KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

pamutbojt

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 27.
Bőrprobléma: -

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 20 eladás
Megnézem

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj

Ziaja Kakaóvajas Testápolóvaj
2018. október 29.

Sokszor újra vettem már, imádom ezt a testvajat. Nagyon finom az illata - bár ez lehet megosztó - és tartós is. Tápláló, elképesztően puhává varázsolja a bőröm. Annak ellenére, hogy testvaj, és az állaga is ennek megfelelően sűrű, nagyon hamar beszívja a bőröm. Hátránya, hogy akármennyit magamra tudok kenni belőle anékül, hogy sok lenne a bőrömnek, és a tégelyben nincs túl sok, így nagyon gyorsan fogy. Az arcomra „minden mentes” termékeket használok, de az összetevőlista valamint az ár-érték arány ellenére is 5 csillag.

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál

L'Oreal Paris Mega Volume Miss Baby Roll Black Szempillaspirál
2018. október 28.

Nekem bejött ez a szempillaspirál, dúsít és hosszabbít. Nem szeretem az alig látszik, olyan természetes spirálokat, ezzel látványosabb, eredményt tudok elérni. Gyönyörű mélyfekete. Kuponos napokon szoktam beszerezni, mert az ára húzós, de vettem már teljes áron is. Amikor már kezd beszáradni, akkor valóban összetapasztja a pillákat, de az enyémeket azzal a technikával, ahogy használom, előtte nem. Nem pereg, nem potyog, nem maszatolódik, este is pont olyan, mint amikor felvittem. Az alsó pillasorba is kitűnően működik, nem kenem véletlenül a szemem alá. Számomra a lemosása sem okoz semmilyen gondot.

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm

Clinique Take The Day Off Cleansing Balm
2018. október 28.

Olajos lemosó helyett kezdtem el használni, és abszolút beváltotta a hozzá fűzött reményeket. Az ára ne riasszon el senkit, nagyon kevés elég belőle, így elképesztően sokáig kitart (nálam fél éve, és nem romlott meg). Hatékonyan tisztít, jobban, mint bármi más, amit próbáltam. Ez viszont nem jelenti azt, hogy micellás vizes vattakoronggal ne kellene még áttörölnöm az arcomat a használta után. Nagyon kíméletes, szép összetevős (illata sincsen), semmiféle irritációt nem okoz szemen se. Nem szárítja vagy zsírosítja a bőrt, semmilyen kellemetlen érzetet nem hagy maga után. Meg lehet becsülni, hogy mennyi lesz elég egy használatra, nem szoktam visszanyúlkálni a tégelybe sminkes kézzel, így a termék sem lesz az.