KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

pipacs17

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Syoss Salonplex Hajfesték

Syoss Salonplex Hajfesték
2018. május 14.

A mogyoróbarna árnyalatot választottam, és nálam tökéletesen működött! Úgy éreztem, kell egy kis megújulás a festett hajamnak, ezért beszaladtam egy drogériába és ezt kaptam le a polcról. - Az én véleményem szerint, erre valóak a drogériás hajfestékek, főleg a "bemosós" fajták :-) Teljes hajszínváltást semmiképp sem ezekkel tervezzetek,és a komplikáltabb -mint az ősz hajszálak- műveletekhez is elsősorban fodrász segítségét kérjétek. Ha valaki nem teheti meg, hogy hónapról hónapra több ezer Ft-ot kiadjon, akkor a fodrász biztosan fog segíteni, és ajánlani ilyen terméket! Viszont Édesanyám példáját látva, az ősz hajszálakat a fodrász által festett vörös sem tünteti el 100%-ban, azokon jobban csillog és világosabb a festék :-)
Nem kioktatás, és biztosan vannak ennél jobb drogériás hajfestékek is (akár ár-érték arányban is, bár szerintem ez erős közép kategóriás), de nem feltétlen rossz valami, attól hogy nem megfelelően sikerül használni! :-)

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó

Maybelline Super Stay 24h Full Coverage Alapozó
2018. január 25.

az erzekeny/rosaceas/helyenkent seborreas boromre borzasztoan nehez alapozot talalni. eddig minden drogerias amit probaltam, rettenetes volt ! szaritott, kiemelte a problemas reszeket, egyre tobb pattanast okozott, maszk szeru volt, vagy egyszeruen 1 ora mulva eltunt az arcomrol 😩 DE EZ... jogosan hivjak a MAC, Huda, stb alapozok olcsobb valtozatanak. konnyen eldolgozhato, jo fedesu, tartos (reggeltol estig tokeletesen a helyen marad, ecsettel viszem fel), nekem par ora utan (4-5) kifenyesedik, ez csak az en hulyesegem, de nekem ugy is tetszik, persze ne olajos fenyre gondoljatok amitol elmegy az ember etvagya, csak egeszseges csillogasra. nalam abszolut 5*, biztosan ujraveszem ha elfogy

Das Gesunde Plus Teafaolaj

Das Gesunde Plus Teafaolaj
2017. június 11.

Néha (hál'istennek tényleg csak néha) gyulladt, nagy, piros, ugyanakkor felszín alatti (pattanás?) göb alakul ki az arcomon... Tegnap előtt már éreztem hogy itt baj lesz, de ott ahol érintésre fájt láttam 2 fekete mitesszert, természetesen "megműtöttem" és reménykedtem a legjobbakban... hát nem az lett, hanem a szokásos forgatókönyv, másnap reggelre duzzadt volt az arcom, a szemem alatti rész teljesen, olyan voltam mint akit megvertek. De eldöntöttem, hogy nem, most nem fogom nyomkodni, szétszedni, és nem fogok vele hetekig (nem túlzás!) szenvedni. Elkezdtem keresgélni, és rátaláltam erre a kis csodára. Anyukámat egyből küldtem a DM-be, hogy szerezze be, és amint hazahozta egyből rátettem az én kis kinövésemre. Ma délutánra teljesen eltüntette, az utána maradt száraz részt leszedtem egy csipesszel, és volt probléma - nincs probléma! Mégegyszer mondom, 2 nap alatt leszárított egy olyat, amivel előtte több hétig szenvedtem!
Láttam, hogy nem 100%-os, stbstb. De nekem ár-érték arányban ez tökéletes, mindig fogok itthon tartani, és biztos hogy több mindenre használni fogom! Köszönöm KM hogy rátalálhattam és a sok-sok vélemény alapján nyugodt szívvel vettem meg, és rekord idő alatt segített! <3