KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Odil

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Al-Rehab Golden Sand Parfümolaj

Al-Rehab Golden Sand Parfümolaj
2018. október 8.

Nekem enyhén krémes narancsvirág olvadós, legfeljebb messziről édeskés, de nem édes vajkaramellán, frissen mosott ruhák között játszó, fennsíki, életigenlő szellővel. Egyértelműen a legkellemesebb illatok közül való, amit valaha éreztem, és ezt a kellemességet minden közhely nélkül műveli, ezért, mint olyan, határozott 10/10.

Nabeel Illusion

Nabeel Illusion
2018. szeptember 29.

Ez a párdolláros Nabeel attar egyértelműen az élet ajándéka cserébe a korán kelésekért, a megfázásokért, az elveszített tárgyakért és az apróbb igazságtalanságokért.
Niche érzetű, meleg, fás, haloványan, csak vaníliától édes ámbra puha virágokon és szantálon, a háttérben pedig végig harmonikus kontrasztot ad neki a lédús(!) eper. Nem mond semmit, de zseniálisan finom, karakán, különleges és méltóságteljes, ha csak egy illatot viselhetnék egész ősszel, ő lenne az.

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál

Lovely Vampire Lashes Szempillaspirál
2018. szeptember 27.

A harmadikat vettem most, mert nagyon impresszív és puha legyezőket csinál a szemeim fölé. Emellett ráadásul 10+ órán át tartja a göndörítést is, este pont olyanok a pillogóim, mint amikor reggel összekaptam őket. És még a neve is idétlen, harr! <3

1 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

N-Phenyl-P-Phenylenediamine Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Sodium Hydrosulfite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott