KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nittuska

Regisztráció dátuma: 2015. július 6.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. július 6.
Bőrprobléma: -

Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% C-Vitamin Szérum
2019. január 5.

2018.11.22
Ma végre kipróbálhattam.
Tetszik h vízszerű, könnyen beszippantja az arcom. Nem ragacsos. Én vettem hozzá egy kis 10ml-s üveget is így kisebb mennyiséget a fürdőszobában tárolok. Nagyon praktikus. Tetszik maga az üvege is. Nagyon jól záródik (nem úgy mint a tindigo retinol vagy némelyik the Ordinary terméké)
Ha elfogy jövök updatelni. Nagyon remélem h beválik mert ilyen áron szinte ajándék 😍

UPDATE :
Bakker most olvasom a véleményeket és mennyien panaszkodtok a miteszerek miatt... Sajnos be kell állnom a sorba :( 😠
Tele lettem én is miteszerrel olyan helyeken is ahol nem is szokott nekem lenni!!
Kb 1 vagy talán 2 heti adag van még... De franc tudja h elfogom e használni :/
Pattanások után maradt foltokra vettem de semmit nem halványitott rajta......

Elocom 0,1% Kenőcs

Elocom 0,1% Kenőcs
2019. január 4.

Egy nagy kemény gyulladt pattanás szerű csomó keletkezett az államon, (valószínűleg nyirokcsomó gyulladás miatt jött ki)
Erre írta ezt fel az orvos..
Már 2 nap alatt gyönyörűen levitte a duzzanatot, keménységet.. Csak egy nagy piros folt van még vissza.. Nyilván idő kell neki míg teljesen meggyógyul..
Szóval tényleg hatásos ez a krém.. De rendszeren nyilván nem kell használnom hálistennek, de azért életmentő volt. 😘

Amiért 4 csillagot kap az az állaga. Az istenért sem szívódik be, csak csücsül egy csúszós zsíros réteg az arcon..

Playboy Queen Of The Game EDT

Playboy Queen Of The Game EDT
2018. november 9.

Nagyon jó az illata, de sajnos tényleg nem tart sokáig. Mondjuk akciósan vettem 1600 Ft-ért :D szóval szinte ajándék volt