KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rammy717

1915 pont

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

1915 pont

Regisztráció dátuma: 2016. szeptember 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Krémmániás adás-vevés

Krémmániás eladó: 1 eladás
Megnézem

Avon Eve Duet Parfüm

Avon Eve Duet Parfüm
2018. január 22.

Szerintem is egész jó illat. Én 2 lila + 1 aranyat kombinálok, nekem az úgy pont jól esik. :) Erőteljes, határozott női illat. Én mintát rendeltem, az is eltart egy darabig. Ennyi pénzért őszintén szólva nem venném meg (inkább nem Avonos parfümöt veszek). Tartósságával elégedett vagyok.

Avon Kétvégű Szemceruza

Avon Kétvégű Szemceruza
2018. január 22.

Katasztrófa. Egyszer volt egy Maybellines aranyhoz hasonló színű szemceruzám, imádtam, gondoltam ez hátha jó lesz majd ahelyett. Hát...... katasztrófa. A pigmentáltsága gyakorlatilag nulla, az állaga is katasztrófa. Ezeken kívül még kellemetlen szagú is. Szóval használhatatlan. A fekete szín még úgy-ahogy fog.... De nem ajánlom. Pénzkidobás, kuka. Mellesleg egyszer sem tudtam kihegyezni, mert a belseje szét volt törve (úgy, hogy én 100% nem ejtettem le.. gondolom szállítás, vagy eredetileg). 0*

Bagnodoccia al Latte d'asina Donkey Milk & Green Olives Tudfürdő

Bagnodoccia al Latte d'asina Donkey Milk & Green Olives Tudfürdő
2018. január 17.

Én is Goods Marketben vásároltam, szerintem megéri. Télen elég érzékeny a bőröm, és (márkás, puhaságot ígérő társaival ellentétben) EZ tényleg NEM szárítja ki a bőröm! Az illata kellemes, nem túl intenzív, és kicsit folyósabb állagú. Megfelelően tisztít. Én teljesen elégedett vagyok vele, és csak ajánlani tudom.

1 ÖSSZETEVŐ