KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PappLuca

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. szeptember 17.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -
Korcsoport: -

Lush Snow Fairy Testpermet

Lush Snow Fairy Testpermet
2018. október 11.

Szuperédes illat - kövezzetek meg érte, de én imádom ezt - nem lehet mindig viselni, de valóban úgy érzem, hogy 25%-kal jobb lesz tőle a napom. Örülnék, ha lenne valami felhasználóbarát kiszerelése is, mert ez így gyötrelmes. :)

Herra Ápoló Hajparfüm - Signature

Herra Ápoló Hajparfüm - Signature
2018. szeptember 23.

Még júliusban rendeltem az elsőt, három illatot próbáltam ki idáig, ebből az egyik a Signature. Féltem, hogy zsírosítja majd a hajamat, az olaj miatt, ezért nem mindennap használtam, de most már egyre többször. Nem érzem, hogy zsírosabb lenne tőle egyébként. Nekem olyan három max. négy órán keresztül érződik, a barátom is szereti - szóval nekem bevált ez is meg az Oud Ispired illat is. Az erősebb illat, azt edzés után szoktam. Tudnék élni nélküle, de az 50 milis ára nekem belefér - idáig mindent akcióban vettem (10-15%).

Biotherm Aquasource Gel

Biotherm Aquasource Gel
2018. szeptember 23.

A Biotherm blue theraphy-t használom és közben kaptam egy ilyet. Az állaga kifejezetten jó volt a legmelegebb nyári napokon - a zsírosabb blue theraphy-hoz képest pillanatok alatt beszívódott. Kicsit érthetetlen a fiús illata, de egyébként jónak tűnik a hatása és kellemesen hűsít is. Smink alá is ok.