KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

pipacs17

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2014. december 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. április 6.

Régóta szemeztem vele, és most, hogy elfogyott az alapozóm, megvettem. A Müllerben elég gyér volt a színválaszték (volt 01-es és 04-es), mivel nem vagyok egy hófehérke, hátha alapon a 4-es 'Warm beige'-t választottam. Nagyon könnyű mind felvinni, mind egyenletesen eloszlatni. (Kézzel és szivaccsal is) Nem nehezül el a bőrön, nem ül be a mimikai ráncokba. A száraz részeket kicsit kihangsúlyozza, de ha megfelelően alá van hidratálva szépen fenn marad hosszabb ideig is:-) nekem egyáltalán nem oxidálódik, így tökéletes választás volt ez a szín!

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2017. március 7.

Pattanásokra tökéletes, ha lehetne, 100 csillagot adnék. Én csak lokálisan használom, tehát csak a pattanásra, általában éjszakára, ráteszek egy ragtapaszt mind a gyulladt kemény "puklira", mind a szétszedett, szétvakart sebre, és reggelre hipp-hopp eltűnik!☺️

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll

Colgate Max White Fogkefe + Fehérítő Toll
2017. február 24.

Igazából nagyon drágának tartottam, ezért inkább visszatettem a polcra. Aztán Anyukám meglepett vele... :) A fehérítő tollat nem használom minden nap, sőt, csak max. heti 2-3-szor reggel este. Először "nehéznek" és macerásnak tartottam a zselé felvitelét, de 2-3 használat után belejön az ember és az alsó fogakon is szépen ott marad! :) Persze, egy fogászati fogfehérítéssel nem ér fel, de szinten tartásnak szerintem tökéletes (nem dohányzom, tea, kávé is csak mértékkel,de tudjátok milyen ez, mindig mindenből jobb kell, mint ami van)!
Az ára miatt vonok le egy csillagot, a hatást ez nem befolyásolja!:) Jó lenne, ha lehetne utántöltőt kapni a zseléhez :( /Ha már van, akkor elnézést, én nem találtam még sehol, aki esetleg igen, üzenetben jelezze hol:)/