KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nobosz

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: -

dr. Organic Oliva Arcradír

dr. Organic Oliva Arcradír
2017. május 14.

Itteni vélemények alapján vettem és nagyon szeretem. Előtte a Himalaya Herbals barackos arcradírját használtam azt is szerettem, de ez talán még egy leheletnyit jobb is ár-érték arányban. Finom krémes, és szerintem a krém önmagában is jót tesz az arcomnak. Szemcséket leginkább finom homokhoz tudom hasonlítani, ami szuperül radíroz. Kb. heti 1x használom és ez pont elég. Nincs valami sok pattanásom, úgyhogy nem tudok nyilatkozni azokra milyen hatással bír, de arra hogy elhalt hámsejteket finoman leszedje tökéletes.

Dessange Strahlende Farbpracht Balzsam

Dessange Strahlende Farbpracht Balzsam
2017. május 14.

Mivel szerintem balzsam-sampon együtt jár, ide biggyesztem, amit a samponnál is írtam: Nagyon rég nem jártam krémmánián, de emiatt a termék miatt újra "tollat" (billentyűt) ragadtam. Nem tudom ajánlani a terméket... Design, ár, francia eredet, Müllerben a kiemelkedő polcos elhelyezés miatt azt gondolná az ember, hogy csúcs termékkel van dolga, de sajnos nincs így. Nekem az illata nagyon tetszik, bár tény, hogy kicsit művies. Balzsam állaga, pedig végre az a könnyed folyós állag, amit preferálok.... Na de ennyi is volt, amit ez a termék nyújtani tud, még soha nem használtam olyan sampont, ahol már használat utáni másnap zsírosnak tűnik a hajam. Próbáltam így is úgyis, balzsammal, pakolással anélkül, sajnos mindig ugyanaz az eredmény. Kicsit meglep, hogy más arra panaszkodik, hogy szárítja, de az is lehet, hogy pont az a hibája, hogy a legrosszabbat hozza ki a hajból, nekem pl. alapjáraton zsírosodásra hajlamos a hajam.

Dessange Shampoo Strahlende Farbpracht Sampon

Dessange Shampoo Strahlende Farbpracht Sampon