Pdori888

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2017. december 30.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Naava Argan Beauty Bőrfeszesítő Arckrém

Naava Argan Beauty Bőrfeszesítő Arckrém
2019. február 19.
(!)

Tesztelésre kaptam a krémet. Az állaga elég tömény, viszont aránylag könnyedén beszívódik. Illata kellemes, nincs agyontolva illatanyaggal ami nem egy utolsó szempont számomra. Az apró kis ráncokkal szépen el tud bánni. Használat után nem hagy ragacsos, zsíros érzetet a bőrön, nem irritál, érzékeny bőrön is megállja a helyét. A csomagolása azt írja hogy smink alá is jó. Nos ez valóban így van, viszont ha mondjuk a reggeli rohanásban nincs idő várni rá hogy rendesen beszívódjon akkor nem jó választás smink alá, mert azért picit lassabban szívódik be mint egy könnyedebb textúrájú krém. Összességében elégedett vagyok a termékkel, pozitívak a tapasztalataim vele kapcsolatban. :)

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon

Schwarzkopf Gliss Kur Fiber Therapy Sampon
2019. január 12.

Mint az összes Gliss Kur termék ez is nagyon szuper, viszont talán valamivel mégis jobban szeretem a Fiber Therapy verziót mint a többit. Göndör állandóan gubancos hajam van, viszont ha ezt a terméket használom nincs gondom a kifésüléssel. A teljes termékcsaládot használom és még fogom is nagyon sokáig :)

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Papaya Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. január 12.

Nagyon szeretem, használata után selymes puha lesz a hajam, nem zsírosít. :) A banános verziót is ki fogom próbálni de biztosan újraveszem a papayást is. :)