Panni21

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

The Body Shop Banános Hajmaszk

The Body Shop Banános Hajmaszk
2019. február 14.

A bolti árnál jóval olcsóbban (mindössze 6€-ért) sikerült hozzájutni egy bontatlan tégelyhez, eredeti áron nem hiszem, hogy valaha is megvettem volna, így viszont adtam neki egy esélyt.
Ez a legélethűbb banánillat, amivel valaha kozmetikumban találkoztam, felkenéskor konkrétan szárított banán chips illata van *.*
Sűrű, vajszerű az állaga, szinte már szeletelni lehet. Ez kifejezetten tetszik benne. Nagyon kevés elég belőle, várhatóan sokáig kitart majd. Mosás után sajnos nem marad meg az illata, legalábbis nem felismerhetően.
Az első, ami másnap reggel feltűnt, hogy hihetetlen fényes a hajam. A felszíne sima, illetve kellemesen puha a teljes hossza. Bár a pakolásnak most nem volt nehéz dolga, mivel tegnapelőtt viszonylag sokat (derékig érőből hátközép fölé) vágattam a hajamból, így egyelőre egészéges.
Eddig tetszik, kíváncsi vagyok, mennyi időre lesz elég, illetve változik-e a véleményem menet közben.
Az ára miatt nem vagyok hajlandó maximum pontot adni.

Fa Coconut Milk Tusfürdő

Fa Coconut Milk Tusfürdő
2019. február 13.

Kellemes kókuszos szaloncukor illata van, nem szárít, nem irritál, kellően habzik.

Palmolive Purifying Clay Tusfürdő

Palmolive Purifying Clay Tusfürdő
2019. február 5.

Nagyon tetszik az egész koncepció, kár, hogy csak két változatban kapható.
Finom illata van, a flakonból frissen vágott fűre emlékeztet, használat közben még mindig megvan ez a jellege, de megváltozik kicsit, olyan meghatározhatatlan növényillat, tisztaság illat, annyira kellemes...
Finoman radíroz, enyhén habzik. Sűrű, krémes-szemcsés állaga van. Valóban hidratál, az illata is tartós.
Remélem, állandó termék marad.