KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

piperepozitív

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice All Matt Plus Mattító Púder

Catrice All Matt Plus Mattító Púder
2018. február 17.

Szeretem használni. Találtam belőle elég világos színűt is télire.
Nem látszik porosnak tőle az arcom, illetve jól mattít is.
Nem fogy gyorsan, pedig szinte minden nap használom.
Szerintem megéri.

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő

Dove Nourishing Secrets Invigorating Ritual Tusfürdő
2018. február 17.

Többször szagolgattam már a boltban, sosem tetszett, de egyszer nem tudom, mi okból, de megállapítottam, hogy nem is olyan rossz az illata. Pont akciós is volt, így hazavittem. Hát nem kellett volna. Már az első használatkor ismét büdösnek éreztem, arról nem is beszélve, hogy még a rusnya zöld színe is meglepett. Hígabb is, mint a többi Dove tusfürdő. Bár habzik persze, de nem olyan sűrű krémes, még a Go Fresh sorozatnál is hígabb.
Nem mondom, hogy használhatatlan, de a Dove-tól ez jó nagy csalódás volt. Pedig mennyire örültem, mikor egyszerre három új illat is megjelent. A levendulásat rögtön kizártam a szaga miatt, a rózsaszínt akkor meg is vettem rögtön, elment, de nem fogom újravenni azt sem.
Nekem semmiben nem volt jó, rothadt zöldség szagú, undok színű, nem a megszokott Dove-sűrűségű.
Alig vártam, hogy elfogyjon.
De mindettől függetlenül nem pontozom le teljesen, mert vannak ettől rosszabbak is (na nem a Dove-nál), illetve problémát nem okozott.
Ha valakinek tetszik az illata, és szereti a zöld színt, hajrá.

Catrice All Matt Plus Alapozó

Catrice All Matt Plus Alapozó
2018. február 11.

Szerintem legalább fél éve kergettem már Budapesten, mindig nézegettem a drogériákban, ahol jártam, de persze sosem volt egy darab sem (pláne a legvilágosabból, amit kerestem). Aztán szerencsém lett, egy kisvárosi Rossmannban majdnem kiugrott a szemem, mikor teli sorokat láttam az állványon :-P
Természetesen haza is jött velem, a színe pont jó, elég világos, és ami még jobb nekem, nem rózsaszínes (és nem is válik azzá felkenés után).
Az állaga pont jó, nem túl sűrű, de nem is híg, könnyen eloszlatható. Egyáltalán nem nehéz viselet, nincs maszkszerű érzés az arcomon, mintha ott se lenne.
A kifényesedést nekem jobban megelőzte, mint más, mattítónak beállított alapozó, bár ez sem akadályozza meg teljesen, de jobban kontrollálja. Igaz, hideg időszakban használtam csak eddig, így nem tudom, igazi melegben hogyan teljesít. Mindenképp tervezem nyáron is kipróbálni, bár tuti nem tart ki addig a flakon, de nem is baj, mert úgyis sötétebb színben lenne akkor jó.
Az egyetlen, amit kevesellek benne, az a fedése. Ha egy pumpálásnyit kenek fel, amit elégnek éreznék mennyiségileg, az nem fed eléggé, főleg a pirosságot nem, amit én szeretnék. Lehet építgetni, de akkor már egész szép mennyiséget felken az ember, amennyit nem szeretnék. Illetve a folyamatos építgetési kényszer miatt gyorsabban is fogy.
Hétköznapi viseletnek tökéletes, de kell mellé egy "ütősebb" alapozó.

3 ÖSSZETEVŐ