random

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. május 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Krémmániás adás-vétel

Krémmániás vevő: 2 vétel
Megnézem

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk

Garnier Fructis Goji Hair Food 3in1 Hajmaszk
2019. február 15.

hát ez tisztára olyan mint a papayás (oda is írtam véleményt - amúgy lehet nem én vagyok erre a termékcsaládra a megfelelő alany az állig érő hajammal, de télre kéne egy kis plusz), csak erősebb az illata, és talán kicsivel tovább megmarad. hatásra viszont semmi különbség... sőt, mivel ez festett hajra való, arra számítottam, hogy nem fogja koptatni a hajszínemet - hát koptatta, ugyanúgy mint a többi kimosható hajápolóm. szóval, ugyanannyi csillagot kap, mint a papayás, és ugyanúgy nem fogom újravenni. sőt, gondolkodom rajta, hogy lepasszolom öcsémnek, hátha az ő hosszú, göndör loboncára el tudja használni (bár szerintem a fejemhez fogja vágni :D)

Kallos Botaniq Superfruits Kondicionáló

Kallos Botaniq Superfruits Kondicionáló
2019. február 15.

hát... hajbalzsam. teszi a dolgát, puhítja a hajam és megkönnyíti a kifésülést, meg talán valamennyit hosszútávon is hat, habár nem sokat.. de abszolút nem egy emlékezetes valami... még az illata is felejthető. (szemüveges gyerek vakon fürdik... egy hónap is kevés volt hozzá hogy illat illetve a tubus alakja alapján megjegyezzem, márpedig akkor tényleg abszolút felesleges vétel volt). jó pont, viszonylag könnyű maradéktalanul kimosni, így nem nehezíti el a hajamat (igaz, arra rádolgozok a formázásnál is, de legalább ez nem nehezíti meg a dolgom :D)

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam

aussie 3 Minute Miracle Reconstructor Mélykondícionáló Balzsam
2019. február 15.

én csak egy kis utazó méretet vettem belőle, egyrészt mert kellett valami kis plusz a nyaraláshoz (igen, ez kb. másfél éve volt) - és azóta se fogyott el. az illatélmény szubjektív, és én amúgy nem szeretem a rágógumis illatokat, de ez egészen elmegy (ha nem kell mindennap szagolgatnom :D) a hatása meg... nem mintha nem puhítana, vagy táplálna, de csak kb. annyira, mint a szokásos hajbalzsamjaim mindegyike, szóval azt a "pluszt" nem hozta, amiért én hajpakolást vennék... viszont nem zsírosít, ami jó pont. de egyszerűen nem tudok érte nyúlni, sőt, azóta már másikakat próbálgatok. most épp a hajfestések utáni balzsamozáshoz próbálom ezt elhasználni, továbra is rendületlenül lassan fogy.