KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

pamutbojt

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 19 eladás
Megnézem

Ziaja Goat's Milk

Ziaja Goat's Milk
2018. március 3.

Remekül leszedi a szemsminket, sokkal hatékonyabban, mint az általam korábban próbált termékek. Nagyon kíméletes, nem csípi a szemem, és semmilyen más egyéb problémát nem okoz. Egyedüli hátrányának azt érzem, hogy nagyon gyorsan fogy.

Maybelline Master Precise Curvitude Liner

Maybelline Master Precise Curvitude Liner
2017. november 30.

Nem szoktam filces tusokat használni, a kedvencem a Maybelline zselése, ez a termék viszont nagyon kellemes csalódás volt. Egyáltalán nem kopik, nagyon tartós mindenféle szemhéjalap nélkül is. A színe igazán fekete, nem szürkés. Szép cicafarkat nagyon könnyű vele húzni, és a többi részét a vonalnak sem bonyolult, kézre eső a ferde fej miatt. A vonal vastagságát is mindenki kedve szerint választhatja meg, vékonyat is lehet vele húzni. Mindenképp ajánlom kipróbálásra (kezdő tusvonal húzóknak is).

Sephora Cream Lipstick

Sephora Cream Lipstick
2017. november 18.

Az R17-es árnyalat van meg, ami egy májvás - lilás, természetes, nem túl hivalkodó szín. A rúzst ajánlom mindenkinek, nagyon krémes és tartós, nem szárít, kellemes viselni. Érdemes beruházni rá, biztosan nem fog a polcon porosodni. Aki vacillál ezen verzió és a matt rúzs között, annak a mattot ajánlom inkább, az még tartósabb :)