mpetra95

Regisztráció dátuma: 2018. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. március 21.
Bőrprobléma: Vízhiány

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por

got2b Powder'ful Dúsító Hajformázó Por
2018. június 29.

Hozza, amit ígér. Nekem hosszú, dús hullámos hajam van, de a hullámok miatt néha sikerül úgy megszárítani a hajam, hogy az valami borzasztó. Azért vettem meg ezt, hogy ne kelljen tupírozni a hajam a forgómnál, és bevált :) Tényleg egész nap tartott, sőt, még másnap is. Könnyű volt kimosni. Illata nincs, valójában úgy néz ki mint egy kis doboz hintőpor, mégis nagyon hatásos hajformázó. Én is egyből a hajtőre szórtam. Az adagolás úgy célszerű, ha óvatosan az ujjaddal ütögeted a dobozt, mintha sót/borsot szórnál, nehogy megszaladjon.. :)

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal

Balea Creme Peeling Krémes Arcradír Sárgabarackmag Olajjal
2018. június 23.

Update: Megváltozott a külseje, már nincsen rajta sem barack, sem mosolygó hölgyike, csak felirat :) Ára maradt 700 Ft. Mintha a szemcsék is mások lennének (bár ebben nem vagyok biztos, egy ideig más arcradírokkal kellett "pótolnom" ezt a terméket): nagyon de nagyon sűrű, homokszerű szemcsék, szuperül leviszik az elhalt hámsejteket :) Az illata ugyanaz. Még mindig a kedvencem!

A legjobb arcradír, amivel valaha találkoztam. Kár, hogy ritkán lehet kapni, mert gyorsan elapkodják, és üres marad a polc :( Az ára pedig nagyon alacsony ahhoz képest, hogy milyen jól radíroz. Nagyobb, sűrű, durvább szemcsés - nekem pont ez a megfelelő. Remélem, sosem tűnik el :))

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2018. június 12.

Egyedül a Carmex tudta megelőzni a ranglétrán. Szerettem azért ezt is, jó termék :)