KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

narancsfavirág

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló

Phi Pazar Cafe Ébresztő Szemkörnyékápoló
2017. november 21.

Nekem rizstejes kávéra emlékeztetett az illata (csak, hogy legyen egy ilyen is :)). A szemkörnyékem nagyon száraz, és nagyjából jól hidratált, smink alá is jó volt, de azért estére már kicsit kevésnek éreztem. A karikákon meglepően enyhített, utoljára középiskola előtt volt hasonló a szemem alatti terület, pedig nem vártam tőle ilyesmit. Viszont nagyon gyorsan elfogyott (3 hét alatt), úgyhogy nem vettem újra.

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. október 2.

Kb. 3-4 darabot elhasználtam belőle. Elég nehéz volt beszerezni, különösen a világosabb árnyalatra kellett vadászni. Amikor először kipróbáltam a szemkörnyékemmel nem lettek valami jóban, de később már nem volt ilyen gond. Az illata meglepően erős volt, de szerencsére azért elillant rövid idő után. A fedése nem rossz, de azért a nagyobb bőrhibáknál építgetni kellett. Tartós is volt viszonylag. Ami miatt nem veszem már újra, ugyan elég világos, valahogy az árnyalat mégsem az igazi.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. október 2.

Már közel egy éve megvan, de nem kedveltem meg. Önmagában használva elég nehezen tudtam egyenletesen eloszlatni az arcomon, és a színe is sötét. (a legvilágosabb árnyalat van meg) Egy ideig a catrice beautifying primerjével használtam, úgy egészen jól működött. Most a nyx világosító alapozójával meg argánolajjal kevergetem, de így elég körülményes használni, úgyhogy nem valószínű, hogy újraveszem. A csomagolása először nagyon megtetszett, de nem zár valami biztosan, utaztatni nem is próbáltam. Szerencsére pattanásokat nem okozott, és nem is irritált. Azt nem nagyon tudom, hogy mennyire szárít, mivel szinte mindig keverve használom.

4 ÖSSZETEVŐ

Sucrose Myristate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott