KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

pollynora

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2013. február 22.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution

The Ordinary AHA 30% + BHA 2% Peeling Solution
2018. március 29.

Fuh hát sok előttem szólohoz hasonlóan én is félve vettem meg ezt a kis hámlasztót, mivel kb az arcradír+maszk volt eddig a heti tisztításom, így abszolút hámlasztó-szűzen álltam hozzá a dologhoz. Rettegtem is rendesen, amikor először használtam, nem mertem 3-4 percnél tovább fennhagyni, merthát kicsit csíp, kicsit kellemetlen...de lemostam, és semmi baj nem volt, szóval legközelebb már ment a 10 perc. Nekem mindenképp jobban tetszik, mint egy bőrradír, mert sokkal puhább bőr a végeredmény, de kb ennyi. Nyilván csodát nem vár az ember, mindenkinek a saját bőréhez képest kell a hatást várni, nekem pl vannak hegeim, amikkel sokmindent nem tesz, de összességében teljesen jól kiváltja a radírt. Meglátjuk hosszabb használat után mit tud. Nekem viszont nem vesz fel a bőröm olyan iszonyatos mennyiségű hidratálót utána, csak picit többet, mint alapból. Egy próbát megér szerintem azoknak, akiknek nem olyan érzékeny a bőrük.

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. március 29.

Hát. Nos. Én kb 3 hete használom ezt a cuccost esténként, és így a téli időben (igen, máárcius végén írom ezt) okés. Nekem mondjuk nyáron olyan az arcom, mint egy diszkógömb, szóval ha már melegebb, napsütésesebb lesz az idő tudok róla érdemben nyilatkozni, de most még megvagyok vele, semmi különös. A napi 1x használat viszont tuti nem lesz elég, ha tényleg mattítani szeretném a bőröm vele...rosszat nem tett, viszont az mindenképp pozitívum, hogy ha netalántán kijön egy patti, akkor ha pici inkább hozzá se nyúlok, mert 1-2 nap alatt teljesen elmúlasztja, vagy ha muszáj piszkálnom, akkor is extragyorsan meggyógyul. Úgyhogy ha másért nem, ezért mindenképp megéri :)

Johnson's Baby Bedtime Lotion

Johnson's Baby Bedtime Lotion
2018. március 17.

Aki ajánlotta, ódákat zengett róla és megjegyezte, hogy "ha a babáknak jó, akkor nekem is" :D és milyen igaza van! Egy testápolótól sem volt ilyen hamar ennyire élettel teli a bőröm. Nekem a sok passzos gatya miatt az alsó lábszáram, ami nagyon ki szokott száradni, de ez a kis krém pikk-pakk helyretette. Nekem kicsit erős az illata, ha egész testre használom már-már fojtogató, de nagyon jót aludtam tőle, szóval megbocsátom neki :)