raramusic

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon

Marion Aloe & Keratin Hajszínező Sampon
2018. augusztus 17.

A Cherry árnyalatot vettem meg. először félve bontottam fel, majd miután felkeltem úgy nézett ki a fürdőszoba mint egy disznóvágás után.. :D nagyon folyik és fröccsen. de a felvitele meglepően gyorsan megvan, gyorsan habzik. Nem hagytam fent csak kb 15-20 percet. Nekem nagyon tetszik a színe igaz a hajam végén szőkítve van és ott élénkebb egy picit, a tetején ahol természetes barna csak egy halványkás árnyalatot adott neki. Azt még nem tudom milyen gyorsan kopik. Összességében ennyi pénzért szerintem simán adja azt amit várni lehet tőle. nekem tetszik

Selsun Blue Sampon Korpásodás Ellen

Selsun Blue Sampon Korpásodás Ellen
2018. március 21.

Már majdnem mindennel próbálkoztam.. Ez elott ideig-oraig az avon naturals borsmentás sampont használtam ami kb 1 napog segitett, aztán visszatert a viszketes es a korpa is.. A tobbi sampon egyáltalán nem segitett. Még az a drogerias barna színű koffeines kensampon is epphogy.. Aztan adtam egy esélyt ennek. CSODA. Nemcsak a viszketest, a korpat is szinte 98%ban eltunteti.. Iszonyatosan jó érzés, és bőven elég vele a heti 1x hajmosas. Pakolást mindig teszek a hajhosszra, annyi ideig amig a sampon a fejbőrös részen van, és teljesen elég így. Nekem nem szárít. Azt hiszem újra fogom venni, de amugy meg kicsi a flakon, de sokáig elég. Nekem megeri. Annyi hogy az ára már nem 1900 ft, hanem 2000felett van-patikája válogatja mennyivel. Én pl örültem hogy a negyedik gyógyszertárban kaptam végre.. :D

Isana Női Borotva Gél Sensitive

Isana Női Borotva Gél Sensitive
2018. január 22.

Egyszer vettem ilyet, a kipirosodo bőr ellen. Kevésbé pirosodott utána, de nem szűnt meg tőle teljesen. Nem veszem mégegyszer, de elhasznaltam.