KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

Parfuwoman

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)
Korcsoport: -

Regisztráció dátuma: 2018. március 16.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Megnézem

La Rive Touch Of Woman

La Rive Touch Of Woman
2018. augusztus 14.

Nem rossz illat,s valóban kedvező az ára ,de szerintem köze sincs az eredetihez . Az eredetiben a rózsabors és a kávé pikánssá teszi az illatot,ez szimplán csak kellemes . Tartóssága rajtam a nagy melegben 1 órácska volt,amire én azt mondom,hogy akkor inkább egy testpermet,mert abban kevesebb az alkohol .Az eredetit,bár nem az én illatom,rengetegszer érzem,erős a szillázsa,mikor próbáltam ,egy fújás után megdicsérték a szüleim is,hogy milyen finom illatom van. Én is többször érzem a metrón,vagy az utcán sétálgatva. Ennek ez nem igazán jött össze ,inkább egy vaníliás illatú finomság volt,de nem olyan karakteres . Az eredetinek a tartóssága is 8 óra +,szerintem jó minőségű ,tetszik benne,hogy érezhető ,jó szillázzsal rendelkezik.

Balea Rebarbara & Vanília Testpermet

Balea Rebarbara & Vanília Testpermet
2018. augusztus 14.

Imádom !!! Egy utolsó darab üldögélt a DM polcain akciósan és elhoztam ,gondoltam legfeljebb a mosdóban elfújkodom,ha nagyon nem jön be. De isteni finom illata van,az én bőrömön kibír 2 órát kb ,ami 600 Ft-ért teljesen rendben van szerintem,sok magát parfümnek nevező illat se bir többet . A rebarbara és vanília fogott meg az Aurában is,persze ott sokkal komplexebb az összhatás ,ez szimplán isteni édeskés finomság illat,nagyon örülnék neki,ha valaki készítene egy ilyen illatú parfümöt . Nővérem rendes volt,meglepett egy tartalékkal,imádom ,5* :)

Lancôme Magie Noire

Lancôme Magie Noire
2018. augusztus 5.

Próbálok finoman fogalmazni : ez már nekem túlontúl ódon ,pedig szeretem a retró illatokat ,van is pár ,de ez már nagyon koros darab nekem. Aldehides,púderes ,nehéz alkotás ,egy jómódú,bundás nagyasszonyon tudnám elképzelni . Tartóssága előtt leborulok,minden parfinak ilyennek kéne lennie. A kézfejemen többszöri kézmosást követően is illatozik,nem adja fel. Ezért 3*,mert ez a vesszőparipám,nagyon tudom értékelni .

1 MÁRKA