KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

noemi90

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. július 24.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás vevő: 6 vétel
Megnézem

MAC Rúzs

MAC Rúzs
2017. január 6.

- Creme cup: Nagyon szèp pinkes- barackos szín, cremesheen finish. viszont hajlamos a csíkozódásra, ès evès nèlkül max kèt óráig tart. Tavasszal, nyáron nagyon szèpen mutat.
- Faux: Na ez mindenhez megy, erősebb ès natúr sminkhez is :) Satin finish miatt van egy pici fènye. Nem túl rózsaszín, nem túl barna, pont tökèletes.
- Really me: Amikor kijött a 2016 os nyári kollekció, egyből tudtam, hogy ő kell nekem. Nagyon különleges matt nude, rózsaszínes-lilás-szürkès szín, a ruby woo mellett a másik kedvenc.
- Please me: Matt rózsaszín, emiatt előzetes hidratálás erősen ajánlott hozzá :) Nekem nyári szín, csak akkor veszem elő, picit szárít de nem vèszes.
- Mehr: Mindenhol azt olvasom, h "my lips but better" színe van, hát az èn fehèr rózsaszínes bőrömön teljesen sötèt rózsaszín, egyáltalán nem nude. Ősszel gyönyörű.
-Twig: Satin finish, tipikus őszi barnás rózsaszínes szín. Annyire nem tartós, mint gondoltam, de evès nèlkül kb 4 órát tart.
-Ruby woo: a kedvencem! A színe tökèletes, teljesen matt, egèsz nap tart, az evèst is szèpen bírja, este úgy kell lesúrolnom. Egyedül a száj belsejènèl kopik picit, de ez újrakenèssel lehet orvosolni :)
-Velvet teddyt felpróbàltam, borzasztóan àll, rajtam vmilyen okból kifolyólag narancssàrga-barna. Talàn a fehèr böröm miatt.

Sigma F60 Alapozóecset

Sigma F60 Alapozóecset
2016. december 4.

Highlighter felvitelère használom, nagyon pontosan fel lehet vinni a szemöldökcsont alá a hegyèvel, illetve az arcsontomra az oldalával. Örülök hogy így tudom használni ès meglepően jól teljesít, mert alapozásra mást alkalmazok.

Sotret Lágy Kapszula

Sotret Lágy Kapszula
2016. december 1.

Update: 3 hónappa abbahagyás utánmegint hajat kell mosnom naponta ès a mitteszerek az orron viaszajöttek, de szerencsère a pattanások nem. le is kopogom. Nekem egy hónap után hatott, utána folyamatosan jobb lett. Akinek nem javul, szerintem biztos ami biztos menjen vissza kontrollra a dokihoz (bár sok mindenkitől ezt hallottam, náluk kèsőbb indult be a javulás). Egyèbkènt a neten sok fórum van róla.
Ez egy csodaszer, a Roaccutannal együtt. Persze, vannak okosok,akik méregnek titulálják.. Azok szerintem még nem élték át azt, hogy naponta kétszer kell hajat mosniuk, vagy nem sírták el magukat egy családi fotó láttán, ahol vörös, zsíros és óriási pattanásos az arcuk, a hétköznapi szituációk, ahol mindenki az arcodat nézi, nem élte át. A betegtájékoztató szerint súlyos(!) akne kezelésére szolgál, nyilván a hatóanyagai sem bio-k.... Rendszeres vérvétel, ellenőrzés mellett azonban tényleg csodaszer, biztos vagyok benne, hogy ezrek bőrének és lelkének egészségét adta vissza!