KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naftalin

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

dr. Organic Mélytisztító Arclemosó Aktív Szénnel

dr. Organic Mélytisztító Arclemosó Aktív Szénnel
2019. január 5.
(!)

Tesztelésre nyertem itt a Krémmánián, ezúton is köszönöm :)
Volt már korábban Dr. Organic arclemosóm, a tengeri ásványos, szerettem használni, de azért elég rendesen szárított. Ezt most nagyjából másfél hónapja használom minden este a zuhany alatt, nem sok fogyott még belőle, borsónyi mennyiség elég egy alkalomra, a másik termékből kiindulva nekem ez is elég lesz kb. hat hónapig, szóval rendkívül gazdaságosnak gondolom.
Én úgy használom, hogy benedvesítem az arcom, felrázom és kinyomom a tenyerembe, felhabosítom és átmasszírozom vele az arcom. Zselés állagú, a színe ténylegesen koromfekete, ami elsőre ijesztő lehet, de felhabosítva maga a hab szürkés. Ahogy előttem is írták, az illata tényleg elég megosztó, én pacsulisnak és kicsit citromfüvesnek, szóval meglehetősen pasisnak érzem, de mostanra már megszerettem. Szerencsére arcon nem marad meg, de ruhára tényleg vigyázni kell, én a fürdős hajpántomon azért érzem, ha véletlen kerül rá :) Én használom egyébként a szemkörnyékemen, de azért óvatosan.
És az eredmény: mióta használom (bár több új dolgot bevettem a rutinomba mostanság), azt vettem észre, hogy kevesebb a mitesszerem, amihez biztosan hozzájárult. Lemosás után puha és nem húzódik a bőröm, bár én mindig hidratálok is, de közel sem az a kifejezetten feszülő érzés zuhanyból kilépve, mint a másiknál. Sőt, ha nagyon muszáj, még egy kevésbé erős sminkkel is megbirkózik, utána mindig tiszta a tonikos vattapamacs, eddig még egyik arclemosóm sem tudta ezt produkálni, szóval én kombinált bőrre kifejezetten ajánlom és valószínűleg meg is fogom venni ha elfogy. :)

Chloé Nomade EDP

Chloé Nomade EDP
2019. január 5.

Bőrre fújtam, először kifejezetten maszkulin, szúrósan citrusos, aztán az első fél óra után szelídül és kibontakozik egy fréziás-barackos illat, ami rendkívül finom, de mellette ott van masszívan egy férfias illatjegy is (talán ez lehet a tölgymoha?) és mintha váltakozna. Mire elkezdeném élvezni ezt a virágos részt, megjelenik a másik is, nem elnyomva az elsőt, de határozottan érezteti a jelenlétét. Viszont azt hiszem, így teljesen érthető a névadás, tényleg "nomád" :). Örökké változik és magadénak hiheted, de csak addig, amíg ő is engedi. Van benne egyfajta távolságtartás, egy "lesz@rom, ki mit gondol" attitűd, meg nekem egy kis magányosság is keveredik bele. Hm, érdekes parfüm ez, bár nem vagyok nagy parfümszakértő, én szeretem, ha nem hagy nyugodni és gondolatokat ébreszt, akár magaménak érzem, akár nem. Tartósságára nem lehet panaszom, szóval azt hiszem, megadom neki az öt csillagot, mert arról nem tehet, hogy nem az én illatom, de ettől függetlenül csodálom.

Replay Signature Secret EDT

Replay Signature Secret EDT
2018. december 31.

Most éjjel-nappal őt fújnám magamra :) Először az üvege fogott meg, aztán egyszerre bőrre fújtam nagy bátran, azóta tart a szerelem :D Nem bírom alapból elviselni a vaníliát semmiben, mert rosszul vagyok az édességétől, de ebben valahogy olyan harmóniában van a többi illatjeggyel, hogy nem érzem ki kifejezetten, csak "felmelegíti" az illatot, igazán bújós, melengető és virágos komfortillat, de nem tucat, meg lehet ismerni. Melegebb időben nekem biztosan sok lesz, de most legszívesebben fürdenék benne. Elég belőle 2 fújás,tartóssága bőrön 6-7 óra, utána bőrközeli, ruhán meg kb. amíg ki nincsen mosva az adott darab :D Sőt, az egyik felsőmön még frissen mosva is megcsapott halványan az illata. Nagyon tetszik illat, ár és tartósság szempontjából is, 5 csillag!