KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NadjaBlue

The Pale Journal
Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

The Pale Journal
Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Dermax Kézápoló Krém

Dermax Kézápoló Krém
2019. január 12.

Nagy szívfájdalmam, hogy olyan nehéz jó illatmentes kézkrémet találni, szóval nagyon hálás vagyok ezért a termékért. Ráadásul még cruelty free is! Tényleg hiánypótló darab. Csak ajánlani tudom, főleg akkor, ha hozzám hasonlóan száraz, ekcémás bőrrel vagytok megáldva. Egyáltalán nem érzem túl zsírosnak a krémet, jól hidratál és pár perc alatt felszívódik.

Dermax Folyékony Szappan

Dermax Folyékony Szappan
2019. január 12.

Száraz, ekcémás a bőröm, szóval olyan szappant akartam, ami illatmentes és cruelty free, úgyhogy nagyon örültem, amikor megtaláltam ezt a terméket. Ezenfelül jól is tisztít és könnyen beszerezhető. Viszont két negatívuma van: ha sokat mosok kezet, szárítja a bőröm és hát nem olcsó, úgyhogy főleg az utóbbi ok miatt egyelőre áttérek az Isana Med szappanjára.

Batiste Dry Shampoo Blush

Batiste Dry Shampoo Blush
2019. január 12.

Egyértelműen a Batiste szárazsamponok a kedvenceim, már több márkát is próbáltam, de ez messze felülmúlja mindegyiket. Úgyhogy igaz, hogy drágább, mint a többi, de szerintem akkor is megéri az árát. A cseresznyés változat a kedvencem, nagyon klassz illata van, de legutóbb a boltban csak ez az verzió maradt, szóval kipróbáltam. Túl édes, erős az illata, egyáltalán nem kellemes, sőt... Ezt leszámítva teljesen jól működik, simán el lehet vele tolni a hajmosást egy-két nappal.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract a EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott