KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PiciBia

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. július 26.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Dove Original Compressed Aerosol

Dove Original Compressed Aerosol
2018. augusztus 18.

Imádom! Picike, hatékony, a fekete és fehér ruháimon sem hagyott nyomot, bírta a kánikulát is :) nem szerettem soha a Dove dezodorait, valahogy sosem működtek, de valamilyen oknál fogva ez igen :) szerintem újravevős :) egyetlen kétségem, hogy ugyanaddig bírni fogja mint a nagy kiszerelések, de emiatt egyelőre nem vonok le a csillagok számából :)

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Balzsam Gyenge Hajra

L'Oreal Paris Botanicals Fresh Care Strenghtcure Koriander Balzsam Gyenge Hajra
2018. február 12.

Érdekes a textúrája, sokkal sűrűbb, kenőcsszerűbb mint egy átlagos balzsam. Nagyon kevés is elég belőle, remekül puhítja és lazítja a hajat miközben mélyen táplálja. Könnyen fésülhető volt még a nagyon hosszú hajam is mindenféle más olaj vagy fésülködéskönnyítő használata nélkül.

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra

L’Oréal Botanicals Koriander Hajerősítő Sampon Gyenge Hajra
2018. február 12.

Hosszú idők óta ez az első sampon, amiről úgy gondolom, hogy újra befektetek rá. Nagyon gazdaságos a csomagolás, elsőre ugyan drágának tűnik, de 400 ml-t kapunk, amit pumpával egyszerűen lehet adagolni. Jól habzik, isteni az illata, nagyon tisztának érzem utána a hajam. Alig zsírosodik utána a hajam, nem nehezíti el a vékony szálú hajamat sem. Látványosan megszépítette a hajamat, sokkal egészségesebb amióta hazsnálom.