KRÉMEK SMINKEK MÁRKÁK INCI ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rammy717

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Aveo Bodymilk Intensiv Száraz Bőrre

Aveo Bodymilk Intensiv Száraz Bőrre
2017. szeptember 18.

Kellemes, enyhe, megnyugtató illata van. A hidratálása közepesnek mondható, a nagyon száraz bőrömön is volt hatása, de nem kiemelkedő. Folyós állagú, vizes, nem zsíros, és nem is hagy zsíros érzetet sem a bőrön, nagyon gyorsan beszívódik.
Pár ilyen tubussal elhasználtam már, szerintem jó kis termék :) Az ár-érték arányban nagyon jó. Sokáig elég, nagy mennyiség, és olcsó.

Zendium Complete Protection Fogkrém

Zendium Complete Protection Fogkrém
2017. szeptember 18.

Nem igazán habzik, de ez számomra nem is annyira nagy gond. Az állagával elégedett vagyok, jól el lehet dolgozni (itt gondolok arra, hogy amit a fogkefére rakok, nem marad a fele érintetlenül a számban valahol). Az íze nagyon enyhe, ezáltal fogmosás után nincs olyan intenzív friss, mentolos lehelet. Nagyon praktikus a tubus fél menetes kupakja. Javasolnám a többi menetes tubusos fogkrémet gyártó cégeknek is ilyet gyártani :D
Eleinte nem volt túl meggyőző, de a így végefelé megkedveltem ezt a terméket.

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő

HiGeen Antibakteriális Kézfertőtlenítő
2017. szeptember 13.

Ez a márka találta el szerintem leginkább, milyen egy kellemesen használható kézfertőtlenítő, amitől nem menekül el mindenki a környezetedből, vagy kapnak el a fürkésző tekintetek, hogy mi ez a bűz :D Nekem a citromos van meg, szerintem nagyon kellemes illatú, az alkohol hamar elillan, és csak a kellemes friss citrom illat marad a kezeimen. Általában ha utazok valahova, mindig velem van, és a buszon is merészkedtem használni többször is (onnan a tapasztalat erről, és a korábbiakról). :D Tömegközlekedési eszközökön életmentő tud lenni azoknak, akik nem bírják elviselni a piszkos érzetű kezüket. :D Meg persze rengeteg más esetben is. Száraz kézen pedig pár pillanatig csíp, DE utána hidratált érzetet hagy maga után. Szerintem szuper termék.