KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Neyerdua

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2017. október 31.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Ziaja Manuka Fa Bőrtisztító Gél

Ziaja Manuka Fa Bőrtisztító Gél
2018. március 29.

Most értem egy flakon végére, már csak 2-3 használatra való cucc maradt benne. Megszerettem ezt a terméket! Jó ez a pumpás flakon, szép a színe, tetszik a géles állaga, kellemes az illata... Tavaly február óta használom (igaz nem mindig őt, időnként félreteszem), szóval elég sokáig kitartott. Nekem alkalmanként egy pumpálásnyi bőven elég, szépen megtisztítja az arcbőröm. Néha-néha előfordul, hogy picit túlszárít (nem jöttem rá, hogy mikor és miért, de gondolom, ez a bőröm aktuális állapotának, na meg a többi arckencének a függvénye is). Ezt simán megbocsátom neki! :) Nálam újravevős!

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza

Trend It Up Color & Butter Ajakrúzs Ceruza
2018. március 28.

A 040-es, barnás árnyalat van meg. Rájöttem, hogy nem illik hozzám a szín, csak azért ezt választottam, mert ilyenem még nem volt. Fogok venni belőle más árnyalatot, mert egyébként tetszik! Nem szárít, sőt puha a szám tőle és szép fénye van. Nem fed úgy, mint egy rúzs, szerintem inkább olyan szájfényes hatású. Nem a legtartósabb, de engem ez nem is izgat most. :)

Treacle Moon My Coconut Island Kéz- és körömápoló Balzsam

Treacle Moon My Coconut Island Kéz- és körömápoló Balzsam
2018. március 28.

A cuki, kézreálló csomagolás miatt választottam a termékcsaládból. Vacilláltam, hogy melyik színű vagy illatú legyen, végül győzött a kókusz! Ami kókuszos, minden jöhet! :) Nem bántam meg, de nekem ez nem az igazi (vagy legalábbis nem az "én-orromnak-való-igazi") kókusz illat, beszívódás után érzek benne valami szúrósságot, ami picit zavar. A hatása rendben van, közepesen hidratál (nyárra inkább el tudom képzelni). Leginkább azt szeretem benne, hogy szuper gyorsan felszívódik. Tuti kipróbálom valamelyik tesóját!