KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Oraculum

Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. január 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Megnézem

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2018. október 12.

Tetszik, a táskabarát, mágneses, ecsetes csomagolása, nagyon praktikus.
A 95 Rose de Jaspe árnyalatra esett a választásom, nagyon finom enyhe rózsaszín, a csomagolásba nagyon fényes, apró-csillámosnak tűnt, de felkenve egészen más, szép enyhe színe van selyemfénnyel.
Az ecsetével nem sok mindent tudok kezdeni, szerintem ujjal sokkal pontosabban és precízebben vihető fel. A termék elég kemény, ezért ha láthatóbb hatást szeretnék, többször is fel kell vinni az árnyalatot.
50%-os Glamour-kuponnal vettem, így elnézem neki az árát, de a Sleek olcsóbb pirosítói és a NARS drágább pirosítóm kenterbe veri, így biztos nem venném meg teljes áron.

Bourjois Healthy Mix Púder

Bourjois Healthy Mix Púder
2018. október 12.

Első ízben a véleményem róla, hogy nagyon finom, selymes állagú, enyhe, gyümölcsös illatú kompakt kis púder, táskabarát, tükrös verzióban, szivaccsal.
Elég világos bőröm van, és mégis a 02 Beige Clair-re esett a választásom, szépen idomul, természetesebb, mint a világosabb, sárgás árnyalata.
Teljes áron biztos nem venném meg, mert azért az árért találtam már ettől jobb púdert, szebb fedéssel, de első nekifutásra, mivel nem emelte eddig ki a száraz részeket és 50%-os kuponnal vettem Glamour-napokon, így jár neki a 4 csillag mindenképpen.

Tigi Catwalk Headshot Regeneráló Sampon A Kémiailag Kezelt Hajra

Tigi Catwalk Headshot Regeneráló Sampon A Kémiailag Kezelt Hajra
2018. október 12.

Nem bírok találni hozzá nyomós fejet, adni pedig eszükbe sincs hozzá.
Az "illata" tökéletesen megfelel a Flector fájdalomcsillapító porának a szagával, bár lemosás után nem érezni.
Az állaga elég folyékony, ezüstös, viszonylag jól habzó formula.
A Bed Head termékcsaládból az U.A. Recovery türkíz samponját és balzsamját használtam eddig, az Nekem mind illatban, mind hatásában jobban tetszik, illetve az kitolta 1-2 nappal a zsírosodást is, továbbá krémesebb a habja is.
A drogériás samponoknál mindenképpen jobb hatóanyagokban, de a Bed Head türkíz kollekciótól nem, az ára egész elfogadható ehhez képest, mondjuk Én nagykereskedelmi áron vettem.

5 ÖSSZETEVŐ

Mipa-Borate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen