KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

piperepozitív

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2013. október 16.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló

Balea Magic Summer Önbarnító Testápoló
2017. július 15.

Nem szerettem volna önbarnítót használni (macerásabb, és félnék a foltosságtól), ezért gondoltam, hogy nyári testápolónak kipróbálok olyat, ami valami színt is ad. Ha sikerül barnulgatnom, akkor a szinten tartás miatt, ha nem, akkor meg azért, hogy ne legyek annyira téliesen fehér :).
Azt kell hogy mondjam, hogy nincs vele semmilyen problémám, és kb. teljesíti azt, amit ígér.
Elég folyós állagú, így könnyen eloszlatható egyenletesen. A beszívódásra azért érdemes rászánni pár percet.
A hidratáló hatása nem túl sok, így nagy ritkán, ahol szükséges, először kenek alá a szokásos testápolómból.
Az illata szerintem egyáltalán nem vészes, nem zavar, semmi bajom nincs vele.
Hetente többször is használom (4-7), még nem lettem soha foltos, pedig radírozni nemigen szoktam előtte.
A színe természetes, nem sárga, nekem nagyon illik a természetesen lebarnult színemhez (sőt, egységesíti, ez nagyon tetszik).
Eddig nem sikerült "túltolnom" a színt, azért a fürdéssel kopik is le belőle, így rendszeres használattal is kb. tartja ugyanazt a szintet.
Azzal viszont vigyázni kell, mivel törölközünk, mivel nekem a fehér/nagyon világos törcsiket megfogta. Ruhát, ágyneműt egyáltalán nem.
Ha valaki konkrétabb barnaságot szeretne, annak jobb választás egy rendes önbarnító.
Jó sokáig elég lesz így is, hogy nem spórolok vele, és kenek amennyit elbír a bőröm, illetve igyekszem alapos lenni, hogy jusson mindenhová.
Arcra még nem próbáltam, de erősen csábít a gondolat :).

RdeL Young XXL Rose Paletta

RdeL Young XXL Rose Paletta
2017. július 3.

Nagyon tetszett a színösszeállítás, ezért vettem meg. valahogy mégis nagyon ritkán nyúlok hozzá.
Külön-külön nem volt benne olyan szín, amire rákaptam volna, vagy nagy kedvenccé vált volna.
A világosak halványak, a sötétebbeket pedig valahogy nem igazán tudom szépen elsatírozni.
Kiegészítő színeknek jók, de erre a palettára nemigen szoktam sminket alapozni.

Helia-D Age Control CC Krém

Helia-D Age Control CC Krém
2017. július 3.

Elajándékoztam, a világos színű is túl sötét volt, nyárra pedig túl nehéznek éreztem volna.
Nem szerettem, mert könnyen át is fénylett, és nem volt könnyed érzés viselni sem.
Kutyulgattam egy darabig fehér alapozóval, de ráhagytam, mert rózsaszínessé is vált az arcomon rövid idő után (inkább sárgás tónusú a bőröm). Utálom, ha felkenéskor okés, mire befejezem a sminkelést, malacarc.