KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Ophelia

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2012. március 26.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Isana Warming Sugar Plum Duschgel

Isana Warming Sugar Plum Duschgel
2017. november 7.

Számomra ez a legkellemesebb tusfürdő az idei Isana téli termékek közül. Igazi szilvás illata van (tanulhatna tőle a szilvásnak titulált Baba tusfürdő!), olyan mint a szilvabefőtt (???... Az az üveges eltett szilva, nem tudom befőtt-e :D) . Egész sűrű állagú, jól habzik, amit egyedül nehezményezek benne az az, hogy a karamellt ebben sem igazán érzem. :/

Playboy Play It Wild for Her

Playboy Play It Wild for Her
2017. november 7.

Nekem szerencsére már nem ebben a ronda üvegben van meg, hanem sima átlátszó. :D Tavaly a tusfürdőjét és a dezodorját kaptam meg karácsonyra, a tusiba konkrétan beleszerelmesedtem, de a dezodort is kellemesnek találtam, úgyhogy egy durvább akció alkalmával megvettem a parfümöt is. Szeretem, hétköznapokra, nem túl erőteljes illat, meg sajnos gyorsan el is illan,csak a sálamon marad meg, viszont ott sokáig.

Biobaza Anticellulite Remodelling Testápoló Krém

Biobaza Anticellulite Remodelling Testápoló Krém
2017. november 7.

Én nem hiszek abban, hogy ezek a kencék bármit is javítanak önmagukban a narancsbőrön, viszont reméltem, hogy testápolóként szeretni fogom, de nem igazán jött be. Az illata nagyon rossz, nem tudom mire emlékeztet, de érzem benne azt a kellemetlen mellékzöngét amit az egyik biobaza dezodorban is (amit igen hamar ki is hajítottam). Tapadós érzetet hagy maga után, és még a színe is furcsa.

1 smink