KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nemethanna196

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Fa Flower Me Up! Purple Lily Tusfürdő

Fa Flower Me Up! Purple Lily Tusfürdő
2017. szeptember 14.

A rózsaszín csomagolású magnóliás tusit egyszerűen imádtam a nyári kollekcióból, ezen felbuzdulva megvásároltam ezt a változatot is. A minőségét tekintve ugyanolyan kiváló, mint társa. A finise a megszokottnál picit sűrűbb, de nagyon kellemes vele a zuhanyzás, mivel jól habzik és nem kell belőle sok. Az illata is szuper, egyedi, édeskés-virágos beütése van. Bár én orromnak ez kicsit intenzív, tömény, inkább parfümként tudom elképzelni, de ez nem a termék hibája, csak ízlés kérdése.

Fa Flower Me Up! Magnolia Kiss Tusfürdő

Fa Flower Me Up! Magnolia Kiss Tusfürdő
2017. szeptember 14.

Nagyon nagyon hasonlít a kedvencemre, a magnóliás Baba tusfürdőre, ez a tökéletes alternatíva, ha olcsón szeretne jót venni az ember.
Az illata isteni, hihetetlenül finom és nőies virág illata van, ami tartós is ráadásul, ebben a nagy melegben is érzem magamon a tusolás után. A finise is megfelelő, nem túl sűrű, de jól habzik, így kevés is elég belőle. Szívesen nyúlok a termék után, hiszen szuper tisztaságérzetet nyújt és megfelelően felfrissít.

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle

Balea Reinigungstücher Mit Aktivkohle
2017. szeptember 10.

Nem szoktam sminklemosó kendőt használni, kb. egy évbe kétszer veszek csak elő ilyen jellegű terméket. Eddig a Balea lila csomagolású micellás kendőjét használtam, olcsó volt és kellő mennyiséget tartalmazott, célnak megfelelt, így elégedett voltam vele. Nem próbáltam még ennél magasabb árkategóriájú vagy nagyobb nevű változatot, mivel ez bevált, és tényleg csak ritkán nyúlok kendő után, ezért nem kísérletezgettem.
Azonban mikor megláttam ezt az újdonságot, azonnal megvásároltam, nem hagyhattam ki, hiszen engem minden aktív szenes és a micellás vizet tartalmazó termékkel le lehet venni a lábamról, hát ha még a kettő ötvözve van.
A legelső dolog, ami érdekes benne, hogy ugye fekete színű maga a kendő, így arctisztításkor nem látni, mi jött le és hol van még tiszta felület. Ez picit zavaró, de hozzá lehet szokni és igazából poén használni. Szintén feltűnő, hogy nagyon sok anyag van a kendőkön, jól át vannak itatva, tehát könnyedén és hatékonyan dolgozhatunk velük. Mikor először használtam, a kendő után vattával és a szokásos lemosómmal is átmentem a bőrömön és a kisminkelt részeken, és alig volt valami a vattán, jól teljesített. Megbirkózott az alapozóval, a púderrel, a pirosítóval és a szemfestékkel, míg a tussal és a szempillaspirállal kicsit nehezebben bánt el.
A terméken lévő tonik szerű anyag egyébként semmiféle irritációt nem okozott, a kendő viszont durvább tapintású, picit dörzsöli a bőröm és a szemem környékét, ezt érdemes figyelembe venni.
Összességében kendőhöz képest nem rossz, az árához képest nagyszerű alternatíva lehet, főleg utazásnál, vagy ha hulla fáradt az ember, ez a legegyszerűbb és leggyorsabb módja a kihagyhatatlan sminkeltávolításnak.