KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

narancsfavirág

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. október 2.

Kb. 3-4 darabot elhasználtam belőle. Elég nehéz volt beszerezni, különösen a világosabb árnyalatra kellett vadászni. Amikor először kipróbáltam a szemkörnyékemmel nem lettek valami jóban, de később már nem volt ilyen gond. Az illata meglepően erős volt, de szerencsére azért elillant rövid idő után. A fedése nem rossz, de azért a nagyobb bőrhibáknál építgetni kellett. Tartós is volt viszonylag. Ami miatt nem veszem már újra, ugyan elég világos, valahogy az árnyalat mégsem az igazi.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. október 2.

Már közel egy éve megvan, de nem kedveltem meg. Önmagában használva elég nehezen tudtam egyenletesen eloszlatni az arcomon, és a színe is sötét. (a legvilágosabb árnyalat van meg) Egy ideig a catrice beautifying primerjével használtam, úgy egészen jól működött. Most a nyx világosító alapozójával meg argánolajjal kevergetem, de így elég körülményes használni, úgyhogy nem valószínű, hogy újraveszem. A csomagolása először nagyon megtetszett, de nem zár valami biztosan, utaztatni nem is próbáltam. Szerencsére pattanásokat nem okozott, és nem is irritált. Azt nem nagyon tudom, hogy mennyire szárít, mivel szinte mindig keverve használom.

Original Source Kókusz és Shea Vaj Női Tusfürdő

Original Source Kókusz és Shea Vaj Női Tusfürdő
2017. október 2.

Az illata nekem kissé mű, de egész jó, sokkal jobb, mint a limeos-kókuszos változatnak. Jól tisztított, bár viszonylag többet kellett belőle használni (az eddig használt tusfürdőimhez képest). Az én bőrömet kicsit szárította, de nem viszkettem tőle, és nem irritált. Ha nincs jobb ötletem, hogy mit próbáljak ki, vagy gyorsan kell vennem egy tusfürdőt, akkor általában ezt választom.

4 ÖSSZETEVŐ

Sucrose Myristate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott