KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nymphea

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2017. február 10.

Update: Május óta használom, és a flakon kb negyede még mindig megvan.Azóta is imádom, megéri az árát, mert lassan fogy, és más, kifejezetettn hajvégápoló olajokhoz mérve, ebben 3x annyi van. A fürdőszobám legjobban megbecsült terméke lett. A múltkor a barátnőm meg is kérdezte, hogy frissen vágattam-e a hajamat, mert annyira szépek a hajvégek. (Bók volt a javából, kb. fél éve vágattam.)

Használom egy ideje, valahogy a nagy megelégedettség közben mégis elfelejtettem itt is hangot adni a véleményemnek. Korábban sosem használtam ilyen hajápoló termékeket, egyrészt, mert semmi baj nem volt a hajvégeimmel, másrészt tartottam attól, hogy az amúgy is könnyen zsírosodó hajamat elnehezítenék ezek a termékek. Kb egy hónapja viszont már menthetetlen volt a helyzet, a hajam valami olaj után kiáltott, a hajszálaim vége kettévált, tapintásuk sprőd, színük pedig fakó volt. Az itteni vélemények miatt ruháztam be rá, és reméltem, hogy a picit drágácska ára miatt hatni is fog. Szerencsére nem kellett melléfognom, a Rossmannban sokszor le is akciózzák, és ez a csodás illat valami isteni. Olyan, mintha Keleten járna az ember. Az olaj kicsit gélesebb állagú, gyorsan beszívódik, egy fikarsznyit sem nehezíti el a hajvégeket. A finom illat sokáig érződik, a hajvégeimnek pedig új életet adott, szinte el sem hiszem. Must have termék lett, nagyon örülök, hogy rátaláltam, azóta barátnőmnek is ajánlottam. Kényeztetés az érzékeknek, hajnak egyaránt. Lassan fogy(pedig eleinte napi többször is kenekedtem), így az árát is megéri rendesen. Csodaszer, én örök híve vagyok. 5*

Manna Nyugalom Szigete Halántékbalzsam

Manna Nyugalom Szigete Halántékbalzsam
2017. január 31.

Mostanra sikerült megkedvelnem az illatát, imádom, csak szaglászom a tégelyt. Határozottan mondom, ez a kis tégelyke a vizsgaidőszakom megmentője, mert elképesztően megnyugtat elalvás előtt. Mind halántékra, mind csuklóra és orr alá is használom, és mindezek ellenére nagyon lassan fogy, szóval gazdaságos is. Csodaszer.

Van egy icipici fura mellékillata, de ennek ellenére finom illatú, gazdaságos balzsam. Halántékra és orr alá kentem, egy megterhelő, nehéz hét után jelentkező fejfájás csillapítására. Szkeptikus voltam, de nyugtatott, bevált. Picit jobb lett utána, habár a fejfájás maradt.

Manna Harmatos Hajnal Krémdeó

Manna Harmatos Hajnal Krémdeó
2017. január 31.

Meglepően finom illata van, pedig nem is számítottam ilyen fincsi illatra. Nagyon szépen kenhető, az Olivia-s krémdeohoz képest ez valami álom állagra. Én viszont mocskosul irigy vagyok azokra az emberekre, akiknek ez elég védelem, mert nekem sajnos nem. Csak itthonra merem használni, és a szagok sajnos megjelennek estére, semmi testmozgás és stressz nélkül is. Viszont nagyon szeretem, azt is, hogy természetes, és az ára sem olyan vészes, mert lassan fogy.