KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NadjaBlue

The Pale Journal
Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

The Pale Journal
Regisztráció dátuma: 2015. július 4.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 3 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Dove Original Compressed Aerosol

Dove Original Compressed Aerosol
2018. augusztus 22.

Normál méretű társát használom már hosszú ideje, így nagyon örülök neki, hogy van végre alternatív, környezetkímélőbb változata is. A hatása ugyanolyan jó, illatban egyezik, nagy melegben is szépen helytáll és nem hagy foltot. A mérete pedig külön öröm, utazáshoz szuper. A nagy kérdés csak az lesz, hogy valóban kitart-e addig, mint a normál kiszerelésű nagy testvére, ezen áll vagy bukik a dolog. Ha kitart +1 és át is állok rá.

Balea Duschschaum Sweet Cake

Balea Duschschaum Sweet Cake
2018. március 25.

Kellemes a használata, krémes, otthoni wellnessnek tökéletes, ráadásul nem szárít és tényleg sok habja van. Elsősorban viszont az illata miatt esett rá a választásom, ugyanis miután beleszerettem egy citromos muffin illatú tusfürdőbe külföldön, azóta keresem itthon is könnyen beszerezhető testvérét. Engem viszont egyáltalán nem emlékeztet semmilyen süteményre, csak a mű eperillatot érzem ki, amit viszont gyorsan meg lehet unni. Innentől kezdve pedig ízlés kérdése, hogy kinek jó/rossz hír, hogy az illat szinte rögtön el is illan fürdés után, legalábbis az én esetemben egyáltalán nem érződött a bőrömön.

Isana Hydro Wasserspray

Isana Hydro Wasserspray
2017. október 3.

Szerettem nyáron használni a melegben, némi felfrissülést és kis plusz hidratálást nyújt. Nem egy csodaszer, de egynek jó.

1 MÁRKA

1 ÖSSZETEVŐ

Rosmarinus Officinalis (Rosemary) Flower Extract a EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott