Natureve

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. február 12.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál
2018. március 12.

Az eddigi legjobb szempillaspirálom. Nagyon szépen szétválasztja a szempilláimat, miközben nagyon jól fed (kétszer szoktam végigkenni vele a szempilláimat úgy, hogy csak annyit szárad az első réteg, ameddig "körbeérek".) Nagyon sokáig elég, minden nap használva majdnem 3 hónapig kitart.

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém

Yves Rocher Mangó-Koriander Kézápoló Krém
2018. március 12.

Rendkívül könnyű krém, mely gyorsan beszívódik, nekem ez nagyon fontos szempont volt a vásárláskor. Ami viszont zavar, hogy ha nem használom kézmosás után (hagyom 30 percet beszívódni), akkor délutánra ugyanúgy száraznak érzem a bőröm, tehát nem ad olyan tartós hidratáltság érzetet, mint amire számítottam. Az illata nagyon kellemes, lágy, mangós, a bőröm tapintása nagyon finom, de lehetne tartósabb. :)

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta

Rimmel Kate Moss Sculpting Paletta
2018. március 12.

A Coral Glow árnyalatot vettem, az első highlighterem. Nekem nagyon bevált mindhárom árnyalat: A highlighter szépen csillog, pont annyira látszik, amennyire egy irodai, visszafogott smink igényli. A pirosító része szintén természetes hatást kelt: az ecsetet oldalanként két-háromszor húzom végig a púderen és tökéletesen látszik a bőrömön. Nyilván mindenkinek más árnyalatú a bőrszíne, így nehéz minősíteni egy terméket. A tartósságával nincs gond, délután is látszik a bőrömön mind a pirosító, mind a higlighter.