KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

PKitty

Regisztráció dátuma: 2016. február 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. február 1.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

AA Help Atopic Skin Arctisztító Tej

AA Help Atopic Skin Arctisztító Tej
2017. március 18.

Alaposan eltávolítja a sminket és hidratálja is a bőrt. Használata után láthatóan elhalványodnak a piros foltok az arcomon, megnyugszik tőle a bőr.

Real Techniques Ultimate Base Set

Real Techniques Ultimate Base Set
2017. január 17.

A nagy alapozó ecset egész jó, viszonylag szépen és gyorsan felviszi az alapozót, de nekem utána még át kell futnom finoman egy kis púderrel és így lesz csak igazán egységes a kép. A kis korrektor ecset viszont maga a csoda! Extrém gyorsan eldolgozza az korrektort, nem szívja fel hanem gyönyörűen beledolgozza a bőrbe. Sajnos a tokot is meg kell említsem. A készletből csak a korrektor ecset fér bele, a szivacs nyilván nem, node az alapozó ecsetet sem lehet beletenni.. A kidolgozása és a minősége szintén nem olyan jó. A szivacsot még nem avattam fel, úgyhogy később még update-elek.

Balea Vital+ Krém-Olaj Maszk

Balea Vital+ Krém-Olaj Maszk
2017. január 17.

Érdekes hogy mások krémként használják, nekem mindig megmarad tőle egy kis réteg az arcomon, ami felmorzsolódik, ha valami mást próbálok tenni rá, ezért maszknak használom. A leírással ellentétben egy órát is fent szoktam hagyni, majd nedves kézzel átmaszírozom az arcom, ami fellazítja a felesleget és így könnyebb eltávolítani azt. Karácsony előtt vettem, mert már nem lett volna idő ünnepek előtt rendelni valami ütősebb hidratálót, de nem bántam meg. Ebben a nagy hidegben is két napig eltart a hatása. Használat után olyan, mintha aludtam volna még plusz 1 órát. Puha lesz az arcom, egyenletesebb a színe és a száraz foltokat is egész jól eltünteti. Szerintem a télen el is használom, mert nem olyan nagy mennyiség, de valószínűleg addig is lesz csak szükségem rá. Ajánlom száraz bőrre.