KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Odil

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2011. december 12.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Megnézem

Marie Colette Traumtänzerin EDP

Marie Colette Traumtänzerin EDP
2017. június 20.

Hozzácsomagolták valamimhez, jobb lett volna, ha nem teszik.
Fehér virágos, agresszív, erős, tartós, nagy sugarú izé, nem tudom.
Egyszerűen elborzaszt az illata. Valamelyik virágos tini Chanel tök ugyanez, és az is elborzaszt.
Különben tuti sokan imádnák, de már kivonták a forgalomból, úgyhogy mindegy.

Moyra Körömlakk

Moyra Körömlakk
2017. június 10.

Isteni. Belefutottam egy nagyobb színválasztékba, és némi ámulás után összeszedtem ötöt a legkülönlegesebb árnyalatok közül (a 104-es szín a legkifinomultabb és -érdekesebb nude például, amit eddig láttam).
Mindegyik egy rétegben kitűnően fed, egy perc alatt szárad, és napokon át szép fényű marad, pattogzás nélkül. Abszolút elégedett vagyok, ugyanolyan minőséget hoz a Moyra, mint a többi kedvenc lakkom.

Valentino Valentina

Valentino Valentina
2017. június 8.

Nem igazán tudok vele mit kezdeni.
Egy oldalról rendkívül kellemes, fúziója néhány tiszta, vizes, öblítős és csinos, puha, púderes-fehérvirágos ikonnak, az egészet végtelenül viselhetővé, inoffenzívvé és finommá téve - őszintén el tudom képzelni azokat a napokat, amikor csak erre vágyom, mert kifejezéstelen semmi, mégis egyszerűen jó. Így lenne négy csillag, lévén nincs köze sem az eredetiséghez, sem a valós szépséghez, mégis látom a helyét a világban.
És a másik oldal.
A tartóssága nevetséges. Ezen nincs mit ragozni, szégyen. Emellé ráadásul a benne lévő kis halovány vanília olyan gyatra színvonalú, hogy időről-időre műanyagossá válik, ami belegázol még abba az egyszerű jó érzésbe is, amit a Valentina koncepciója maximum adni hivatott.
Ezt a parfümöt újra kellene formulálni, ezúttal a cuki üveg mellett a minőséget is szem előtt tartva.

1 MÁRKA

8 ÖSSZETEVŐ

Az összetevő leírása ellenőrzés alatt áll. Hamarosan itt olvashatod!

N-Phenyl-P-Phenylenediamine Sulfate EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott

Sodium Hydrosulfite EWG Kockázat: EWG Adat: korlátozott