KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Naftalin

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. október 14.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette

Nabla Soul Blooming Eyeshadow Palette
2018. október 18.

Ez valami csodálatooos :) Igaza van az előttem szólónak, nagyon hidegnek tűnik minden képen és a swatchok is, de közben meg tényleg nagyon meleg színek vannak benne, talán a Garden Gate (irizáló világosrózsaszín) az, ami hűvösebb bizonyos fényben. Fantasztikus pigmentáltság (tényleg elég épphogy belemártani az ecsetet) és nagyon különleges színek, mindez masszív és elegáns, mágneszáras tokban. Minimálisan potyognak a csillámos színek, de leginkább a csillámok, nem maga a szín, szerintem ez kb. kivédhetetlen csillámos sminktermékeknél. Szóval én is odavagyok, 5* :)

Alverde Clear Waschcreme Heilerde und Bio-Grüner-Tee

Alverde Clear Waschcreme Heilerde und Bio-Grüner-Tee
2018. október 12.

Szépek az összetevői és jól tisztít, még a sminket is képes eltávolítani, holott nem erre van kitalálva. Hiperérzékeny a bőröm, de nem okozott pattanásokat, az én arcomat minimálisan szárítja, de nincs az a húzódó érzés, én este használom és utána ráhidratálok, szóval ez legyen a legnagyobb probléma vele:) Az ára is tetszik és sokáig kitart, ma vettem újra, az első 2 hónapig bírta mindennapi használattal.

For Your Beauty Parfümszóró

For Your Beauty Parfümszóró
2018. október 12.

Egyetértek az előttem szólóval, bazi drága és konkrétan nem működik! Beletettem szépen a parfümöt, fújnám ki, de semmi nem jött ki belőle...nekem legalább a tartályba ment a parfüm, de így persze visszatenni az eredeti üvegbe már nem lehet...kizárólag ezért van még meg, elöntögetem magamra, de amint elfogy, repül.