KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rammy717

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Treacle Moon True Shea Love

Treacle Moon True Shea Love
2017. november 11.

Szerencsére én is kuponnal vettem, én többet vártam tőle hatás terén. Az illata kellemes, tömény édes, talán sütis, de párom szerint bocskorszíj szaga van, ő utálja :D Olyan tömény, hogy összefüggő csík formájában nyomódik ki a tubusból. Tenyérben szétkenve könnyebb eloszlatni. Elég gazdag krém, nyáron semmiképp nem használnám. Este fürdés után használom, úgy kellemes. A bajom vele az, hogy hosszútávon nem hidratál. Addig kellemes, amíg bekenem magam, rajtam van, viszont következő nap végére is már újból száraz a bőröm valamennyire. Az pedig, hogy 1-2 napig meglennék hidratálás nélkül, kizárt. :) Egynek elmegy, újból biztosan nem veszem.

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2017. november 11.

Nálam működik és kifejezetten szeretem. :) Az egyetlen hátránya a magas ára.. Ideális esetben reggel-este arctisztítás (Effaclar habzó arctisztító gél) után használom. Az én bőrömön tipikusan ott maradtak a barna foltok, és mióta ezt használom nincsenek, szóval tudhat valamit. A pattanásokat is visszaszorítja, nem pattogok ki, hogyha tényleg rendszeresen felkenem magamra ezt a csodaszert. Jól hidratál, kellemes a textúrája, jól eldolgozható.

up: a hidratálás céljából úgy használom, hogy lefújom az arcom LRP termálvizes spray-vel és azon kenem szét ezt a krémet. Szerintem szuper, úgy vettem észre, sokkal jobban hidratált így az arcom, és mégsem jelennek meg pattik, mintha használnék pluszban vmi erősebb hidratáló krémet). Ajánlom, akiknek szintén vannak szárazabb területeik is az arcukon, és arra kevés ez önmagában. :) illetve kevesebb krém is könnyen eldolgozható (gazdaságosabb is).

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém

Garnier 5in1 Pure Active BB Krém
2017. november 7.

Zsíros bőrre nem egy megnyerő választás. Eleinte ujjal dolgoztam el (még nem volt beautyblenderem) katasztrófa volt. Annyira zsíros, fénylő felületet adott a bőrömnek, hogy visszataszító volt. A későbbi zsírosodásról nem is beszélve. (jobban jártam volna, ha a saját arcbőröm vállalom fel minden nélkül). A pórusokat sem elfedte, hanem inkább kihangsúlyozta. Ugyanez történt a pattanásokkal is.
Érdekes, hogy a beautblenderrel mennyivel jobban, szebben eldolgozható. De a zsíros voltán így nem sokat javít. Amennyit én használom, arra megteszi, elhasználgatom, de újravenni biztosan nem fogom, és nem is ajánlom zsíros,problémás bőrűeknek.