KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

mzs

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly

L'Oreal Paris Casting Sunkiss Jelly
2016. március 2.

Abszolút csodaszer!!! Az itteni vélemények alapján mertem belevágni a vásárlásba, sikerült is akciós áron hozzájutnom... Az én hajam középbarna (inkább sötét) vörös pigmentekkel, ezért már jó néhány itthoni szőkítésem kudarcba fulladt a narancsos árnyalatú végeredmény miatt, DE ez a termék abszolút telitalálat. Terhesség és szoptatás utáni kb. 15 centis melír lenövést akartam halványítani vele (a 01-es árnyalatot választottam) , szóval első körben csak a lenőtt területet kentem be és már elsőre láttam a világosodást (bár férjem szerint csak beképzeltem :) ) de a második alkalom után már ő is megjegyezte, hogy milyen szép napszítta árnyalata lett és a lenövés is alig feltűnő (és abszolút igaz, amit a többiek is írtak, napfénnyel sokkal hatásosabb). Ma használtam harmadszorra és most már csak csíkokat húztam a felső rétegekbe, hogy tovább erősítsem a természetes hatását és anyukám (aki már két hete nem látott) teljesen el volt ragadtatva a színével és a puhaságával is, nem akarta elhinni, hogy nem fodrásznál voltam... Hát kell ennél több bizonyíték???? :)

Update: hát sajnos vissza kell vennem 2 csillagot, mert miután sajnáltam kárba veszni még párszor bekentem a hajam a termékkel és bizony hamar eljutottunk a rezes beütéshez (bár tény, hogy többször használtam mint 3-4 alkalom) és sajnos utána már a fodrász is csak köztes megoldásokkal tudott valami egységes hatást adni a hajamnak a 15cm vágásról nem is beszélve, szóval én inkább nem ajánlanám annak, akinek szőkénél sötétebb a haja.

Garnier Fructis Grow Strong Hajbalzsam (régi)

Garnier Fructis Grow Strong Hajbalzsam (régi)
2016. március 2.

Samponjával együtt használom és el kell hogy mondjam nagyon jó kis balzsam ez. Minden egyéb faxni nélkül pillanatok alatt kifésültem a hajam a használata után, az illata isteni, több nap után is érezni. Nem kellett vasalnom, sem más egyéb trükköket alkalmaznom, hogy a szénakazlat megzabolázzam, tökéletesen sima, fényes és egészséges hajkoronát varázsolt nekem. Ahogy betérek egy drogériába azonnal szert teszek a hajpakolás testvérére is... megy az 5 csillag :)

Garnier Fructis Grow Strong Sampon (régi)

Garnier Fructis Grow Strong Sampon (régi)
2016. március 2.

Oké, hát ez a kis sampon nálam is elnyeri az 5 csillagot...egyetlen hajmosás+balzsamozással szárítás után olyan hatást értem el, mint máskor hajvégápoló olajozás és hosszas hajvasalás után (szép sima, fényes és töredezésmentes kinézet) szóval engem elsőre meggyőzött. :) Az illata kellemesen gyümölcsös és nálam pl. már egyetlen hajmosással csökkentette a hajhullást is.