KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

random

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Jollie France Körömlakk

Jollie France Körömlakk
2018. december 14.

nekem egy 78-as metál sötétbarnához van szerencsém. eszméletlen gyönyörű, egy rétegben kielégítően fed, és még nyomdátni is tudok vele (konkrétan a legjobb barnám eddig, ami a kávés manikűrökhöz elengedhetetlen). KELL még nekem ilyen körömlakk, sok! :D

Burberry Brit EDT

Burberry Brit EDT
2018. december 14.

nem is ezt akartam megvenni hanem a Londont, de franc gondolta volna hogy én ezt ennyire megszeretem... édeskés, de nem émelyítően, citrusos, de nem tisztítószeresen, virágos, de nem virágcsokor... mondjuk a körtét és a fahéjat nem igazán érzem. valamiért egy drága szappan és valami igazi házi süti keveréke jut eszembe róla. mint egy régimódi hölgy, aki imád sütni - ami ugye roppant távol áll tőlem, mégis azon kapom magam, hogy újra meg újra ezért nyúlok. csak tudnám mitől. talán a citromfű az oka, amit ugyan direkt nem érzek ki belőle, de amúgy imádom. kb. a samponjaim, a tusfürdőm, mindenem citromfüves, és ez lehet az, ami addiktívvá teszi :D mondjuk kíváncsi lennék még az EDP-re is, abban van tonkabab is amiért szintén oda meg vissza vagyok...
ami a tartósságát illeti: az igaz, hogy néhány órán belül elveszti a hatósugara nagy részét, viszont ebben a "bőrközeli" állapotában nagyon-nagyon tartós. számomra randiillat, de nem első, hanem sokadik randira. és nem buliba való. de akár egy kávézóba, akár színházba, akár csak egy "otthon maradunk és filmet nézünk" estre el tudom képzelni, hogy jó lehet. rajtam szerintem nagy melegben sem működne, de ki tudja :)
Burberry-ék egyre jobban levesznek a lábukról. először a London for Him, az üvegbe zárt karácsonyi dög, aztán a London for Her, ami hol piros skótkockás, punkosan szaggatott miniszoknya, hol koravén könyvtárosnéni (hülye egy képzavar, de egyerűen nem tudom jobban leírni, totál bipoláris rajtam, hol vad, hol karótnyelt. úgy tűnik, még mindig nem igazán nőttem fel hozzá...), most meg ez. még nem tudom, hogy sírba, vagy csődbe visznek, majd az idő eldönti :)

Lora Quick Dry Nail Polish Körömlakk

Lora Quick Dry Nail Polish Körömlakk
2018. december 14.

az enyém nem pont ilyen üvegben van, de ugyanez van ráírva, mint a képen. namost, nekem az üveg alján található címke szerint a 107-es van meg, ez egy áttetsző lakk irizáló pelyhekkel és csillámokkal, szóval a fedéséről nyilatkozni nem nagyon tudok... ellenben a pelyhek elég nehezen vihetők fel megfelelő mennyiségben a körmökre. pedig az üvegben úgy látszik, hogy elég sok van. ezt mondjuk a szivacsos felvitel orvosolja, de pl. az essence prismatic fedőlakkja is pelyhes, és azzal nincs ilyen gond. a száradással nagy baj nincs, 2-3 perc alatt megszáradt annyira hogy ne aggódjak a sérülés miatt (hozzáteszem, nincs alatta több réteg). ja, emellett nem a megszokott körömlakkszaga van, hanem büdös. hál'istennek egyrészt hamar elillan, másrészt meg nem szagolgatni közvetlenül az üvegből, és akkor elviselhető :D ha belefutok még ilyen lakkokba, akkor veszek, hátha a színes lakkok jobbak. addig is 4 csillag, a szag miatt nem vonok le.

up: van egy 77-es csillámos szürkém is. ez kvázi elmegy egy vastagabb rétegben is, és a száradása sem szörnyű lassú, de két vékonyabb rétegben azért sokkal jobb. a tartósságát is jobban meg tudom ítélni: 3-4 nap között kezd el kopni a körömvégeken, de nem igazán pattog le, ami azért jó. marad a 4 csillag, főleg ár.érték arányban.