KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Nymphea

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. február 11.
Bőrtípus: Normál

1 ELADÓ KRÉM

The Body Shop Argánolajos Tusfürdő

The Body Shop Argánolajos Tusfürdő
2018. május 21.

Nagyon kedvemre való kis tusfürdő, imádtam használni a testápolójával együtt. Főleg az őszt juttatja eszembe ez az illat, nagyon különleges, sokáig megmarad a bőrön.

The Body Shop British Rose Testvaj

The Body Shop British Rose Testvaj
2018. május 21.

Nagyon-nagyon szerettem. Csak a kis kiszerelés volt meg, hamar elfogyott, a kevéske megmaradt vajat a kezeimre szoktam használni. Imádtam az illatát, nem az a tipikus nagyanyó illat volt, sokkal inkább valami finom és különleges, sokáig érezhető érzéki illat. Hamar beszívódott, az illatát sokáig érezni lehetett.
Azóta is osztom a véleményemet, fantasztikus testvaj ez, imádom, az egész termékcsaláddal együtt. Kellemes, nőies az illata, puhítja a bőrt.

Rexona Shower Fresh Compressed Aerosol

Rexona Shower Fresh Compressed Aerosol
2018. április 30.

Egy műszálas felső izzasztott meg egy rohangálós, dögmeleg napon, és majdnem agyérgörcsöt kaptam, mert átöltözni, zuhanyozni már nem volt lehetőségem, ellenben jelenésem volt egy fontos találkán. Ijedtemben beszaladtam hát a Dm-be, ahol hosszasan szemeztem a kapható dezodorokkal, mígnem végül mellette döntöttem, hiszen ki akartam próbálni ezt az új csomagolást, hogy valóban bírja-e annyi ideig, mint a nagy flakonosak. Az illata már ismert volt, és hát gyorsan a női mosdóban ki is próbáltam, hogy megakadályozzam a további kellemetlen szagok képződését. Imádom a hatását, és az illatát is, tényleg egy tusolás adta frissességgel ér fel. Szóval nálam bizonyított, aztán látom majd, hogy valóban meddig tart ki.