KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

piperepozitív

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

RdeL Young Eyebrow Gel Pencil

RdeL Young Eyebrow Gel Pencil
2017. február 26.

Hú, sokkal jobb, mint a sima szemceruzák. Szerintem nincs is olyan olcsóbb szemceruza, amit ne használtam volna, de ez a géles-tekerős cucc jött be legjobban. Puha, nem kell vele felszántani a szemöldököd. A legvilágosabbat vettem, bevált. Ha erősebben sikerül valahol, akkor sem lesz nagyon sötét. Nem kell faragni, így mindig ugyanolyan a hegye.
Sajnos nekem elromlott a tekerőben valami, mikor túlzottan visszatekertem, már csak kattog, de nem emeli ki, így nem tudtam túl sokáig használni. Biztosan nem fogyott még ki, eléggé sajnálom. -1
Most a szemöldökspirálokkal próbálkozom/ismerkedem, és van még pár másik maradék szemceruzám, amit tudok használni, de később nagy eséllyel ezt fogom újravenni.

Rdel Young Shade & Shine Illuminating Kit

Rdel Young Shade & Shine Illuminating Kit
2017. február 26.

Pár hete használom már, így ideje véleményt írnom róla :)
Örülök, hogy ezt a kontúrozó palettát választottam, de aki komolyabban/profin szeretne /tud kontúrozni, más termékre van szüksége. Nem túl erősek a színei, így túlzásba vinni vagy elrontani nehéz, így inkább kezdőknek/hétköznapra tudnám ajánlani. Persze nekem pont ezért jött be, a napi sminkelési rutin része lett.
A barna színű tökéletes egy visszafogott kontúrozáshoz, nem túl sötét, a színe természetes, nem szürkés. Egy matt bronzosítóhoz hasonlít. Az essence eye blender brush nevű lila, elvileg szemhéjra való ecsetét használom hozzá, de nekem nagyon bevált, mert kissé lapos a feje, hosszú és puha a szőre, és méretre pont jó ahhoz, hogy a barnás port eloszlassam a kívánt helyeken.
A highlighternek is jó a színe, halvány pezsgőszín. Várakozásaimmal ellentétben pont a highlighter az, amit nem használok rendszeresen, a barnát pedig mindig. Pedig szép selymes fényű, de kiemelésre ugye így nem tudom használni (az árnyékolás kiegészítéseképpen), viszont a csillogást inkább mellőzöm a hétköznapi sminkeknél, ahol soknak érezném a nappali fényben. Néha azért szoktam egy picit rakni a szemöldökcsontra.
A pirosító is nagy kedvenc, a színe el van találva, természetes pirosas rózsaszín. Persze erős hatást ezzel sem lehet elérni.
Az illata meglepően erős volt nekem eleinte (már egy picit tompult, már nem érzem annyira minden kinyitáskor): az az igazi klasszikus, édes púderillat, semmiképp sem kellemetlen, inkább olyan "most pedig dívát pingálok magamból" hangulatot adó.
Összefoglalva, szerintem mindhárom por színe nagyon természetes, és szinte minden archoz illene, senki nem lőhet vele mellé. A pigmentáltság nem erőssége, de számomra pont ezért használható jól, mert kapkodós reggeleken sem csinál bohócot magából az ember.
Ha lenne még benne egy negyedik, krémesebb, matt, világos bőrszínű cucc, akkor tökéletesnek mondanám az összeállítást, de így is jól használható.

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2017. január 22.

Nagyon sima lesz a használata után a bőröm.
Apró szemcséi vannak, nem durva a hatása.
Kinyomva sűrű, de nedves arcon lágyan és könnyen eloszlik.Nem kell sok belőle.
Egy kis idő után mentolos, hűsítő érzést ad, szerintem nyáron még jobb lesz használni.
Nem szárítja ki durván a bőröm, de ettől függetlenül alaposan hidratálok utána.