KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nicolebunny

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. március 30.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Langhaarmädchen Silver Blond Hamvasító Sampon

Langhaarmädchen Silver Blond Hamvasító Sampon
2018. június 22.

Eddig Schauma hamvasító sampont használtam, viszont az sajnos borzasztóan szárította a hajamat, így, mikor elfogyott, tudtam, hogy meg kell találnom az utódját. Egy dm-es kiruccanásomon szúrt szemet a sok szép virágos flakon a polcon, így a leírás és az összetevők alapján egy kis utazóméret hazajött velem (sajnos a pakolás-verzióban van szilikon.) Kellemes, virágos illata van, nem szárította a hajam, nem fogta meg a fejbőröm, 2x samponoztam és érzékelhető volt a hamvasító-inkább fehérítő hatása.
Múltkor a száraz hajamra tettem fel mosás előtt 3-4 percre -elkapott az ezüst színű haj mánia, és csak 2 hét múlva megyek a fodrászomhoz festetni, így házilag próbálok barkácsolni magamnak-, így sem kapta be a végeket kékre, hanem szép fehér lett az eredmény. Az tudni kell, hogy a hajam nem száraz, kókuszolajjal és szilikonmentes pakolásokkal ápolom, a töredezett végeket 2-3 havonta levágatom, tehát egészségesnek mondható.
Összességében abszolút jó sampon, nem okozott irritációt, sem korpát. Meg fogom venni nagy méretben is.

Physicians Formula Youthful Wear™Cosmeceutical Youth-Boosting Spotless Foundation SPF15

2018. június 22.

Hát én jöttem lehúzni... Nyáron a Double Wear kicsit nehéz érzetű volt az arcomon, és a dm-ben találtam rá erre az alapozóra, aranyos kis ecsetével, pöttyös csomagolásával és az árával azonnal levett a lábamról. Gyors csekkolás krémmánián, kevés, de jó értékelések: a Nude árnyalat már repült is a kosaramba.
Nagyon híg, kevés is elég belőle, valóban nem okoz pattanásokat. Ennyi a pozitív tulajdonságok sora.

Érzetre nagyon nagyon szilikonos, púder nélkül felejtős, így hiába a gyönyörű glowy finish... Fedése közepes, abszolút nem építhető, mert csomósodik.
Egyébként ha olyan állapotban maradna nap végéig, mint felkenéskor, nem is zavarna (12 órán át tartós-hahaha...) A bőrömön olyan érzés a rengeteg szilikon miatt, mintha a Baby skin primerrel kentem volna be jó vastagon magam... Sajnos, mint említettem, egyáltalán nem tartós, nekem foltokban kopik, bőrhibáimról pár órán belül eltűnik és jól kiemeli őket (és ezt most a mai, 18 fokos időjárásban is megteszi...)

Alig várom a fizetést, hogy újra megvehessem a Double Weart, és szidom magam mint a bokrot, hogy ha megvan a bevált alapozó, mégis miért csábulok el??????

MakeUp Revolution Ultra Metals Flat Contour Brush F304 - Lapos Kontúrozó Ecset

MakeUp Revolution Ultra Metals Flat Contour Brush F304 - Lapos Kontúrozó Ecset
2018. június 19.

Annyira szép, hogy még nagyobb élménnyé teszi a sminkelést. A szőre nagyon puha és nagyon nagyon tömött, ez a legtömörebb ecsetem az összes közül. A márka arcpalettájával használom, elég finoman hozzáérinteni a színhez, és annyit vesz fel, hogy az arccsont mentén végig lehet húzni a színt, és néhány ügyes "fel-le" mozdulattal gyönyörűen el lehet finomítani a vonalat. Nekem megkönnyíti a dolgomat, mert nagyon precízen lehet vele dolgozni, nem úgy, mint a ferde blusher ecsetekkel, amikkel soha nem pontosan oda sikerült az "árnyék", ahová szerettem volna.. Akciósan rendeltem a pinkpandáról, kb. 2200 Ft-ért, és nagyon is megérte.

1 smink

1 ÖSSZETEVŐ