KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nyuszimo

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. április 16.
Bőrprobléma: -

Megnézem

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre

Helia-D Botanic Concept Tokaji Aszús Hidratáló Krém Normál/Kombinált Bőrre
2016. október 23.

Mivel a Clinique-től kipattogzott a bőröm, ezért szerettem volna egy hasonló textúrájú krémet. Már régóta nézegettem ezt a Helia-D-t, és nagyon izgultam, hogy a múltkori teszteléses jelentkezéskor én is kapjak egyet, de nem sikerült, így Glamour napokon beszereztem teljesen korrekt árban egy dobozzal. Engem már a külcsín is elvarázsol, a doboz, maga a tégely, de a belbecs sem hagy kivetni valót, különösen ez az aszú illat...részegítő (mármint jó értelemben) :) Én csak estére használom, és azért, hogy hidratáljak, erre pedig tökéletesen megfelel, puha, selymes, finom lesz utána a bőröm, már a férjem is megjegyezte :)

Masura Precious Stones

Masura Precious Stones
2016. július 5.

Kíváncsi voltam, hogy annyira jó-e, amennyire túl van hype-olva. Sokkal jobb :) Annyira bejön ez a játék a mágnessel, egyedi hatást lehet elérni, nincs két egyforma körmöm, és tényleg tartós (persze fedőlakkal), 4-5 napot simán bír.

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Sampon

Garnier Ultra Doux Szépségrituálé Sampon
2016. július 1.

Csak nemrég fedeztem fel ezt a sampont, igaz, hogy általában nem időzök sokat a samponok előtt, a mézes Garniert használom már hosszabb ideje. Na de ez! Kicsit féltem, hogy ettől az olajos állagtól majd zsíros, csillogó, igénytelen hatást kelt majd a hajam, de nem! Táplál, ápol, és isteni az illata! A párnámon is ott marad sokáig :) Ehhez tényleg nem is kell balzsam sem, valószínűleg áttérek erre hosszútávon is :)