KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NDCsilla

Regisztráció dátuma: 2018. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. október 23.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Essence Ho!Ho!Ho! Iridescent Powder Highlighter

Essence Ho!Ho!Ho! Iridescent Powder Highlighter
2019. január 20.

Hát én nem tudom, hogy csak az én termékemmel van-e gond, de hogy ez egy picit sem pigmentált... :( :) A beválton kívül próbáltam már többféle ecsettel, sőt, egyszer már az ujjammal is, de szó szerint alig látszik valami :D Szemhéjra, három rétegben használgatom, úgy ad egy szép, lágy fényt... Kettő csillag, de csak azért, mert bízom benne, hogy csak az én darabommal nem stimmel valami.

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base

Catrice Prime and Fine Pore Refining and Anti-Shine Base
2019. január 20.

Sajnos nekem nem vált be; nem tudom, mitől, de pár nap használat után egyszerre azt vettem észre, hogy mintha picit csípné az arcomat... Első alkalommal csak nagyon enyhén, nem is vettem akkor komolyan. Másnap viszont már volt annyira kellemetlen, hogy észrevegyem. Le is mostam, szerencsére megszűnt a kellemetlen érzés. Estére viszont "szépen" kipattogtam, beletelt néhány napba, mire elmúltak a puklik :( Nem tudom, mi volt a baj, de ezt a terméket én biztosan hanyagolom.

Catrice The Ultimate Chrome Collection Szemhéjpúder Paletta

Catrice The Ultimate Chrome Collection Szemhéjpúder Paletta
2019. január 20.

Wow, hát valóban króm valamennyi szín! :) Igazi metálos, krómos, fémes... káprázatos csillogás, vagyis inkább fény jellemzi a terméket :) Két nagyon különleges szín is került a palettába, de alapjáraton mindegyik gyönyörű. Kifejezetten magasan pigmentáltak és nagyon tartósak is a színek. Szerintem ecsettel használva nem jön át a króm-hatás "valódi ereje", sőt, úgy nagyon potyog/porzik is a termék. Én az ujjammal vagy benedvesített ecsettel használom és ezt is ajánlom mindenkinek. A színek így vibrálnak igazán, gyönyörű a fényük és így már nem is pereg le semmi a szemünk alá.