KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panni21

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Missha Super Seed Green Tea Cleansing Foam

Missha Super Seed Green Tea Cleansing Foam
2018. október 15.

Korábban egy másik (szintén koreai) márka arclemosó habját használtam, hatásban ugyanott vannak, de ezt szívesebben venném újra, mivel a másikkal ellentétben nem csípi a szemem (sajnos elkerülhetetlenül belekerül öblítéskor).
A dm-ben vettem kifutó termékként nagyon olcsón (4€), de online még itt-ott elérhető. Nagyon kevés kell belőle, kb egy fél borsónyi. A szempillaspirálon kívül mindent ezzel mosok le, utána már csak micellás vizet használok. Enyhe, visszafogott illata van. Ár-mennyiség arányban abszolút megéri.

Kicsit off-topic, de valahová ki kell végre (s)írnom magamból:
Nem ez az első eset, hogy felbontva sikerült megvásárolnom valamit, és máig nem értem. A legtöbb termékből (ebből is) van teszter. Azt lehet nyitogatni.
De a kíváncsiskodók sajnos egyre leleményesebbek. Ezt a terméket például fólia védi, amit csak úgy lehet eltávolítani, ha először lecsavarjuk a kupakot.
Fogalmam sincs, hogy lehet ezt kivitelezni egy forgalmas drogériában, úgy, hogy ne vegye észre senki, de valakinek mégis sikerült. Mindössze abból vettem észre (és azt is csak otthon), valami nem oké, hogy egy kis mennyiség kifolyt a táskámba. Nem értettem, hiszen a terméken még ott volt a fólia az eredeti helyén. Otthon végül lecsavartam, akkor vettem észre, hogy valaki sikeresen leügyeskedte a fóliát, majd hanyagul gyorsan vissza is tette, ezért folyt a mellette. Nem az zavar, hogy most akkor egy negyed mililiterrel kevesebbet kaptam, juj, mi lesz, hanem, hogy valaki természetesnek tartja, hogy belenyúkáljon az áruba a boltban, megkárosítva ezzel a többi vevőt. Ismétlem, volt teszter.. Szomorú :(

Palmolive Aroma Sensations Just Fabulous Tusfürdő

Palmolive Aroma Sensations Just Fabulous Tusfürdő
2018. október 13.

A Palmolive jóformán az egyetlen olyan drogériás tusfürdőmárka, ami hosszútávú rendszeres használat mellett sem szárít, ezért leggyakrabban ilyet veszek.
Ennek a változatnak nagyon finom az illata. Flakonból szagolva gumicukorra emlékeztet, használat közben megváltozik kicsit, visszafogottan parfümös.
Nagyon jól habzik, és az olaj miatt hidratáltnak érzem a bőröm utána. Illik hozzá a neve egyébként :)

A'PIEU Fresh Mate Milk Brightening Sleeping Mask

A'PIEU Fresh Mate Milk Brightening Sleeping Mask
2018. október 13.

Hetente háromszor használom kicsivel több, mint egy hónapja. Szeretem, szép lesz tőle a bőröm, de hosszútávú hatást sajnos nem vettem észre. Illetve van egy negatívuma, hogy rettenetesen ragad felkenéskor. Kb olyan, mintha sűrített tejjel kenegetném az arcom (arra a nagyon sűrű, tubusos változatra gondolok).
Nem volt drága, körülbelül 3-4€. Elhasználom, de az állaga miatt nem hiszem, hogy újraveszem, találtam jobbat.