KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parfuwoman

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Histoires de Parfums 1740 Marquis De Sade

Histoires de Parfums 1740 Marquis De Sade
2018. december 14.

Hmm,ez igen... Niche ország újabb kincse tárult fel előttem ,Palo Santóhoz kértem belőle egy adaggal és milyen jól tettem ! Általában havonta legalább kétszer térek be a Neroliba,s jelen illat már egy éve a látókörömbe került ,mégse próbáltam még ki. Na de ma,ebben a gyönyörű hóesésben végre sort kerítettem rá.
A dohány az egyik kedvenc illatom,gyerekkorom óta imádom ,akárcsak a kávét ,de mégsem találtam még olyan parfümöt ,amiben szívesen hordanám. Az eddigi top dohányos illatom Tom Ford Tobacco Oudja volt,amit élvezettel elhasználtam,de ez szerintem annál is jobb. Az egy 50+-os,ez pedig 40+-os illat. S ez nagyon-nagyon szexi! Dohány és bőr,s kis fahasábos füstösség... Akinek szerintem bagyon jól állna ; már kicsit deres hajú,szeme sarkában nevetőráncokkal rendelkező férfiembernek,akinek a szemében még ott csillog a huncut,gyermeki öröm és nem engedi,hogy a hétköznapok monotóniája bedarálja a lelkét.
Mivel én ízig -vérig csaj vagyok és még “éretlen “ ehhez az illathoz,ezért nem került fel a listámra,nem érzem úgy,hogy az én illatom lenne. De nagyon örülök ,hogy végre tesztelhettem,csakis 5*

Casamorati 1888 Fiore D'ulivo

Casamorati 1888 Fiore D'ulivo
2018. december 14.

Megvallom ,én nem értek egyet az előttem szólókkal abban,hogy ez nem érné meg az árát.... Szerintem csodás . Már azért is,ugyanis én a citrusos illatokat messziről kerülöm,magát a citromot sem szeretem,csak a lime-ot. Viszont ez egy csábító ,meleg citrusos akkorddal indít ,s ez szép fokozatosan átalakul egy szelíd,de határozottan jelenlévő virágos illattá,a magnólia és a jázmin kézen fogva” táncolnak ,”nagyon szépek együtt :)
Ami külön dicséretes ,hogy rendkívül tartós és jó szillázsú,amit én a Niche kategóriában már elég erőteljesen el is várok . Mostanában kezdem megszeretni a Niche illatokat,találtam jó pár gyöngyszemet,amik számomra különlegesen szépek és minőségi,szépen lekerekített illatok,nem disszonáns furcsaságok,amik parfümként számomra értelmezhetetlenek. Ez is egy közülük ,s a 30 ml ára még úgy érzem összegyűjthető,tervbe is van véve a tavaszra,akkor lesz ez az illat igazán elemében,most maradok a balzsamos,gourmand, meleg illataimnál :)

Agent Provocateur Maitresse

Agent Provocateur Maitresse
2018. december 13.

Nem mondom, hogy rossz, de hogy a névválasztás nem találó, az biztos. Ez egy korrekt, inkább Chaneles (No. 5 flankerjeire gondolok itt) vonalba illeszkedő virágos, aldehides finomság. Van egy kis retró beütése, bár én inkább időtlennek mondanám, olyasmi illat, ami örök divat. Szerintem egy mindennapokra, elegáns, kiskosztümös ruházathoz illő alkotás. Felfújáskor rögtön megjelennek az aldehides virágok, majd kissé lágyul, gyöngyvirágot is érezni kissé, pézsmás alapokon. Abszolút korrekt, kissé hasonlít Frederic Malle Portait of a Lady-jére,csak az persze komplexebb(és nagyságrendekkel drágább is). Próbáljátok ki, szerethető annak, aki kedveli az aldehides vonalat, még én is szívesen locsolom a kis mintámat, pedig nem az én világom.