpen nem hidratál rosszul, de a kezdeti sűrű, maszkszerű hatást nem tudom neki elnézni. Biztos, hogy nem venném meg, és örülök, hogy nem adtam pénzt érte.