KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nkmagda

Regisztráció dátuma: 2016. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. március 10.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

L'Oreal Paris Hair Expertise Everpure Színvédő és Hidratáló Hajbalzsam

L'Oreal Paris Hair Expertise Everpure Színvédő és Hidratáló Hajbalzsam
2017. szeptember 2.

Én szeretem ezt a balzsamot újra veszem majd ha elfogy, de mivel felváltva veszek mindig balzsamot ezért mjd kicsit mellőzöm. Az illata nagyon különleges a rozmaringtól de épp ez teszi különlegessé. Én leginkàbb csak a hajvégeinre teszem, szép fényes és puha lesz a festett szőke hajam és megfelelően ápol is. Valamint színmegújító vagyis megőrző funkcióját is ellátja ahogy én eddig tapasztaltam. Ár érték aràny szerintem rendben, mert soká elég és nálam jól teljesít.

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk

Garnier Pure Melegítő Hatású Mélytisztító Maszk
2017. szeptember 2.

Nos szerintem ezen a terméken már újíthattak mert nem teljesen így nèz ki a csomagolás , és már csak 3 napra "szól a hatása". Szerintem így az összetevő listája sem teljesen ugyanez lehet. Viszont én elégedett voltam vele, kifejezetten. Épp volt egy kis időszakom amikor elég sok mitesszerem lett az orr áll környéken ezért kerestem pórustisztítót. Igaz nem csak ezt az egyféle terméket vetettem be a küzdelemben, de látványos eredményt értem el. Szóval hasznos, jó a melegítő hatása én érzékeltem minden dörzsölés nélkül és a tisztító erejét is látni véltem. Szóval bár az összetevői nem ötösek de csak ezért 4pont!

Manna Organikus Ghánai Sheavaj

Manna Organikus Ghánai Sheavaj
2017. augusztus 18.

Én szerintem ez egy olyan univerzàlis krém, amit minden nőnek kötelezővé kellene tenni. Persze én is szívesen próbálok mindenféle újdonságot minden kencét (mivel ezért készülnek) de ez egy olyan sokoldalú krém mindenféle haszontalan káros összetevő nélkül , hogy igazàból nem is lenne szükség másra arc és testápolás terén. Szóval igazi örökzöld - az arcon feltölti az apró ráncokat, kiválóan hidratál, gyulladáscsökkentő, enyhiti a pirosságot. Mostanában az orrom mindig bepirosodik ugy tűnik mintha gyulladt lenne és feltűnt hogy auon az estén mikor használom másnap kevésbé piros az orrom.