KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nemethanna196

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Kneipp Bársonyos Mandulaolajos Bőrradír

Kneipp Bársonyos Mandulaolajos Bőrradír
2017. november 14.

Új kedvencem lett ez a termék, már több kiszerelést is elhasználtam belőle.
A finise egy csoda, az illata pedig egyenesen isteni. Kevésbé intenzíven radíroz, de az olajos cukorpasztának hihetetlenül puhává teszi a bőröm. Az illatát nehéz körülírni, de nagyon finom, lágy és nőies, és szerencsére jó sokáig érződik.
Nem értem, miért nincs jobban felkapva ez a termék, szerintem érdemes kipróbálni.

Alverde Glitzer Csillámló Kézkrém Bio Aranyvesszővel

Alverde Glitzer Csillámló Kézkrém Bio Aranyvesszővel
2017. november 9.

Nagyon tetszi ez a kézkrém, pedig alapvetően nem rajongok az Alverde termékeiért. Ez mégis teli találat számomra, csupa pozitív dolog mondható el róla: az illata nagyon finom, egyszerű, de felettébb kellemes; és a formulája is szupi, gyorsan beszívódik és nagyon jól hidratál. A csillámoknak hála pedig már most karácsonyi lázban égnek. Erre az időszakra nagyszerű választás lehet.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. október 29.

Végre nekem is sikerült beszereznem, és nagyon örülök, hogy egymásra találtunk, mert ez a termék tényleg egy csodaszer, főleg ha ár-érték arányban nézzük.
A folyékony finise ellenére nagyon könnyen és gyorsan el lehet oszlatni, és akár kézzel, akár ecsettel dolgozom, eredmény minden esetben egyenletes és szépséges lesz. A bőröm alapvetően nem túl rossz állapotú, minimális bőrhibákkal, néha néhány pattanással és pár makacsabb pórussal küzdök, ezek korrigálásához tökéletes ez az alapozó, valamint a bőrpír sem üt rá. Szóval tényleg magas fedésű és el is tünteti, amit el kell, ám mivel kevés is elég belőle, egyáltalán nem kölcsönöz maszk hatást.
Én Astor púderrel szoktam fixálni, így a tartóssága is jó, 5-6 órát bír ki átfényesedés vagy bármiféle kopás nélkül.
Illetve ami még nagyon szimpatikus, hogy a kiváló fedése ellenére egyáltalán nem nehezíti el a bőröm, szerencsére kifejezetten könnyű, hétköznapi viselet.