KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Norella

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Normál

Megnézem

Maison Francis Kurkdjian Á La Rose

Maison Francis Kurkdjian Á La Rose
2017. június 13.

Törékeny rózsaszín rózsa illat! Igazi női báj !
Rózsa illat rajongóknak kötelező darab!!!
Ez tényleg óda a nőiességhez,szépséges rózsa felhő, extra tartósságal.Minden évszakban, minden életkorban hordható illat! Az örökké való nőiesség rózsája🍾🌹

Lebon Sweet Extravagance

Lebon Sweet Extravagance
2017. június 13.

A Mentol és a virágok jól kijönnek egymással . Enyhe mentolos íz , enyhe virág íz ...
A viragokat (főleg a rózsát szeretem volna érezni) én sajnos nem érzem rajta .sokkal rózsásabra gondoltam.
De összeségében jól összerakott kellemes enyhe fogkrém
Amúgy 5* adnák neki ,de mivel rózsa mivolta miatt vetem meg ,ami nem annyira érezhető ,ezért csak 4* kap!

Update:Sajnos nemigazán nyújtja az élményt amire gondoltam :( többszöri is használtam de egy idő után a mentolt egyáltalán nem érezni, csak a nagyon édes émelyítő ízű krémet :| ami miatt nem lett a kedvencem !
Szinte bármelyik sarki drogériába lehet hasonló fogkrémet venni ,ennek töredékéért !!

Roja Parfums Dove Bergamot Extrait

Roja Parfums Dove Bergamot Extrait
2017. június 1.

A neve sokat elárul az illatról ..bergamott .. de nem akármilyen bergamott a megfellő összetevőkel van felturboza hogy a végen fejedelmi és fényűző illatot kapjunk!!
Gazdag szappanos ,citrus illat mind az amit ez idáig kerestem 😍. Nagyon ritkán fellelhető kincs ,mert úgy tudom a gyártását megszüntették :(

Az az élet kép jutott eszembe erről az illatrol "mintha az ember gondtalanul a naplementeben luxus yahtok és hangulatos éttermek között sétálgatna, és egyszerre érzi a mostban, a lelkibékét és a pazar fényűzést...Még ha néhány percig is de abban pillanatban minden tökéletes....az élet szép...! Bárcsak soha ne érne véget ez az érzés ..."

2 MÁRKA