KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Musil

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Giorgio Armani Myrrhe Impériale for Women and Men

Giorgio Armani Myrrhe Impériale for Women and Men
2018. május 26.

Ilyen minőségű illattal nem mindennap találkozik az ember. Amikor az első szimatolás után kiül az arcomra a döbbenet, hogy mégis hol voltam idáig, miért nem futottunk össze előbb? Mellette minden más illatélmény eltörpül, elhalványodik.
Üvegből illatolva ill. az első fújást követően még semmi édesség nem érződik rajta. Száraz, fás, a mirhától kicsit füstös, de medicinális allűröktől mentes, nagyszerűen kibalanszírozott illat, és mindemellett őrülten elegáns. De őrülten! Kezdetben kissé maszkulinnak hat, de idővel elkezd megjelenni egy leheletfinom édesség rajta, ami a hölgyek számára is hordhatóvá teszi.
Alkalmi illat, elegáns megjelenést, magabiztos kiállást, határozottságot képviselő egyének társa. Nagyon tartós parfüm. Amit még megjegyeznék, hogy azon kevés illatok egyike, amely nagyon sok embernek tetszik, többnyire pozitív véleményeket olvasni róla, nem egy tipikusan megosztó parfüm, hanem egy igazi jolly joker. Tudják ezt Armaniéknál is, az árcédula is ennek megfelelően alakul.
Észveszejtően jó illat!

Narciso Rodriguez For Her Body Cream

Narciso Rodriguez For Her Body Cream
2018. április 21.

Nagyon idegenkedtem a parfümös testápolóktól, testkrémektől, mondván méregdrága pénzkidobás mindegyik, de az az igazság, hogy a For Her testkrémre annyira kíváncsi lettem, hogy végül vettem egy tégellyel és kipróbáltam. Mit is mondhatnék? Az illata mennyei, és a bőrt valóban pihe-puhává varázsolja. Annyira kellemesen csalódtam benne, hogy már a másodikat fogyasztom belőle!

Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask

Shiseido Ibuki Beauty Sleeping Mask
2018. január 14.

Amit ez a trutyi művel az arcbőrömmel, az egészen elképesztő! A spatulával kimerve egy kis adagot bizony elég bizarr állagú cuccal van dolgunk, viszont a bőrön eloszlatva nagyon kellemes, frissítő hatású lesz. Olyan felüdülés, mint amikor egy jó izzadós nyári meleg nap végén az ember leöblíti az arcát friss hideg vízzel. A bőröm magába szippantja ezt a vitaminos elegyet, és reggelre gyönyörű lesz tőle, sokkal egyenletesebbnek tűnik utána a bőrkép. Egyszerűen imádom! Bár drága, egy tégely nagyon sokáig elég.

5 ÖSSZETEVŐ