KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

mzs

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték

L'Oreal Paris Féria Preference Tartós Hajfesték
2018. május 14.

7.1 az én árnyalatom és imádom. Ezt kerestem évek óta, ami az én 6-os szinmélységemen rezesedés nélkül tud egy árnyalatot világosítani (ami valljuk be azért nem nagy elvárás). Neki sikerült!! Elég sok ősz hajszálam van már (genetika+ egy vetélés utáni sokk következménye) és velük is szépen elbánik ez a drogériás kis csoda... már túl vagyok 3 hajmosáson és még mindig hamvas/természetes és nincs ezüstös kikandikálás a festék alól, természetesen az ősz hajszálak kicsit vilávosabbak, így aztán az az igazi szőkésbarna, amit amúgy is akartam. Nekem bejön a gél állag is (már ismerős a Herbatinttől) én ecsettel festek és így sokkal könnyebb egyenletesen eloszlatni. Egy szó mint száz nekem 5-ös

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték

Schwarzkopf Natural & Easy Tartós Krémhajfesték
2018. május 11.

Két árnyalat között vacilláltam, aztán úgy döntöttem megveszem mindkettőt és majd a nemrég levágott (és szerencsére elrakott) copfomon kipróbálom őket s aztán döntök. Még így sem tudtam :) és mivel mindkét szín hamvas és egyetlen árnyalat volt közte a tövemet az 533-mal kentem be a hosszát pedig az 542-vel, kicsit összemosva a határokat és hát...vááá annyira gyönyörű és TERMÉSZETES színe lett, hogy el sem hiszem, 18 éve nem volt ilyen "eredeti" a hajszínem.Csatlakozva az előttem szólókhoz valóban nem szőke a színe, ez egy szőkésbarna/sötétszőke színt ad és napfényben szuperül látszik a mixton összes árnyalata, gyönyörű hamvas, egyáltalán nem zöldes. Én pont akciósan 1000Ft alatt (miiii? ilyen van?) vettem darabját a Rossmannban és az 533-as fele megmaradt egy tőfestésre. A Herbatintről váltottam át erre (a hamvas 7-es szőkéje nekem narancssárga lett, lehet én várok sokat, de a hamvas ne legyen már rezes nem?) és hát nem bántam meg. Harmad annyiba kerül, az ősztakarása szuper, a színe elképesztő és ha a tartóssága ís beváltja a hozzá fűzött reményeimet elkötelezett vásárlója leszek a továbbiakban. Abszolút 5*
Update: bár a szín nagyon bejött, hát sajnos az első mosás után ő sem tudott nekem többet nyújtani mint az elődei, az ősz hajszálak szépen előbukkantak és két hét után már a színe is nagyon megkopott + átmentünk rezesbe ismét, ezért számomra ő egy közepeset érdemel.

Herbatint Hajfesték

Herbatint Hajfesték
2018. március 22.

Sajnos nem túl jók a tapasztalataim a festékkel, pedig igazán próbálkoztam vele, 4 dobozzal "fogyasztottam" el (egy kisebb vagyon), de nem lettünk barátok. Előszőr a 7-es hamvas szőkéjét próbáltam és az őszfedése botrányosan gyenge volt. Kértem tanácsot a forgalmazótól aki javasolta a natúr 7-essel való fele-fele arányú keverést a megfelelő ősztakarás érdekében. Az sikerült is, viszont egy hét után (az első mosás előtt!!!) már előbukkantak az esüstös kis szálak, amúgy meg a színe valami rettenet lett, sötét narancs/rókavörös színben pompázott, még összekötve is extra kínszenvedés volt átvészelni az egy hónapot, hogy válthassak egy másik festékre. Lehet nekem nagyok az elvárásaim, hiszen ez egy mindenmentes növényi alapú hajfesték, de a hamvas árnyalat ne legyen már rezes! A három csillag az összetevőkre, a csomagolásra és a balzsamjára azért ment.