KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naftalin

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Salvador Dalí Purplelight

Salvador Dalí Purplelight
2018. augusztus 13.

Gyönyörű illat, csak nem passzolunk sajnos, magamon túl élesnek-zöldnek érzem. Valóban az orgona dominál benne, ez nagyon tetszik, leszáradása pedig tisztaságillatú, de éppen a nyíló orgonától ridegnek érzem magamhoz. Tartóssága jó, 4-5 óra, és meglepően nagynak éreztem a szillázst, vigyázni kell vele, mert könnyen sokat fújhatunk, persze ez idővel szelídül. Szívesen szaglásznám, de nem viselném, ezért feltettem az eladók közé, hátha akad, aki viseli is és örömet szerez neki. :)

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA

The Ordinary Lactic Acid 5% + 2% HA
2018. július 27.

Nekem ő a szó legszorosabb értelmében csodaszer lett. Hormonális aknéra hajlamos az arcom a két oldalán, viszont száraz a bőröm, ergo hámlik és pigmentfoltjaim is vannak rendesen. Őszintén elsőre nem vártam tőle sokat, első TO termékem es hámlasztóm egyben, kíváncsi voltam, milyen a kémiai hámlasztás. Első használat után másnap reggel nem hittem a kezemnek-bababőrt csinált ott, ahol rendszeresen száraz a bőröm! Ezt azóta is hozza, több mint egy hónapja használom már minden nap. Ha előtte befújom az arcom virágvízzel, még jobban hidratálja és a foltokat is szép lassan halványítja, pattanás csak elvétve van, ha olyat eszem. Mindezen felül sokáig elég a mennyiség (2/3-a még megvan). Odavagyok, 5*!

PomPom Neroli Virágvizes Zselé

PomPom Neroli Virágvizes Zselé
2018. július 27.

Isteni az illata és tényleg jól hidratál, nagyon gazdasàgos a kiszerelése is, hónapokig elég. Egyetlen problémám nekem is az, hogy mintha filmréteget hagyna és patakzik az arcomról a víz ilyen melegben, ha este felkenem, ezt a rózsás és mentás változatnál nem tapasztaltam. Ezért neki négyest adok.