KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

NovErke

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. szeptember 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Testápoló Szuflé

Avon Planet Spa Indulgent Spa Ritual Testápoló Szuflé
2018. november 1.

Az első ami megfogott benne hogy teljesen olyan illata van mint a mamám kakaós tortájának :) Bennem ez kedves emlékeket idéz, viszont aki nem bírja az erős tömény illatokat, az ne rendelje meg, mert ez az! Mindenki másnak viszont nagyon ajánlom! Nagyon szeretem az állagát is, lágy, nekem egy kicsit gélszerű, de jó sűrű. Miután mindezt megállapítottam, kipróbáltam. Számomra nagyon meglepő tulajdonsága, hogy amíg nem dolgozom el rendesen, úgy néz ki vele a bőröm mintha fémből lenne :D Gyorsan beszívódik és pont annyit hidratál amennyit erre szüksége van a bőrömnek, mindenféle kellemetlen utóérzet nélkül :) Nekem nagy kedvenc lett, de még a páromnak is tetszik, úgyhogy biztos fogom újrarendelni ha kifogy! :)

Alverde Color & Care Ajakrúzs

Alverde Color & Care Ajakrúzs
2018. október 15.

Ajándékba osztottak ilyen rúzst nemrég, nyitási akció keretében. A Fuchsia árnyalatot nyertem meg magamnak. Tartósabb az általam eddig kipróbált rúzsoknál, bár az ajkamat ritkán sminkelem. Sötét vörös, nagyon jól pigmentált matt színe van.

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Spülung

Balea Professional Oil Repair Schwerelos Spülung
2018. október 15.

Barátnőmnek vettem ilyet, én magam nem használtam. Mondta, hogy keres valamit, mert nagyon száraz, érdes tapintású festett haja van. Nekem pedig megakadt a szemem ezen a balzsamom, bevallom, először az ára miatt, de volt egy olyan érzésem is, hogy ez jó lesz. Barátnőm megköszönte, de látszott az arcán, hogy nem fűz hozzá nagy reményt, én annál inkább, így a kedvemért rögtön hajat mosott, kipróbálta. Kellemes csalódás volt számára. Abból a durva szénakazal hajából már első használatra olyan puha hajat varázsolt, mint a kiscica bundája :) És nem túlzok vele. Az én állam is leesett.