KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

pixie

Regisztráció dátuma: 2012. április 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. április 29.
Bőrprobléma: Vízhiány

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás eladó: 1 eladás Megnézem

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon

Garnier Fructis Pure Fresh Hajerősítő Sampon
2017. június 21.

Jó rég nem vettem már Fructis sampont, erre beneveztem. Az illata és állaga tipikus Fructis-os, jól habzik (túl jól), finom gyümölcsös, vegyítve egy kis uborkás beütéssel. Kellemes. Fényes, puha hajat eredményez, a zsírosodással mondjuk nem tudom, kezd-e valamit, nekem lassan 20 éve ez a problémám :D nem is emiatt vettem, csak úgy, kíváncsiságból. Nem rossz, semmi extra, de legalább nem irritál, és nem zsírosít pluszban.

s-he stylezone More Than False Lashes Szempillaspirál

s-he stylezone More Than False Lashes Szempillaspirál
2017. június 21.

Egy hónapig tudtam használni, annyira kevés volt benne, vagy beszáradt, nem tudom... nagy csalódás volt, még jó, hogy ajándékba kaptam, és nem egy nagy összeg.

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon

Dr. Chen Patika Hair Revall Sampon
2017. február 16.

Finom gyógynövényes illatú, jól habzó sampon. Nagyon puhává, fényessé teszi a hajam, azonban baromi gyorsan zsírosodik is tőle (a balzsamjával együtt használom). Jó, amúgy is gyorsan zsírosodik, de ettől még jobban. Remélem ez megszűnik idővel, mert így hajhabbal éppen elvagyok 2 napig :( nélküle már a 2. nap reggelén csupa zsír.
Viszont, ami pozitívum, és ezért használom bizakodva, hogy abszolút nem irritál, és a hajtöveknél lévő kis száraz hámlást (nem korpa! csak főleg a homlokomnál, halántékomnál ilyen kis szárazság a hajmosást követő napon) teljesen eltüntette, amit eddig egy sampon sem tudott!
A hajhullásom nem vészes, szerintem a normális tartományba tartozik. Most ezt a Hair revall-kúrát csinálom (sampon+balzsam+vitamin), kíváncsi leszek az összhatásra, de lehet, hogy kicsit máris kevesebb szál jön ki.
Összességében szép a hajam tőle, csak ez a zsírosodás...

1 ÖSSZETEVŐ