KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

narancsfavirág

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Lush Plum Rain Tusfürdő

Lush Plum Rain Tusfürdő
2017. április 27.

Elég fura zselés állaga van, ami hajlamos megszökni a kezeim közül, de fürdőrózsával szoktam használni, úgyhogy ez nem okozott gondot. Ami a legjobb, hogy tisztít, de közben nem szárítja rommá a bőrömet. Az illata zuhanyzáskor nagyon tetszik, bár később rajtam kicsit édesebbé válik, ami annyira nem jön be, de szerencsére csak halványan lehet érezni.

Nature Cookta VCO Kókuszolaj

Nature Cookta VCO Kókuszolaj
2017. április 27.

Legfőképp sminklemosásra szoktam használni úgy, hogy belemasszírozom az arcomba, és nedves vattakoronggal letörlöm. Utána nagyon alaposan le szoktam mosni, mert a bőröm sajnos hajlamos a pattanásokra, de így alkalmazva eddig nem okozott gondot. Egyébként a banila zero sminklemosó balzsamját jobban szeretem használni, de mostanában nem tudtam rendelni :( Néha testápoló helyett is jól jön, ha épp nincs itthon más.

Avène Extremely Gentle Cleanser Lotion

Avène Extremely Gentle Cleanser Lotion
2017. április 27.

Már nagyon rég kerestem jó arclemosót, mert a legtöbb irritálta vagy szárította a bőrömet, vagy mindkettőt egyszerre. :( Végül rászántam magam a rendelésre, és nagyon jól tettem, mert ez a lemosó végre elég gyengéd, nem szárítja ki az arcom de azért hatékony, bár sminket nem szoktam vele lemosni. Közben a barátom is elkezdte használni a rosaceás bőrére és neki is bevált.

4 ÖSSZETEVŐ

Sucrose Myristate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott