KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nemethanna196

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál

Maybelline Total Temptation Szempillaspirál
2018. február 8.

Évek óta a Lash Sensational a kedvenc spirálom, számtalanszor vásároltam újra a terméket. Viszont úgy gondoltam, ideje lenne már váltani, nem árt a vérfrissítés, így erre az ígéretes újdonságra esett a választásom. Egyrészt tetszett az ígérete, mivel én is a leírtakat várom el egy szempillaspiráltól, valamint a vélemények is nagyon meggyőzőek voltam. Emiatt óriási elvárásaim voltak a termékkel kapcsolatban, és bizony csalódtam is sajnos egy picit. Persze nem arról van szó, hogy rossz ez a spirál, csupán számomra nem ad túl sok extrát, hiányolom az a bizonyos woooow hatást. A festék minőségével nincs baj, tartós, nem folyik el vagy pereg le. A keféje ideális, jól és könnyen lehet vele dolgoznni. A pilláimat gyönyörű feketére festi és egész szépen hosszabbítja, minimálisan dúsítja is, de nem egy csodaszer. Hétköznapi használatra, szolidabb sminkekhez kiváló lehet, de én többet vártok el.

NYX Lid Lingerie Shadow Palette

NYX Lid Lingerie Shadow Palette
2018. február 1.

Ez a paletta szerelem volt első látásra, ez a fellángolás pedig szerencsére még mindig tart, hiszen ez a termék azon kevesek egyike, melyeket szinte mindennap használok. Szeretek utána nyúlni, hiszen a színek tökéletesen kiegészítik egymást, hétköznapokra nagyszerűek, jól kihasználhatóak. A kedvencem a felső sor középső és jobb oldali árnyalata, valamint az alsó sor jobb oldali árnyalata. A paletta minősége is tetszik, a színek valóban mattok, a pigmentáltságuk egytől egyig kiváló, és a tartósságuk is kiemelkedő. A termék ár-érték arányban verhetetlen, a matt hatás rajongóinak pedig kötelező darab.

NYX Lip Lingerie Lipstick

NYX Lip Lingerie Lipstick
2018. január 23.

Két árnyalatot vásároltam meg, az Embellishment, illetve a Ruffle Trim lett a befutó. Ugyan nem vagyok egy hatalmas nude rajongó, sokkal inkább a dögös - vörös, az élénk rózsaszín, vagy a feltűnő lila színeket preferálom, ezek mégis megtetszettek.
Az ikonikus Embellishment egy mélyebb szürkés tónusú levendula szín, ami sajnos rajtam sötétebb, mint a swatch fotókon, de igazán különlegesen hat, ezért imádom viselni. A Ruffle Trim már sokkal hétköznapibb az én szememben, suliba és munkába hordom, natúr sminkhez mutat legjobban ez a barnás pink árnyalat.
Hihetetlenül magasan pigmentáltak, tényleg gyönyörűek a színek, valamint a tartósságuk is jó ár-érték arányban. A kopásuk nem tetszik, noha sokáig az ajkakon maradnak, pár óra múlva mikor elkezdenek gyengülni, egyenletlen lesz a festés, foltosan fognak hatni. A finis nem rossz, hibátlanul mattra szárad, kellően krémes, viszonylag könnyű szépen felvinni, rétegezhető is, azonban nagyon nagyon szárít, sokkal jobban, mint bármely másik matt rúzsom, és ez számomra elég negatív. Az applikátor ellenben - amire a többség panaszkodott - nekem bevált, precízen és kényelmesen dolgozom vele már a kezdetek óta.
Összességében a szépséges színek és a tartóság miatt imádnám ezeket a termékeket, még a fura kopásukat is meg tudnám bocsátani, azonban mivel borzalmasan szárítanak és emiatt egy idő után nem túl komfortos viselet egyik sem, sajnos nem nyúlok utánuk mindennap.