KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nemethanna196

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Avon Naturals Almavirág Testpermet

Avon Naturals Almavirág Testpermet
2018. június 21.

Nagyon kellemes, igazi zöld alma illata van, ami valóban nem túl tartós sajnos. Ennek ellenére jól felfrissít, tehát nyárra pont tökéletes lesz.

Avon Care Jázminos Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém E-vitaminnal

Avon Care Jázminos Kéz-, Köröm- és Körömágybőrápoló Krém E-vitaminnal
2018. június 19.

Mostanában nagyon száraznak érzem a kezem, ezért választottam glicerin alapú hidratáló krémet. Örülök, hogy megrendeltem, mert valóban kiválóan hidratál, a hatása pedig hosszan tartó. A krém állagával is elégedett vagyok, hamar beszívódik és nem hagy maga után plusz réteget. Az illata is jó, annak ellenére, hogy nem kedvelem kifejezetten a jázmint, ezt kellemesnek érzem. Tavaszra és nyárra jó választás alternatíva lehet ez a termék.

Avon Senses Happiness Krémtusfürdő

Avon Senses Happiness Krémtusfürdő
2018. június 19.

Nagyon nagyon elégedett vagyok ezzel a termékkel, talán ez az egyetlen Avon tusfürdő, amit kifejezetten kedvelek. A kellemes illata azonnal levett a lábamról, nagyon érezni a fincsi gránátalmát, gyümölcsös és friss, egyáltalán nem hat műnek. Az állaga is jobb a többi Avon tusihoz képest, megfelelően habzik, tisztít.
Persze, nem kimondottan csoda termék, mert például nem hidratál, de irritációt sem okoz. Én kedvelem, az alapvető feladatát jól élvegzi.