KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nymphea

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor

Rexona Maximum Protection Clean Scent Krémdezodor
2017. március 21.

Legjobb dezodor, amit valaha használtam. 2 naponta használom, addig csontszáraz a hónaljam. Az illatát nagyon szereteem, a kiszereléssel sincs semmi bajom, kifejezetten szeretem ezt a krémdeo állagát.

Balea Anti-Transpirant Extra Dry Deocreme

Balea Anti-Transpirant Extra Dry Deocreme
2017. február 26.

Alig hiszem el, de az alig párszáz forintos kis dezodor, valami csodaszer. Simán lepipál kb. mindent, amit eddig használtam (Nivea, Dove, más Balea termékek, Alverde, Manna) Kicsit félve vettem meg, mert a Sensitive (kék) verziója nálam fabatkát sem ért, sőt annál is kevesebbet... Ez viszont maga a tökéletesség, gyorsan szárad, nem foltoz, az illata elképesztően finom nőies, és teszi a dolgát. Nem pereg más stiftekhez hasonlóan, és én magával a dezodor fejjel eloszlatni is könnyedén tudom. Annak, aki kicsit izzadékonyabb, és nem vált be neki az alu mentes irány, vagy bárkinek, aki tenni akar ennyi pénzért egy próbát, bátran ajánlom!!! Csodaszer...

L'Oreal Elseve Selymes Olaj

L'Oreal Elseve Selymes Olaj
2017. február 10.

Update: Május óta használom, és a flakon kb negyede még mindig megvan.Azóta is imádom, megéri az árát, mert lassan fogy, és más, kifejezetettn hajvégápoló olajokhoz mérve, ebben 3x annyi van. A fürdőszobám legjobban megbecsült terméke lett. A múltkor a barátnőm meg is kérdezte, hogy frissen vágattam-e a hajamat, mert annyira szépek a hajvégek. (Bók volt a javából, kb. fél éve vágattam.)

Használom egy ideje, valahogy a nagy megelégedettség közben mégis elfelejtettem itt is hangot adni a véleményemnek. Korábban sosem használtam ilyen hajápoló termékeket, egyrészt, mert semmi baj nem volt a hajvégeimmel, másrészt tartottam attól, hogy az amúgy is könnyen zsírosodó hajamat elnehezítenék ezek a termékek. Kb egy hónapja viszont már menthetetlen volt a helyzet, a hajam valami olaj után kiáltott, a hajszálaim vége kettévált, tapintásuk sprőd, színük pedig fakó volt. Az itteni vélemények miatt ruháztam be rá, és reméltem, hogy a picit drágácska ára miatt hatni is fog. Szerencsére nem kellett melléfognom, a Rossmannban sokszor le is akciózzák, és ez a csodás illat valami isteni. Olyan, mintha Keleten járna az ember. Az olaj kicsit gélesebb állagú, gyorsan beszívódik, egy fikarsznyit sem nehezíti el a hajvégeket. A finom illat sokáig érződik, a hajvégeimnek pedig új életet adott, szinte el sem hiszem. Must have termék lett, nagyon örülök, hogy rátaláltam, azóta barátnőmnek is ajánlottam. Kényeztetés az érzékeknek, hajnak egyaránt. Lassan fogy(pedig eleinte napi többször is kenekedtem), így az árát is megéri rendesen. Csodaszer, én örök híve vagyok. 5*