KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

pipacs17

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Das Gesunde Plus Teafaolaj

Das Gesunde Plus Teafaolaj
2017. június 11.

Néha (hál'istennek tényleg csak néha) gyulladt, nagy, piros, ugyanakkor felszín alatti (pattanás?) göb alakul ki az arcomon... Tegnap előtt már éreztem hogy itt baj lesz, de ott ahol érintésre fájt láttam 2 fekete mitesszert, természetesen "megműtöttem" és reménykedtem a legjobbakban... hát nem az lett, hanem a szokásos forgatókönyv, másnap reggelre duzzadt volt az arcom, a szemem alatti rész teljesen, olyan voltam mint akit megvertek. De eldöntöttem, hogy nem, most nem fogom nyomkodni, szétszedni, és nem fogok vele hetekig (nem túlzás!) szenvedni. Elkezdtem keresgélni, és rátaláltam erre a kis csodára. Anyukámat egyből küldtem a DM-be, hogy szerezze be, és amint hazahozta egyből rátettem az én kis kinövésemre. Ma délutánra teljesen eltüntette, az utána maradt száraz részt leszedtem egy csipesszel, és volt probléma - nincs probléma! Mégegyszer mondom, 2 nap alatt leszárított egy olyat, amivel előtte több hétig szenvedtem!
Láttam, hogy nem 100%-os, stbstb. De nekem ár-érték arányban ez tökéletes, mindig fogok itthon tartani, és biztos hogy több mindenre használni fogom! Köszönöm KM hogy rátalálhattam és a sok-sok vélemény alapján nyugodt szívvel vettem meg, és rekord idő alatt segített! <3

Astor Lift Me Up Foundation

Astor Lift Me Up Foundation
2017. június 8.

Az Astor Perfect stay 24h alapozómat váltottam erre, úgy éreztem kezd hozzászokni a bőröm. Igazából csak az állagát és színét néztem - amiből a legsötétebb tökéletesen passzolt a már eléggé lebarnult bőrömhöz -, így jött velem haza. Csak itthon vettem észre, hogy feszesítő stb hatást ígér, erről nem tudok nyilatkozni, mert nem érzem szükségét még :) Könnyen eldolgozható, könnyű alapozó, nem fényesedik, nem mászkál:)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 6.

Régóta szemeztem vele, és most, hogy elfogyott az alapozóm, megvettem. A Müllerben elég gyér volt a színválaszték (volt 01-es és 04-es), mivel nem vagyok egy hófehérke, hátha alapon a 4-es 'Warm beige'-t választottam. Nagyon könnyű mind felvinni, mind egyenletesen eloszlatni. (Kézzel és szivaccsal is) Nem nehezül el a bőrön, nem ül be a mimikai ráncokba. A száraz részeket kicsit kihangsúlyozza, de ha megfelelően alá van hidratálva szépen fenn marad hosszabb ideig is:-) nekem egyáltalán nem oxidálódik, így tökéletes választás volt ez a szín!