KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Panni21

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. április 20.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 1 vétel
Megnézem

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő

Nature Box Sárgabarack Tusfürdő
2018. december 18.

Nekem csalódás, pedig a flakonól olyan finom barack illata volt :(
Tusolás közben inkább szőlőkompótra emlékeztet, és csak nagyon enyhén érezhető. Gyengén habzik, sok kell belőle, így hiába kapunk nagyobb mennyiséget, nem éri meg. Sajnos nem hagy semmi maradandó élményt, és szárít.
Nem éri meg az árát.

Balea Calm Down Bőrradírozó Tusfürdő

Balea Calm Down Bőrradírozó Tusfürdő
2018. december 15.

Nagyon szeretem a Balea termékeket, de ez a radír valahogy most elég gyengére sikerült.
Illat terén sem tettek ki magukért (PEZ cukorka illata van, se narancsvirágot, se vaníliát nem vélek felfedezni), nagyon kevés és nagyon apró, finom szemcse található csak benne. Nagyjából mint egy sima tusfürdő.

Isana Mandulatej 3in1 Hajpakolás Tejfehérjével & Mandulával

Isana Mandulatej 3in1 Hajpakolás Tejfehérjével & Mandulával
2018. december 14.

Kellemes meglepetés volt ez a hajpakolás :)
Emlékeztem, hogy a márka egyik hajpakolása nagyon jó véleményeket kapott itt az oldalon, eredetileg azt is szerettem volna megvenni, csak időközben kiderült, hogy sajnos már nem gyártják, így ezt választottam helyette.
Nagyon finom illata van, valóban narancsos-vaníliás jellegű, nekem valamiért a mandarinos sajt torta szokott eszembe jutni róla.
Alapból elég problémás a hajam, vékonyszálú, sérülékeny, hosszú, száraz, mégis csodásan puha lesz a használata után. Meglepődtem, hogy még csak szilikont sem tartalmaz.
Ár-érték arányban tökéletes. Ajánlom.