KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

piperepozitív

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír

Avon Clearskin Pórustisztító Arcradír
2017. január 22.

Nagyon sima lesz a használata után a bőröm.
Apró szemcséi vannak, nem durva a hatása.
Kinyomva sűrű, de nedves arcon lágyan és könnyen eloszlik.Nem kell sok belőle.
Egy kis idő után mentolos, hűsítő érzést ad, szerintem nyáron még jobb lesz használni.
Nem szárítja ki durván a bőröm, de ettől függetlenül alaposan hidratálok utána.

Avon Summer White Kölni

Avon Summer White Kölni
2017. január 22.

Nekem olyan "egyszerű kis alapillat"-érzésem van vele kapcsolatban. Nem kellemetlen, de egyáltalán nem jellegzetes. A Sunset verziót szerintem jobban eltalálták, intenzívebb és tartósabb is.
Ez az illat olyan, mintha egy limonádét innál valamilyen bonyolult koktél vagy jó bor helyett. Víz, cukor, citromlé - jól esik, oltja a szomjat, a célt teljesíti, de semmilyen pluszt nem ad.

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő

Palmolive Gourmet Chocolate Passion Tusfürdő
2017. január 22.

Az illata nagyon intenzív és jellegzetes, nagyon édes tejcsoki-illat.
Hiába tetszik alapvetően az illata, alkalmanként szoktam használni csak, úgy kéthetente 1-2 alkalommal. Nem tudnám minden nap használni, mert annyira élethű és csábító az illata, hogy feltétlen valamilyen édes nasira vágyik tőle az ember, és ez nem feltétlen előnyös, ha már mondjuk kibírtam az esti fürdésig édesség nélkül :)
Az állaga nekem is híg és inkább folyósabb, mint sűrű, de jól habzik, kellemes használni.
Nekem mindenképp őszi-téli illat a jellege és töménysége miatt, ha kb. tavaszig elfogy a jelenlegi flakonom, biztos nem veszek vagy fél évig hasonló illatot.