KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nancika

Cruelty Free Beauty
Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Cruelty Free Beauty
Regisztráció dátuma: 2016. június 17.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Balea Handschaum Cake Pop

Balea Handschaum Cake Pop
2017. december 15.

Teljesen beleszerettem: ugyan vészesen nincs kiszáradva a kezem, de a mindennapos kézmosás utáni krémezéshez tökéletes. Az illata mennyei és rendkívül gyorsan beszívja a bőröm. Olyan szinten sláger lett az irodában, hogy szinte mindenki gyorsan beszerezte miután először kipróbáltam bent. Sokáig elég, az ára baráti és az illata is mennyei. Kell ennél több? :)

Freedom Pro Decandence Szemhéjpúder Paletta - Clubbed To Death

Freedom Pro Decandence Szemhéjpúder Paletta - Clubbed To Death
2017. december 15.

Szerencsére jócskán leárazva vettem, mert amúgy nagyon nem éri meg az árát szerintem. Vannak nagyon szép színei és vannak olyanok, amikor porosak, alig tapadnak meg (még a legjobb szemhéjalapozómmal sem): a türkiz például gyönyörű, élénk, nem poroz, a zöld árnyalatok viszont ezzel szemben tragikusan rosszak. A türkiz a fehér szőrű ecsetemből nem jött ki, halványan még sokadik mosás után is benne maradt annyira erőteljes, addig a zöldes színeivel hosszadalmasan szenvedni kell, hogy egyáltalán észrevehetőek legyenek. Elég rendesen megszenvedtem vele, amikor a legutóbbi fotózásomon zölddel akartam festeni a szemeimet. Nem mondom, sikerült végül nagyjából kihozni a szememből, amit akartam (a fotós amúgy is halvány színekre vágyott), de azért igencsak megszenvedtem vele. :) (A kész sminket amúgy Portrait of a princess néven megtaláljátok a sminkjeim között).

Összességében amúgy nem rossz paletta, bár én a teljes árát biztosan nem fizetném ki érte, mert csak pár szín használható igazán, de így leárazva tökéletes volt. Pluszban pedig: cruelty-free, igazán nehéz normális CF palettát találni, és mivel csak CF termékeket használok, nincs könnyű dolgom...

Azt viszont nem szeretem benne, hogy a természetestől jó messze van, de ezért nem vonok le tőle pontot, hiszen nem is ígérte, hogy az lenne. Viszont a szememet amúgy is maximum különleges alkalmak és fotózások alkalmával festem a spirálon kívül mással, arra jó ez is egynek a sok közül... :)

Update: Hogy lássátok kivel van dolgotok, voltam annyira cuki, hogy összemaszatoltam a kezem, hogy látható legyen, melyik szépen pigmentált és melyik nem. A kezemet pedig bekentem előtte az ezer éves, nem CF Artdeco szemhéj alapommal, hogy sokkal reálisabb képet kapjatok a végeredményről:

Lush All Good Things Parfüm

Lush All Good Things Parfüm
2017. december 15.

Ma a blog miatt tettem egy kiadós Lushos kiruccanást, mivel az olvasók CF parfümöket "követelnek". :D Már nagyon sok márkát kipróbáltam, és több kedvencem is lett már az utóbbi időben (Accorelle Tiaré, Farfalla Nuvola), mióta erre a témára ráfeküdtem, de ez az egyik - ha nem a - legjobb eddig.

Nagyon kellemes az illata. A kis papíron is tetszett, finomnak tartottam, de amikor a végén a két befutót a jobb (All Good Things) és bal (Karma) kezemre fújtam, már ő ízlett jobban nekem. Mire hazaértem, pedig egyértelmű lett, hogy legközelebbi látogatásomkor ő jön majd velem haza. Az egyik kollégámnak, nővéreméknek, az apukámnak, de még a kutyámnak is ez tetszett a legjobban. Miután hazajöttem, le sem tudtam magamról vakarni a kis ebemet, egész este a csuklómat szagolgatja, és láthatóan bejön neki ez az illat. Ha a másik kezemen a Karmát tartom oda, elfordul és visszajön ehhez. Szerintem ha már a kutyám is a profi orrával erre szavaz, akkor biztosan tud valamit ez a parfüm. Én is folyamatosan szagolgatom mondjuk, furcsa, de kicsit tényleg addiktív ez az illat, sosem elég belőle. :)

Első fújásra valóban sok (de szinte minden parfüm), viszont a szív és az alapillata annyira finom, hogy egyszerűen nem tudom nem megvenni. :)

16 ÖSSZETEVŐ

Triticum Vulgare (Wheat) Germ EWG Kockázat: EWG Adat: közepes