KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Niobe28

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

got2b Fresh It Up Extra Friss Szárazsampon

got2b Fresh It Up Extra Friss Szárazsampon
2018. április 12.

Én a száraz samponokat azért használom, hogy 1-1 napot nyerjek a hajmosást illetően. Ezelőtt a száraz sampon előtt batiste samponokat használtam, mielőtt erre rá nem akadtam. Az illata valami szuper, annyira friss, kellemes. Én mondjuk már másnap nem érzem, de ugye nem is ez a cél. Nagyon jól teszi a dolgát, a fehér púderszerű réteg nagyon jól eltávolítható a hajról, hajtövekről. Ezért is győzött a Batiste-vel szemben, mert azt én sokkal kevésbé tudtam eltávolítani, sokszor át kellett fésülnöm a hajam. Ezzel a száraz samponnal akár 2-3 nap is nyerhető a köv. hajmosásáig. Nekem egyenlőre a száraz samponok közül ez az első számú.

Mixa Anti-Dryness Frissítő, Kiszáradás Elleni Testápoló Tej

Mixa Anti-Dryness Frissítő, Kiszáradás Elleni Testápoló Tej
2018. április 12.

Egy beauty videóban találkoztam vele először. Mivel a mai napig testápoló kereséssel küzdök, mert még most sem találtam meg magamnak az igazit, ezért megvettem, hátha...
Az én elvárásom a testápolóval szemben, hogy nagyon gyorsan felszívódjon, nem szeretem a ragacsos érzetet.
Ez a testápoló tej ezt teljesítette, gyorsan felszívódik, egy minimális illata van.
A pumpás adagolás miatt praktikus, egyszerű a használata.
A hidratáló hatása miatt azonban nálam elbukott. Még egy pár óra múlva érzem azt, hogy valamilyen terméket használtam, de a reggeli használat mellett nekem már este ugyanolyan száraz volt a bőröm. Ez az én bőrömnek nagyon kevés.

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Napvédő Stift Érzékeny Területekre

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Napvédő Stift Érzékeny Területekre
2017. augusztus 5.

Nagyon hasznosnak tartom a fényvédő stifteket. Én most ezek közül ezt a terméket használom. Elég sok anyajegy van rajtam, ha nem sokáig vagyok napon, akkor csak ezt a stiftet használom az anyajegyekre, ha tudom, hogy sokáig tartózkodom kinn, akkor használom az éppen aktuális fényvédőmet + ezzel a stifttel még átkenem az anyajegyeket. Többször használtam már egész arcra, szájra, mert pont ez volt kéznél, nagyon jól bevált oda is, nem éreztem túl zsírosnak, nem lettek pattanásaim tőle. Illatát én nem érzek. Csak egy negatívumot tudok róla elmondani, én akárhányat vettem belőle, a kupakja nem szorult rá rendesen.