KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Norella

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. január 3.
Bőrtípus: Normál

Krémmániás vevő: 1 vétel Megnézem

Parfums de Marly Galloway

Parfums de Marly Galloway
2017. április 23.

Elegáns 5 * -os szállodában vendégeskedő,tetőtől talpig férfias férfi illata ez kinek , kellemes és tiszta kisugárzása van .
Frissen a zuhany alól ,meg borotválkozva ,tökéletes frizurával és ápolt körmökkel ,kifogástalan mínőségi öltözékben .....magabiztos nyugodt és tökéletes !!!

Atelier Cologne Emeraude Agar

Atelier Cologne Emeraude Agar
2017. április 7.

Kellemes illat engem a fenyőfára emlékeztet egy kis Oud-al........valahonnan még ismerős .......talán a fenyő illatú légfrisítőre emlékeztet !!!!! ......Najó azért nem ennyire drasztikus a helyzet ...kicsit ettől azért enyhébb a stílus .De nemis tudom ....inkább karácsony hangulata van számomra . Az a kép ugrik be róla amikor az ajándékokat bontjuk ki a fa alatt és kiérződik a fenyőfa illata ,az új bőr cipő és valamelyik férfi családtag intenzív After shave-je.

....Olyan kell is , meg nem is illat.Mert azért van valami meghitt benne.Előbb azt mondanám , hogy téli illat , de ízlés kérdése , a "zöldessége"miatt akár tavaszra, is eltudnám képzelni , alkalomtól függ .

Lorenzo Dante Ferro Fior Di Panna

Lorenzo Dante Ferro Fior Di Panna
2017. március 28.

Teint de neige vagy a Soavissima ,nekem túl nehéz illatok , rajtam öregasszonyos naftalin szaguvá válnak ,ezért is csalódtam kellemesen ebben az illatban mert nagyon könnyed puderes , tisztaság illat ,sokkal hordhatóbb mint a fent említett társai .

1 MÁRKA