KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

narancsfavirág

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2011. augusztus 23.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Cover FX Cover Click Cream Foundation & Concealer Stick

Cover FX Cover Click Cream Foundation & Concealer Stick
2018. május 3.

Megkedveltem ezt az alapozót, mert igazából mindazt tudja, amire mostanában szükségem van. Nem lettem rá érzékeny, és van belőle elég világos árnyalat, ami passzol a bőrszínemhez. Elég jól eldolgozható, bár én mindig primerrel használom, mert elég száraz bőröm van. Építhető is, de aki erősebb fedést szeretne minden nap, annak nem igazán ajánlom, mert így használva pillanatok alatt elfogy. Jól tart a nap folyamán, és szerencsére nem szárítja ki a bőrömet. Estére azért megkopik, de nem túl feltűnően. Nagyon kicsi a csomagolása (kb. korrektor méretű), és stiftes, és így könnyen hordozható, ami jól jön utazásnál.

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű

Ebelin Mikroszálas Arctisztító Kesztyű
2018. március 19.

Amikor megláttam a dmben ezt a kesztyűt, nagyon megörültem neki, mert már régóta kerestem ilyesmit. Az első, amit vettem, az nagyon könnyen tisztítható volt, csak azért a rendszeres fekete szemfesték elszínezte a végére, meg az anyaga is kicsit durva lett. Aztán újravettem, és a mostani mintha kicsit más lenne, nem olyan könnyű tisztítani, és nem is annyira alapos. De azért még így is jó, csak valószínűleg nem fogja addig bírni, mint a régi.

Trend It Up Expert Perfection Alapozó Bázis

Trend It Up Expert Perfection Alapozó Bázis
2018. február 23.

A másik típust néztem ki magamnak, de a sietségben ezt hoztam haza a dmből. Elsősorban azért vettem, mert plusz hidratálásra volt szükségem az alapozó alá. Csak akkor láttam, hogy mattítania kellene, amikor itt megnéztem a véleményeket, utána persze a címkén is láttam, hogy ígért ilyesmit. Viszont én mattító hatást egyáltalán nem tapasztaltam, ellenben adott egy kis egységességet és egy kis fényt az arcomnak. Valamint segített abban, hogy el tudjam dolgozni az alapozót az arcomon, és ne üljön ki annyira a felszínére. Összességében nekem bevált arra, amire szántam, de ez most egy kicsit a szerencsén is múlt.

4 ÖSSZETEVŐ

Sucrose Myristate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott