KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

piperepozitív

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Duschschaum Hawaiian Dream

Balea Duschschaum Hawaiian Dream
2017. április 22.

Kókuszos illatot szerettem volna, sajnos nem jött be... Ettől függetlenül, bár nem igazán érzem benne a kókuszt, fincsi trópusi hangulatú illata van, ami nagyon tetszik. Azaz tetszene, ha erősebben lehetne érezni tusolás közben, vagy utána... Szóval az illat erőssége csalódás (főleg hogy egyébként tetszene), ettől függetlenül szeretem használni, mert sűrű a habja. Ami érdekes, hogy a világosabb kék Nivea habbal hasonló keménységű, de szétkenve krémesebb hatású, ez jobban tetszik benne.
A kék színe szerintem vicces, nyaralós hangulatú.
Valószínűleg venni fogok más Balea habot is :)

Oriflame NovAge Hidratáló Szemsmink-Lemosó

Oriflame NovAge Hidratáló Szemsmink-Lemosó
2017. április 22.

Nekem szinte azonnal rácuppantotta a sminket a korongra, meg is lepődtem a gyorsaságon.
Igaz, nem szoktam vízálló spirált használni, de korrektort, szemhéjalapot, szemhéjpúdert, spirált jócskán.
Szeretem a pumpás megoldást, mert kényelmes, nem kell a flakont emelgetni-döntögetni, csak kinyomom, és kész.
Ami meglepett, az a lágy géles állag, eddig a krémes és olajos szemfesték lemosókat váltogattam (mindig beleuntam abba, amit használtam, és olyankor a másik verzió lett vonzóbb :-) ), de ez jóval könnyedebb, nem hagy zsíros érzetet, és a vattakorong sem szívja be teljesen, mint az olajat. Nekem nagyon bejött a textúrája, aki nem szereti az olajos utóérzést a szeme körül, annak nagyon tudom ajánlani.
Egy picit csípte a szemem használat közben, de ez szinte azonnal el is múlt, ahogy végeztem.

Miyo Skin Care Powder

Miyo Skin Care Powder
2017. április 22.

Imádom, örülök, hogy megvettem. Jól mattít, finom por állagú.
Mindenképp kompaktot kerestem, amit jobban lehet magammal hurcolni, és kisebb helyet is foglal, mint egy porpúder.
Ha túl sok kerül egy helyre, akkor picit látszik, hogy fehér, de hamar belesimul az alapozóba. Mondjuk ez nekem pont nem gond, mert én mindig a kellően világos alapozó megtalálásával/világosításával küzdöm.
Masszív a műanyag tokja, és nem tört össze a termék sem, mint rövid idő után az Essence ugyanilyen terméke (ami zárt kupakból is pergett utána, így hordhatatlan lett).
Remélem, sokáig kitart majd, de ha nem az sem baj, újravevős :-), az ára miatt pláne.
Púderecsettel használom otthon, de beletettem a tokba egy púderpárnácskát, napközbeni igazításhoz (nem fordul elő minden nap, de jó, ha nálam van).