KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nikkii0326

Regisztráció dátuma: 2016. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. január 17.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem
Krémmániás vevő: 4 vétel
Megnézem

Revuele Purifying Peel Off Glitter Mask

Revuele Purifying Peel Off Glitter Mask
2018. december 23.

Igazabol nem vartam tole sokat ennyi penzert. De meg igy is sikerult csalodnom benne 😃 csillamokra senki se szamitson. Semmi hatasa. Nagyon vekonyan kell kenni, hogy lehuzhato legyen de meg ugy se jon le szepen. Igazi penzkidobas..

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++

MAC Studio Fix Fluid Alapozó SPF15 / PA++
2018. december 22.

Nagyon szeretem. Kombinalt borom van igy egyben nagyon zsiros is meg szaraz is. A szaraz reszeket picik kiemeli de ez nem az alapozo hibaja hisz matt vegeredmenyt iger ami viszont nalam mukodik is. Nagyon regota keresek egy olyan alapozot ami tenyleg mattit es matton is tartja a boromet. Az illatat nagyon nem szerettem az elejen de minel tobbet hasznalom annal jobban kedvelem. Nekem az ontogetos kivitelezessel sincsen bajom. Nagyon szepen elfedi a csunya pattanasos boromet de nem teljes fedesu azert amit en nem banok:) csak ajanlani tudom zsiros/ pattanasos borueknek

MAC Great Brows Szemöldökpaletta

MAC Great Brows Szemöldökpaletta
2018. december 6.

Nekem is a lingering arnyalat van meg :D de nekem szoke balayage-om van es igy is nagyon szepen harmonizal a ketto egyutt. Napi szinten hasznalom mar tobb honapja de alig latszik rajta, hogy hasznalva van. Nagyon jol pigmentalt. A benne levo ecset is nagyon jo annak ellenere, hogy milyen picike