KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nicolebunny

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

enerBio Nativ Kókuszolaj

enerBio Nativ Kókuszolaj
2018. május 15.

A hajamra nagyon bevált! Minden hajmosás előtt (heti 2x) szőlőmagolajjal vegyítve belemasszírozom a fejbőrömbe, a hajam teljes hosszára viszont önmagában kenem, de nem sajnálom ám, hadd tocsogjon. Az illatától egyszerűen elájulok, legszívesebben üvegestől megenném az egészet, de sajna az íze (nekem) nem kókuszos :( Egy hónapnyi, heti kétszeri kókuszolajos-szőlőmagolaj pakolástól a lenövésem 1,5 centis, pedig vékonyszálú és hullámos hajam van, tehát ami nő, az általában le is szokott törni. Mondjuk tudni kell, hogy a hajvasalót is ritkábban használom, csak néha a hajam végeit egyenesítem ki, hogy hosszabbnak tűnjön a hajam.

A pakolást körülbelül 1-1,5 órát hagyom fent általában, de ha hétvégére jön ki a hajmosás, akkor egész délelőtt fenthagyom, kétszer megmosom Inecto kókuszos samponnal és nyom nélkül kijön, nem ragad össze, nem tűnik zsírosnak, hanem csodálatosan puha, szó szerint CSILLOGÓ a hajam tőle és a tartása is sokkal jobb. Én samponozás után használok mindig szilikonmentes balzsamot, de anélkül is tökéletes lenne az eredmény.

Sőt, tegnap úgy ki volt száradva a bőröm a karjaimon és a lábszáramon, hogy egész nap viszketett, semmi testápolóm nem volt kéznél (lusta is vagyok ilyen szempontból, bevallom), és gondoltam, bekenem magam ezzel. Diónyi mennyiséget olvasztottam fel a tenyeremben és azzal kentem be a viszkető részeket tusolás után, és egész hamar beszívódott, és olyan jó illatú lettem tőle, mint az álom. :D
Reggelre pihepuha, fényes bababőrrel ébredtem, és a viszketésnek nyoma sincs.
Tökéletes csoda!
Nekem arcra nem vált be, mivel alapból pattanásokra hajlamos vagyok, és anno elkövettem azt a hibát, hogy ezzel mostam le a sminket és jóó vastagon bekentem a bőrömet éjjelre vele, csodás gyulladt csomók lettek tőle az arcomon, úgyhogy csak óvatosan!!! :)
Ha mosás után szeretnénk hajvégápolóként vizes hajra használni, akkor tényleg csak nagyon nagyon keveset szabad, mert könnyen túlzásba lehet esni vele, nekem első alkalommal még mosás után másnap reggel is vizesnek tűnt a hajam, annyit tettem rá.. Mondanom se kell, jó érzés volt úgy dolgozni menni. :)

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém

Avon Care Kókuszolajos Kézkrém
2018. május 7.

Egyszer próbáltam, tovább is ajándékoztam. Nekem az etalon a Body Shop "marihuánás" krémje, de a katalógust lapozgatva mégis elcsábultam, mivel krónikus kókuszfüggőségben szenvedek. Mikor megérkezett, megszagoltam, és semmi köze az igazi édes-süteményes kókuszillathoz. Hidratáló képessége se nagyon van, inkább csak megül az ember bőrén, nyomot hagy a papírokon, kézmosáskor el is tűnik, ráadásul a száraz foltokat borzasztóan csípi. Nekem ez egy nagy nulla, azért pontozom le ennyire szigorúan, mert az ígéreteiből semmit nem vált be.

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo

Balea Med pH5,5 Hautneutral Shampoo
2018. április 20.

Nagyot csalódtam benne. Pedig olyan jól hangzott minden, ami rá van írva, hogy érzékeny fejbőrre való, mindenmentes, és ráadásul az illata is nagyon kellemes volt használatkor, a hajam pedig puhává és fényessé tette. De sajnos másnap eszméletlenül viszketett a fejem tőle, mint egy tetvesnek, egyszerűen nem bírtam ki, hogy ne vakarózzak, és még korpát is okozott. Nem mertem használni azóta hajmosásra, de tusfürdőnek jó lesz, nem szeretek semmit kidobni.

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ