KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

raramusic

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. február 22.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Selsun Blue Sampon Korpásodás Ellen

Selsun Blue Sampon Korpásodás Ellen
2018. március 21.

Már majdnem mindennel próbálkoztam.. Ez elott ideig-oraig az avon naturals borsmentás sampont használtam ami kb 1 napog segitett, aztán visszatert a viszketes es a korpa is.. A tobbi sampon egyáltalán nem segitett. Még az a drogerias barna színű koffeines kensampon is epphogy.. Aztan adtam egy esélyt ennek. CSODA. Nemcsak a viszketest, a korpat is szinte 98%ban eltunteti.. Iszonyatosan jó érzés, és bőven elég vele a heti 1x hajmosas. Pakolást mindig teszek a hajhosszra, annyi ideig amig a sampon a fejbőrös részen van, és teljesen elég így. Nekem nem szárít. Azt hiszem újra fogom venni, de amugy meg kicsi a flakon, de sokáig elég. Nekem megeri. Annyi hogy az ára már nem 1900 ft, hanem 2000felett van-patikája válogatja mennyivel. Én pl örültem hogy a negyedik gyógyszertárban kaptam végre.. :D

Isana Női Borotva Gél Sensitive

Isana Női Borotva Gél Sensitive
2018. január 22.

Egyszer vettem ilyet, a kipirosodo bőr ellen. Kevésbé pirosodott utána, de nem szűnt meg tőle teljesen. Nem veszem mégegyszer, de elhasznaltam.

Isana Vaseline

Isana Vaseline
2018. január 22.

Tetoválások előkészítéséhez, felviteléhez vettem. Nekem bevált, nem irritál teszi a dolgát. Repedező ajkakra is jó, és kiszáradó bőrre is. Szererem.