KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nicolebunny

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset

Essence Ho!Ho!Ho! Highlighter Ecset
2018. december 6.

Ez az ecset annyira édes, hogy arra nincsenek szavak. Épp mostanában láttam egy youtuber videójában egy olyan ecsetet, aminek a nyelében úszó csillámok voltak, és szarka énem egyből beindult, de nem akartam külföldről rendelni. Erre egyszercsak egy Rossmannos kirándulásom során megláttam ezt a trendkiadást, és mivel alapból nagyon szeretem az essence ecseteit (az általam használt ecsetek szinte mind tőlük vannak: szemöldök-, kontúr-, pirosítóecset), nem volt kérdés, hogy megveszem. Az ára a röhejes kategória, ezért a minőségért, a cuki csillámokért és candy cane-ekért meg pláne. A szőre olyan puha mint egy cicának. :)

A tokjában tartom, és igazi dísze a fürdőszobának. Nekem highlighterhez nem vált be, mert én egy vékony csíkban szeretem, ha jó vakító fény van az arcomon, ez pedig "elszórja" nagyobb felületen az anyagot. Viszont pirosítóhoz tökéletes! Minden reggelem szebb, mikor ezt az ecsetet használom. Eldugottabb DM-ekben (nem Bp.) még láttam teli polcokat!!! Kutassátok fel, mert egy igazi gyöngyszem! :)

MakeUp Revolution Soph Highlighter Palette

MakeUp Revolution Soph Highlighter Palette
2018. október 31.

Brutálgyönyörű színek vannak ebben a palettában, és glamour napok előtt már tudtam, hogy ez lesz az első termék, amit meg fogok venni a Rossmannban.

Szerintem nagyon jól kihasználható palettáról beszélünk, a színek egymással is tökéletesen keverhetők, még a két különböző formula is. csillamunikornishercegno2003 megjegyzését ezúton is hálásan köszönöm, mert nagyon hasznos volt, hogy a fehéres színnel tudjuk a többit világosítani, így tényleg tökéletesen kihasználható minden egyes szín. Nap végéig fentmaradnak és nem vándorolnak el. A préselt színek kicsikét "puhábbak", így elég éppenhogy hozzájuk érinteni az ecsetet.

A kedvencem egyértelműen a jeges-lilás-kékes-ezüst, egyszerűen annyira brutális fénye van az arcomon, hogy konkrétan a pofám leszakadt az első használatnál.... :O Az égetett színek szerintem visszafogottabbak, de mégis olyan egységes és csillámmentes fényük van, hogy itt látszik meg leginkább, hogy egy youtuber keze is benne van a paletta elkészítésében.

Néha csak úgy unalomból az összes színt swatcholom a kezemre, és nézegetem, milyen gyönyörűek... :) A csomagolás is nagyon profi.

Essence Go For The Glow Highlighter Palette

Essence Go For The Glow Highlighter Palette
2018. október 31.

Előszöris: Ennek a palettának csak a csomagolása "holografikus"-csak mondom. :D Ettől eltekintve különleges színeket kapunk, nekem a képen látható paletta van meg, a másikban lévő hideg színek nekem túl világosnak tűntek a teszter alapján.

A kedvencem a duokróm lila szín, aminek kékes fénye van és nem ennyire lila, mint itt a képen, de szívesen használom a rózsaszínt is, annak egy kicsi arany fénye van, nagyon szép. A bronzos-arany a hétköznapokban leginkább használható szín.

Vakítóak ugyan, de nem az a youtuber-beauty-guru fény. Tartósak, jól pigmentáltak, könnyen eldolgozhatóak. Ára 2000 Ft körül van, 3 színért ez nem pénz szerintem. Highlighter-mániásként mondom, hogy a színek és az ára miatt nagyon megéri, sokszor nyúlok érte reggelente.

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ