KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Norella

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

1945 pont

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Normál

Widian by AJ Arabia Liwa

Widian by AJ Arabia Liwa
2017. december 10.

Számora sajnos egy az egyben Baccarat Rouge Extrait copy :(
Nem tudom magamon elviselni !!!

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540
2017. november 28.

Tökéletes illat !
Amikor először szagoltam rögtön a vörös kristályok egymáshoz való össze csiszolódásának hangja jutott eszembe !
Elképesztő hogy egy illatal ,hangok , tárgyak= érzések teljességel kifejezhetők !
Ez a pasi egy profi ,sőt isten na jóó ...néha meg félisten ( mert egy -egy illat nem igazán sikereült mint pl: Aqua celestia ugye ?!)” amivel még mindig nem sikerült rá jönnöm mint szeretet volna francis úr kifejezni ! Ha nevéből adódóan a világoskék színt akkor ez nekem nem talált be!
Na de mindegy is !
Maradjuk a Baccaratnál . Az egyébként már egy másik dolog
hogy ez egyáltalán nem az én illatom .
Olyan érzés mint ha egy félkör ivének kicsi pontja érne hozzám ,jön mellettem mint egy idegen ,nem simul a bőrhöz hanem élesen elüt tőle!

Ugyan ez az érzésem van Histoires de Parfums Fidelisével kapcsolatban mindkettőben van valami hasonlóan zavaró dolog ! Túl fémes, karcos mindkettő !:(
A viselése számomra kellemetlen érzéseket kelt !
Ilyenkor gondolok bele hogy egy adott illat , parfum mennyire személyes és intim dolog is !

Widian by AJ Arabia Gold I

Widian by AJ Arabia Gold I
2017. november 28.

Hogy Én ezt mennyire imádom .!!
Első szaglásra mondhatnánk ,hogy ló istálószaga van... az oud miatt .. ugye ..,na de nem ezért imádom ám😆 ! ... ne ítéljünk elsőre hagyni kell neki időt, sok időt és akkor jön el Ő!!
Az a
Misztikus , selytelmes gyümölcsös oudos illat ,amit egyszerűen nem lehet feledni 😌

És az illata mellet az üvege és a doboza is egy esztétikailag tökéletes műalkotás, csodálatos parfum úgy ahogy van ❤️

2017.11.28
Az egyik legsokatmondobb illatom , amit jelenleg birtokok ,némelyik illatomtól azért szabadul ok mert egy idő után ,egysíkúvá válnak ,nincs bennük semmi izgalmas ( néha persze jó a komfort zónába maradni egy egy illatal... nem kell hogy legyen mindig egy csavar)
ellenben a Gold I -ben minden megvan ami mindig egyedivé ,szerethetővé teszi ,az elejétől a végéig.. változik és mindig új és új arcát mutatja , olyan mind hogyha reggel más illatot fujtam volna magamra mint délben és este!És ahogy aidenne is írta ...IZGALMAS ...és tényleg az , talán ez a szó jellemzi igazán ezt a parfümöt !!

2 MÁRKA