KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Orsyna

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. szeptember 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs

Essence Ultra Last Instant Colour Ajakrúzs
2017. november 16.
(!)

Tesztelésre kaptam a rúzst.Egy árnyalatot a 07-es 'undress my lips" ez valami nude szín akar lenni, csak nem nekem mert túl sötét az árnyalat.(barnás)
Nem könnyű felvinni az ajkakra olyan vizezett állagú és kemény. Rúzsecsettel esetleg,de ahhoz meg nem elég krémes és pigmentált.
A csomagolás egyszerű műanyag, magamtól nem vennék ilyen rúzst. Van egy két folyékony rúzsom vagy szájfényt használok általában.
Tartóssága semmi extra ugyanúgy lejön evés ivás után. Nem rossz amúgy, ha más árnyalat lenne használnám. Hétköznapra teljesen jó ha van ideje az embernek szépen felvinni.

Lora C Vitaminos Folyékony Alapozó

Lora C Vitaminos Folyékony Alapozó
2017. október 13.

Most vettem mert elfogyott a nappali krémem és láttam C vitamint tartalmaz és jó lesz hétköznapokra. Tényleg nem maszk hatású a bőröm zsíros így átfénylik,de jobb is mert nem szeretem a totál cake matt hatást..öregít. Szóval ez pont jó kiegyenlíteni a bőrszínt, közepes fedés.púderrel lehet nem lenne fényes. Ad egy kis egészséges színt, amúgy a legvilágosabb túl világos nekem így a "light beige"-eset-t vettem bár jobb lenne ha ráírnák milyen mert semmi nincs rajta milyen árnyalat. 600ft-ot megért.

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték
2017. szeptember 4.

Hát nem is tudom, mit írjak a 750 csokoládét vettem. Nem hasonlít csokoládéra sötétebb lett sokkal majdhogynem fekete enyhe vöröses fénnyel a napon. de olyan furcsa se nem csoki se nem barna se nem fekete a töve vöröses fényű...de kiszárította a hajamat és semmi fénye. Ebből se veszek többet akciósan vettem teljes áron nem érné meg minek bele 2 balzsam én hajfestéket vásárolok akkor ne tegyenek bele annyi balzsamot attól nem lesz jobb a színe...:S
pedig rátettem az egész tubust mégse hidratált.