KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nobosz

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2016. április 8.
Bőrprobléma: -

Eulenspiegel Kerek Test- és Arcfestő Szivacs

Eulenspiegel Kerek Test- és Arcfestő Szivacs
2018. február 11.

Borzasztóak! Ennyi erővel mosogató szivacsot is lehetne használni. Ki kellett dobni őket, semmire se tudtam használni.

FM Automata Szemceruza

FM Automata Szemceruza
2018. január 25.

WOW WOW WOW OMG!!! nem tudok más jelzőket rá. Sminkmester barátnőmtől kaptam karácsonyra ezt a szemceruzát. Először picit húztam a szám, mert az automata szemceruzákkal mindig is meggyűlt a bajom. ( Nem csavart vissza, letört, túl vastag, túl vékony, trutyi állag...stb. ) DE ez egy csoda! Egy csík semmi több a vízvonalra ami tökéletes fekete lesz és meg se moccan onnan, amig le nem mosod! Imádom, szabály szerint No 1. sminktermékemmé nőtte ki magát pár hét alatt.

Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock

Joico K-Pak Color Therapy Luster Lock
2018. január 25.

Hááát kicsit osztom queengus véleményén. Nekem is a fodrászom ajánlotta ezt a pakolást. Azután kezdtem el használni, hogy minden roncsolt, töredezett hajat levágattam. Ez volt 2017 októberében. Azóta heti 1-2x használtam a pakolást. Általában 10-15 percig a hajamon hagyom. A hajam imádja, pihe puha lesz tőle, a fésű csak úgy átcsúszik rajta és illata isteni. Nem zsírosítja a hajam, csak jól ki kell üblíteni. Sajnos a töredezettségen nekem se segített még ugyse, hogy emellé egy nagyon jó minőségű argánolajat használok... lehet azért töredezik megint mert hormonális eredetü, lehet hogy azért mert tél van, vagy lehet hogy azért mert túl sokszor csinálok magamnak messy bun frizurát...
Lényeg, hogy ennyiért egy ilyen márkától én is kicsit többet vártam, de nem pontoznám teljesen le a fenti pozitív hatás miatt, illetve mert azzal is tisztában vagyok, hogy csodák nincsenek.

1 ÖSSZETEVŐ

Dimethyl Lauramine Oleate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen