KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nancika

Cruelty Free Beauty
Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cruelty Free Beauty
Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP

Lancôme La Nuit Tresor a la Folie EDP
2018. július 18.

Anyukám használt régen Tresort, úgyhogy nekem ez olyan "anya illat" volt, aztán mielőtt rendeltem az Eden oldaláról, a Müllerben szaglászgattam, megszagoltam ezt is: BUMM! K E L L N E K E M élmény volt. Úgyhogy azóta könyörgök az Eden Perfumes-nek, hogy készítsék el ennek az állatkísérlet-mentes és vegán dupe-ját. Remélem, egy idő után hatásos lesz, hogy minden hónapban írok nekik egyszer, hogy "na, még mindig nem gondoltátok meg magatokat? Légyszi, légyszi!"

Viszont ezt akkor sem fogom megvenni, amíg végeznek állatkísérleteket.

Chanel N°5

Chanel N°5
2018. július 18.

Ha meg kellene nevezni azt a három dolgot, amit a legnehezebb volt letennem, amikor az állatkísérlet-mentessé varázsoltam a fürdőszobámat, a Chanel N°5 biztos rajta lenne (mind a két verzióban) a 3 legnehezebben lecserélt termék listáján. Olyannyira, hogy az utolsó üveg alján tartogattam pár cseppet, amit mindig csak jeles alkalmakkor használtam.

Érdekesség: aztán páran összeálltunk, hogy rendeljünk az Eden oldaláról (hogy szétdobjuk a szállítási költséget), és a választásom egyértelműen a NO.7 EDEN NUMBER FIVE parfümre esett. Ugyanis ez a cég a világ leghíresebb illatainak készíti el az állatkísérlet-mentes és vegán verzióit. Amikor megérkezett, azonnal kipróbáltam: egyik kezemre az eredetit fújtam, a másikra pedig a dupe-ot, és nem kellett csalódnom, a két illat megszólalásig hasonlított egymásra. Ahogy telt az idő, a szív- és az alapillatok is kb. egyszerre bukkantak fel és ugyanolyanok voltak. A végére már nem emlékeztem, hogy melyik csuklómra melyikből fújtam, de nem is volt erre szükség, mert mind a kettő ugyanolyan illatú volt. A tartóssága is megér egy misét, a kabátomon egy fújás két nappal később is tökéletesen érződött. A szétdobott szállítási költséggel pedig összesen 9600 Ft körül fizettem a 50 ml-es dupe-ért, ami nevetségesen olcsó a számomra tökéletes illatért, pláne akkor, ha számításba vesszük azt is, hogy ez az eredeti mennyibe kerül.

Makeup Geek Blush

Makeup Geek Blush
2018. július 18.

Szerintem az unokáim is ezt fogják használni, mert olyan, mintha még egy kicsi sem fogyott volna belőle, pedig már egy éve használom. Hiába na, tökéletesen pigmentált, tartós, nem kell frissíteni nap közben és csodálatosan szép árnyalatokban kapható. :)

16 ÖSSZETEVŐ

Triticum Vulgare (Wheat) Germ EWG Kockázat: EWG Adat: közepes