KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

powderwoman

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2015. június 3.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

My Hsin-Ni Hyaluron és Kék Alga Hidratáló Double Lifting Maszk

My Hsin-Ni Hyaluron és Kék Alga Hidratáló Double Lifting Maszk
2017. november 5.

Nagyon szkeptikusan álltam hozzá, Rossmann-ban csak bedobtam a kosárba, és arra sem figyeltem fel, hogy taiwani fátyolmaszkról van szó. Nagyon meglepődtem a hatásán: ultra sima és feszes volt a bőröm miután levettem a maszkot. Külön tetszett, hogy nyakrésze is van, így dupla volt a push up hatás. Újra fogom venni!

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre

La Roche-Posay Effaclar K(+) Bőrkiegyenlítő Arckrém Zsíros, Mitesszeres Bőrre
2017. november 5.

Itteni vélemények alapján én abba a csoportba tartozom, akiknél bevált ez a LRP krém. Pattanásos, mitteszeres bőrömet jó pár évvel ezelett ez a krém, a Duo+ és a habzó géllemosó hozta rendbe. Most valahogy újravettem és ezt jobban szeretem mint a Duo+ verziót. Nálam a bőrfényesedés 4-5 óra múlva jelentkezik, minimális szinten. Nálam ez a legjobb sminkalap-hidratáló krém. Egyetlen negatívumom van: 30 ml és hamar elfogy, így csak akciósan szoktam újravenni. Ezért csak 4 csillag. Csodát ne várjatok, nem kimondottan pattanások eltűntetésére vagy intenzív hidratálásra van kitalálva, hanem mikrohámlasztásra és minimális hidratálásra enyhe mattító hatással. :)

PomPom Levendula Virágvizes Zselé

PomPom Levendula Virágvizes Zselé
2017. november 5.

Bár nem vagyok egy levendulakedvelő, első virágvízes zselének ezt rendeltem meg. Zsíros bőrömnek alapozási rutinban vagy melegebb időben tökéletes hidratáló, szívesen használom. Estére a zselé után pár csepp arcszérumot viszek még fel és reggelre nagyon szép, puha arcbőrrel kelek. Szívből ajánlom zsírosabb/érzékeny bőrüeknek!

1 ÖSSZETEVŐ