KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

perie

Regisztráció dátuma: 2017. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. április 7.
Bőrprobléma: Tág pórusok

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Sampon

L'Oreal Professionnel Serie Expert Vitamino Color Sampon
2018. március 12.

Nagyon szeretem ezt a terméket és a hozzá tartozó kifésülő sprayt is. Festett szőke, erősen igénybe vett hajam gyönyörű fényes lesz tőle. Tényleg igazi szalon termék. Na, ennél a terméknél látszik egyértelműen a különbség egy sima drogériás és egy professzionális termék között. Mivel a nagy kiszerelést szoktam belőle venni, így tényleg nagyon sokáig elég, és így az ára sem annyira vészes szerintem. Már többször újravettem és fogom is. Tényleg csak ajánlani tudom. Bár, aki színvédő hatásra vágyik, az szerintem csalódni fog.

L'Oreal Professionnel Pro Classics Color Sampon

L'Oreal Professionnel Pro Classics Color Sampon
2018. március 12.

Nagyon nagy csalódás. Túl nagy kiszerelés, gyenge hatás. Olyan, mintha nagyon felvizezett samponnal próbálnék hajat mosni. Rengeteg kell belőle, hogy egyáltalán érezzem, hogy van valami a hajamon. A színrögzítő hatást sem vettem észre különösebben. Ugyanolyan ütemben kopott a hajfesték a hajamból, mint annak előtte.

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal

Kallos Placenta Hajpakoló Krém Növényi Kivonattal
2017. december 16.

A Serical változata szerintem jobb, de azért ez sem rossz, főleg ennyi pénzért. Egyébként mióta a fordított hajmosás elvét alkalmazom, nem zsírosítja a hajam és nagyon szép táplált, könnyen szálló lesz tőle. A fordított hajmosás lényege annyi, hogy először felkened a balzsamot/pakoltást a száraz hajadra, rajta hagyod 15-20 percig, majd samponnal megmosod, megszárítod. Fényéveket javult a hajam állapota ezzel a módszerrel. Mindenkinek csak ajánlani tudom. Akinek zsírosítja a haját ez a termék, szerintem érdemes kipróbálnia ezt a módszert. A Latte jobb, de nekem a jázminos vált be a legjobban.