KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

narancsfavirág

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Zelka Szenzitív Dezodor

Zelka Szenzitív Dezodor
2017. július 27.

Az alumíniummentessége meg illatmentessége miatt választottam ez a dezodort, de sajnos nem vált be. A használatával büdösebb voltam mint nélküle, pedig adtam neki több esélyt is. Elkezdett irritálni is, úgyhogy nem mertem tovább használni. Valószínűleg a fő izzadásgátló összetevőt nem bírom, mert más dezodorokkal is volt hasonló problémám.

Zelka Kézkrém Argán Olajjal

Zelka Kézkrém Argán Olajjal
2017. július 27.

A hatásával elégedett vagyok, számítottam rá, hogy ez egy zsírosabb krém, de ahhoz képest elég jól beszívódott. (elég száraz bőröm van) Viszont az állaga nagyon morzsálódós, és hullik mindenfelé, amikor kiveszem, ami engem eléggé zavar.

Catrice Wellnails 3in1 Nail Polish Remover Pads

Catrice Wellnails 3in1 Nail Polish Remover Pads
2017. július 15.

Sokáig az Isana acetonos lemosóját használtam, ami ugyan pár pillanat után leszedte a körömlakkot, de egy idő után a körmeimnek nem tett túl jót :( Ezért az acetonmentes lemosók között keresgéltem, amik vagy fullasztóak voltak, vagy nem szedték le a lakkot, vagy fura réteget hagytak, amitől alig lehetett megszabadulni, vagy esetleg mindezeket egyszerre. Ezek a párnák viszont nagyon beváltak, végre tudok körömlakklemosás közben levegőt venni, és ugyan pár percig kell vele szedegetni a lakkot (közben általában nézek, vagy olvasok valamit), de nekem sötétebb lakkokat is leszedett maximum két koronggal. És ami a legfontosabb, hogy nem bántotta a körmeimet és a körömágyamat. A honlapjukon úgy láttam, hogy sajnos már nem lesz belőle, de remélem találok majd valami hasonlót.

4 ÖSSZETEVŐ

Sucrose Myristate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott