KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

powderwoman

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Maybelline The Falsies Push Up Drama Szempillaspirál

Maybelline The Falsies Push Up Drama Szempillaspirál
2017. augusztus 30.

Csalódás, mivel a Maybelline spirálokat szeretem és a kefe formája is biztató volt, mégis minden próbálkozás ellenére túl sok festék került a szempillákra és össze is tapadtak. Reggeli készülődés mindig kitolódott ezzel a termékkel, mivel nem győztem szétválasztani a szempillákat. Hetekig próbálgattam, még mindig van a tubusban, de ez már így is marad.

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2017. augusztus 30.

Jobb mint a Nivea vagy Neutrogena, ráadásul töredék áron. Kell pár perc, mire teljesen beszívódik, de télen csak ez tudta helyrehozni a kirepedt kezeimet (plusz néha szájra és arcra is jutott belőle S.O.S. helyzetben).

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam
2017. augusztus 29.

Jó termék :) Előtte az Elseve Arginine instantvarázs hajápolót használtam, mert a balzsamok zsírosítják a hajam és bármennyit kenek rá, nem tudom kifésülni. A L'Orealos hajkondi már jobb volt, viszont ez szerintem sokkal jobb. Hajolaj nélkül is ki tudom fésülni, nem zsírosodik be 3 nap alatt és szép fényes a hajam. Gyógynövényes illatát kifejezetten szeretem, nem az a szokásos cukros-édes balzsamillat. Ráadásul a párom is használja titokban, így megint kellett vennem belőle. Neki szinte minden hajápoló kiütést okoz a fejbőrén, de ez nem. A hajerősítéssel kapcsolatban később jövök egy update-tel.

1 ÖSSZETEVŐ