KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

piperepozitív

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Aqua 24H Balance Cremegel Meeresalge

Alverde Aqua 24H Balance Cremegel Meeresalge
2017. május 13.

A nappali krémeket, amire sminkelni is szeretnék, itthoni napokon szoktam kipróbálni/tesztelni. Amíg el nem fogy a jelenlegi nappali krémem, addig minden ilyen alkalommal ezt használtam. Nem volt elég egy alkalom, mint más krémnél, hogy "okés, jó lesz, mehet élesben", többszöri használat után sem éreztem azt, hogy na, erre sminkelnék munkába... Olyan konkrét olajréteget hagy a bőrön, ami egész nap sem szívódott fel, még este is ott figyelt a kellemetlen gépzsír az arcomon. Pedig az állaga jó lenne, könnyed és jól eloszlatható, de gyorsabb felszívódást vártam (egyáltalán azt, hogy felszívódik...).
Az, hogy büdös, nem különösebben érdekelne, de nekem nemhogy nyári, de téli hidratálónak se lenne jó.
Az is lehet, hogy kevesebbet kéne felkennem, de nem érzem úgy, hogy nagy mennyiséget használnék belőle egyszerre.
Arra azért kíváncsi lennék, extra száraz bőrön vajon hogy működik. Az biztos, hogy normál bőrre sem, de főleg kombinált bőrre sem ajánlom.
Éjszakai krém vagy kézkrém lesz belőle.

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál

Oriflame The One 5 az 1-ben Wonder Lash Szempillaspirál
2017. május 6.

Hétköznapra való, nem csinál durva pillákat. A keféje jól használható, alakja és mérete is ideális
Nagy göndörítő hatást nem tapasztalok, viszont szépen szétválaszt, és valamelyest hosszít is.
A vastagítás nem erőssége, nem csinál nagyon sűrű pillákat.
Egyáltalán nem pereg, nem kenődik nekem.
Jó vele reggelente dolgozni, de nem ez a wow-spirálom.

Oriflame Love Nature Öregedésgátló Szemkörnyékápoló Krém

Oriflame Love Nature Öregedésgátló Szemkörnyékápoló Krém
2017. május 6.

Könnyed állagú, lágy, nem kell sok belőle.
A tubusa sajnos nem csőrős, hanem szélesebb, így vigyázni kell, ne nyomjunk ki egyszerre túl sokat.
Reggeli szemkrémnek használom, jól lehet rá sminkelni, hamar beszívódik.
Egyáltalán nem csípi a szemem.