KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Niobe28

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 25.
Bőrprobléma: Tág pórusok

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Napvédő Stift Érzékeny Területekre

La Roche-Posay Anthelios XL SPF 50+ Napvédő Stift Érzékeny Területekre
2017. augusztus 5.

Nagyon hasznosnak tartom a fényvédő stifteket. Én most ezek közül ezt a terméket használom. Elég sok anyajegy van rajtam, ha nem sokáig vagyok napon, akkor csak ezt a stiftet használom az anyajegyekre, ha tudom, hogy sokáig tartózkodom kinn, akkor használom az éppen aktuális fényvédőmet + ezzel a stifttel még átkenem az anyajegyeket. Többször használtam már egész arcra, szájra, mert pont ez volt kéznél, nagyon jól bevált oda is, nem éreztem túl zsírosnak, nem lettek pattanásaim tőle. Illatát én nem érzek. Csak egy negatívumot tudok róla elmondani, én akárhányat vettem belőle, a kupakja nem szorult rá rendesen.

Uriage Bariésun Száraz Olaj Spray SPF50+

Uriage Bariésun Száraz Olaj Spray SPF50+
2017. augusztus 5.

Nekem nagyon bejövős. Nagyon gyorsan beszívódik, igaz tényleg hagy egy finom réteget a bőrön, de kellemes a viselése, nem "nehéz". Az illata valami isteni, olyan nyár illata van. Nagyon szeretem magamon. Fokozattan vízálló, nagyon jól pergeti a vizet. Nyaralásunk során többször adódott a helyzet, hogy egész nap napon voltunk, 2x kentünk be magunkat egész nap, barnultunk, de egyáltalán nem égtünk meg. :) Zsíros, vegyes bőröm van, így én ezt arcra nem használnám. Én úgy éreztem, hogy nagyon jól hidratálja a bőröm, valószínű az olaj állaga miatt. A bőröm pihe-puha, selymes maradt a sok vízben tartózkodás ellenére is. Kevés kell belőle, nagyon jól kenhető. Igaz nem olcsó, de megéri, sokáig elég.

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó

Bioderma Sensibio H2O Micellás Lemosó
2017. augusztus 4.

Nekem a micellás vizek között a No.1. Próbálkoztam az ára miatt más lemosókkal is, azonban mindig megállapítom, hogy hiába drágább, de ebben az esetben jobb is. Nagyon jól eltávolítja a sminket, szempillaspirált, az egész nap arcunkra rakódott szennyeződéseket, az éjszakai krém maradványait. Én reggel és este is használom. Nem hagy ragacsos érzetet a bőrön, továbbá a szemünket nem kell dörzsölni, csak finoman áttörlöm párszor és le is szedi a sminket, reggel pedig nem ébredek pandamaci szemekkel. Én illatát nem érzek. Érdemes figyelni a gyógyszertári akciókat, általában össze van csomagolva két darab, akkor kedvezményesen lehet hozzájutni.