KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NoraH

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2014. január 1.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Megnézem

IsaDora Matt Rúzs

IsaDora Matt Rúzs
2016. június 16.

Deco Rose: színével, pigmentáltságával stb. elégedett vagyok, tartósságával/kopásával kevésbé. Az ajkak közepéről viszonylag gyorsan eltűnik, főleg akkor, ha ajakbalzsamot kenek fölé (de anélkül sem mondanám kiemelkedőnek ilyen szempontból). Viszont szeretem, hogy nem szárít, meg egyébként is - kifinomult módon hangsúlyos, nem feltűnő vagy túl sok.

wet n wild Perfect Pout Lip Color

wet n wild Perfect Pout Lip Color
2016. június 16.

Több színnel is rendelkez(t)em, de most csak a Fuchsianistáról emlékeznék meg. A tavalyi nyár abszolút kedvence volt nálam, de valószínűleg idén is az lesz. :) Nagyon pigmentált, nagyon pink (oké, fukszia) és nagyon tartós. Gyakorlatilag megfogja az ajkakat, így szépen kopik (inkább halványul), ellentétben a tok ezüst bevonatával... (De most komolyan, rettenetesen tud kinézni, minden karc meglátszik rajta, pedig nem vagyok egy sminkcuccokat táskába meg ide-oda dobáló típus. Szerencsére némi türelemmel levakarható, de hagyhatták volna inkább feketén.) Amúgy csillagos ötös, főleg ezért az árért.
Tipp: Wet n Wild termékekért keressétek a BeautyJoint webáruházat (eBay-en is megtalálható)!

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar

Tonymoly Petite Bunny Gloss Bar
2015. szeptember 20.

Hihetetlen, hogy még nem véleményeztem, pedig a Neon Yellow mindenkori kedvenc. :) Több is megvolt, de csak ezt az egyet tartottam meg és vettem újra. A hidratáló hatása nem az igazi, de engem teljes mértékben kárpótol a színe (ami rajtam amolyan viselhető "hot pink") és persze a design - mindkettő telitalálat. :D Egyébként főleg nyáron használom, illetve a kedvenc Wet n Wild rúzsom fölé, a szín felfrissítésére. Kedves kis "haszontalanság", szeretem. :)

114 ÖSSZETEVŐ

Polyglyceryl-4 Laurate/Succinate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen