KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parfuwoman

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP

Maison Francis Kurkdjian Baccarat Rouge 540 EDP
2018. október 17.

Játszik velem ez az illat,annyira gyenge,bőrközeli ,mintha ott se lenne , de mégis időnként megcsap egy érdekes,picit édeskés illat ,amint megmozdítom a karomat. Szóval tartósnak tartós ,de hogy milyen illat? Nem érzem ,s ezzel egy éve is pont így voltam,mikor próbáltam . Ilyen számomra a Gucci Guilty és Molecule 01,rajtam dicsérték utóbbit ,de én nem ereztem őket magamon . Milyen összetevő lehet,amit nem érez az orrom? Ezt azért annál jobban érzem ,de itt se tudnám elemezni az illatot.
Hát ezért imádom én a parfümöket ,mert mindig meg tudnak lepni :)

Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Extrait

Maison Francis Kurkdjian Oud Satin Extrait
2018. október 17.

Up: Ma végre sikerült beszerezni :) Azóta többször is próbáltam ,biztosra akartam menni,tényleg tetszik -e... S sajnos bebuktam... 😄 Pluszmunkát is vállaltam,olcsó ételeket főztem ,eladtam több parfit és krémeket,épp csak a vesémet nem :)
Gyönyörű alkotás ,brutális erővel és tartóssággal,sokszor azon kapom magam,hogy szagolgatom,honnan jön ez az isteni illat,ugyanis nem lineáris ,változik a leszáradása után is. Nagy a szerelem,különösen ,hogy ennyire ,apránként szedtem rá össze a pénzt . Közben a ház összes illatát vegigszagoltam ,de számomra ez a csúcs .

Na, erre tényleg nincsenek megfelelő szavak.
Elöljáróban annyit, hogy az oud és én, mi nagyon nem vagyunk barátok... Ha meglátom a jegyek között, hogy oud/agarfa, akkor azt általában ki se próbálom, Montale oudjaitól, pedig sikítva menekülök(már gondolatban persze :D )Viszont a kedvenc Youtuberek annyira ajánlgatták, hogy egye fene alapon magamra fújtam a Neroliban. És milyen jól tettem!! Ha egy szóval kellene jellemeznem, azt mondanám, hogy " a vámpír csókja".... Tudom, nagyon cheesy jellemzés, de ez egy sötét, mégis púderes illat. Ha becsukom a szemem, látok egy fekete selyemszaténba bújtatott női alakot, aki köpenye alatt oson egy titkos találkára a szerelmével. Gyönyörű az egész kompozíció. Ez a parfüm számomra attól igazán különleges, hogy az általam nem igazán kedvelt jegyekkel rendelkezik és nekem mégis nagyon tetszik. Az első MFK és igazán drága parfüm, amire elkezdtem gyűjtögetni. Rajtam szépen egyben vannak a jegyek, virágos, picit fűszeres nyitány. Picit édes, kicsit karcos, aztán púderessé szelídül és kitartóan illatozik. 1 fújás 8-10 óráig tartott a bőrömön.
Isteni alkotás, az első MFK, amit tényleg különlegesnek érzek és elrabolta a szívemet. A sima edp közel sem ilyen minőségű, az illata se olyan gazdag, mint az extrait formátumúnak. próbáljátok ki, bűnös élvezet, engem rabul ejtett :)

Franck Boclet Sugar

Franck Boclet Sugar
2018. október 9.

Pár hete olvasgattam itt arról ,hogy nyílt egy (számomra ) új parfüméria,fel is kerestem,amint tehettem. Nagyon szimpatikusak voltak az eladók ,akárcsak a Madisonban( a kedvenc parfümériám)nemcsak azzal voltak kedvesek,akin Gucci táska lóg 😀. ( Amit ,megjegyzem,én is szívesen elfogadnék ,de hát ki nem) Na szóval akkor az Erotica miatt látogattam be,de azt agyoncsapta a tubarózsa ,viszont a Sugar megtetszett. Kellett neki idő ,az elején kicsit semmilyen volt,aztán átalakult egy kicsi By Kilian Love don’t be so shy-á,csak annál izgalmasabb a kompozíció a pacsuli miatt. Rajtam ez nem volt túl édes ,csodálkozott is az eladólány,hogy mason ez fullasztó . Nagyon érdekes illat,2 óránként változik . Azóta nem jártam arra,de megyek még,nagyon tetszett . Ráadásul mindenféle árkategóriában találhatunk ott kincseket . Az illat egyelőre 4*,tetszik,de még nem szerelem. Tartóssága kiváló .

1 MÁRKA