KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PetraRéka

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2014. április 13.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray

L'Oreal Paris Magic Retouch Instant Root Concealer Spray
2017. augusztus 4.

Higgyétek el ez egy tökéletes termék.Feketét használok.Csodálkozva olvasom,hogy valakinek ragad...nem fogja be...stb.
Rá van írva :10 cm-ről fújd...
A másik :nem kell,hogy tapogasd utána-de én megvárva az egy percet sem éreztem,hogy ragadna és nem,nem fog!
És még valami-szinte szép fényessé teszi a befújt részen a hajat.Én szívből ajánlom.

Amit kitapasztaltam és ajánlom nektek is:hajszárítás után fújom be vele a hajamat úgy,hogy fésűvel rendezem közben a hajam :D Mármint hátra fésülöm és így a közvetlen fejbőrt nem fogja be.Ami fontos:én erre rászárítok-és így nem fog tuti!Erre hajlakk és kész.Csodás az eredmény.Felfrissíti a hajat.Továbbra is nagyon ajánlom. 5++

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.

Naturland Solutio Antisudorica FoNo VII.
2017. július 16.

Ma kezdtem el használni.Kérdésem hozzátok,hogy ez mellett egyáltalán nem lehet használni az adott területen (hónalj) spray-t?Vagy felesleges is volna?

Második használat után iszonyatosan marta a hónaljamat és lemosása után is (csak enyhült) és piros foltos lett.Kár,hogy így kihalt ez a fórum,jó volna visszajelzéseket olvasni. :(

Kitapasztaltam : 2-3 naponta használhatom-és így is hatásos-ha ennél gyakrabban,akkor csíp,mar.
Rendkívül hatásos,mindenkinek,aki nagyon izzad csak ezt ajánlom.Minimális viszketés,érzékenység tapasztalható közvetlen a használata után de ez múlandó.DE: MINDENT MEGÉR :D

X-Epil Szőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre

X-Epil Szőrtelenítő Krém Érzékeny Bőrre
2017. július 1.

GAGYI!
Büdös,a szőrszálakat minimálisan távolítja el (előírásnak megfelelően használva).
Hatékony?Biztos nem!
Kíméletes???Pláne...
Nem ajánlom egyáltalán.
Ó és bizony PARABEN tartalmú.

KUKA!
Adtam neki még egy esélyt de esküszöm nem csak,hogy nem szedi le a szőrszálakat,hanem még meg is erősíti... :O
Azt,hogy hihetetlen büdös még talán elviselné az ember de ,hogy abszolút nem hatékony...ááááá Egyértelműen:KUKA .És,ha lehetőség lenne rá nulla pontot adnék !