KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

nyuszo

Regisztráció dátuma: 2018. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2018. május 9.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray

Syoss Big Sexy Volume Volumennövelő Spray
2018. október 15.

Gyakran hordom lófarokban vagy laza kontyban a hajamat. Hajmosás után mindig sokat bénáztam, mert a frissen mosott, csúszós hajból nagyon nehéz bármilyen frizurát csinálni. A habtól összeragad, a lakktól meg merev, bukósisak szerű lesz :(
Ez a termék szerintem megoldotta ezt a problémát, és szinte egyáltalán nem kell lakkot sem használnom, olyan jó tartást ad a hajnak, és olyan jól beáll tőle!
Törölközőszáraz hajra fújtam egy keveset jól eloszlatva, aztán előre hajolva, kézzel borzolva megszárítottam. Szinte csak össze kellett fogni a fejem tetején, és kész is volt a frizura! Elég jó volument adott neki, és nem csúszott szét! Még lakkozást sem igényelt!
Másnap reggel mikor felkeltem, a hajam ugyanúgy állt, mintha le sem feküdtem volna! Tökéletes volt!!! Szinte sajnáltam szétszedni!
Most biztos, hogy egy ideig használni fogom ezt a terméket, és nagyon boldog vagyok vele, csak reménykedem, hogy hosszú távon sem okoz semmilyen károsodást a hajamban!

Dr. Chen Kollagén Italpor Ördögnyelv Kivonattal

Dr. Chen Kollagén Italpor Ördögnyelv Kivonattal
2018. október 12.

NEM fogytam tőle egy dekát sem!!!!! :)))

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel

dr. Organic Extra Fehérítő Fogkrém Aktív Szénnel
2018. október 12.

A tubus végefelé járok, és a fogaim NEM lettek fehérebbek! Semmi látványosat nem fedeztem fel (sajnos!).
Azon kívül, hogy jó az íze (nekem legalábbis tetszik), és szép fekete, zselé állagú a krém, NEM tud többet, mint más olcsóbb kategóriájú fogkrémek!
Én is megvettem már a következő tubust, egy másik márka kókuszos-mentolos formájában....