KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rayeri

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Magister Products Sunny Bunny Naptej SPF15

Magister Products Sunny Bunny Naptej SPF15
2018. július 3.

Ez édes kevés! 25 fokban, szűrt napfényben, 16 óra után is megpirultunk vele. A réteg amit hagy maga után (ami ugyebár a fényvédelmet hivatott ellátni) vízzel érintkezve azonnal lefolyik. Éppen ezért gyerekeknek vízpartra egyáltalán nem ajánlom. Számomra legalábbis lehetetlen küldetés félóránként levadászni és bekenni őket.
A márka ugyanilyen névre hallgató testpermete sem jött be. Arcra fújva nagyon szárít és apró pattanásokat okozott, testen pedig semmilyen hatása nem volt. Nem kéne erőltetnie a Magisternek ezt a nyári vonalat mert nagyon gyengére sikeredett.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. június 7.

Először is: megtaláltam AZ ÁLOMPIROS árnyalatomat! Nem bordóba, nem is narancsba hajló, igazi gyönyörű PIROS. Nyárra lábkörömre szuperszexi :) A hivatalos neve Bloody Mary to go. Isteni vele dolgozni! Jó az állaga, jó az ecsete, kellően pigmentált, egy rétegben is jól fed (én kettőt kentem fel), nem csíkoz, gyorsan szárad, csodás a fénye, a tartósságát még tesztelem. Ha az is kiállja a próbát, megkapja az 5 csillagot. Ennyi pénzért eddig ez egy remek lakk!!!

Maybelline Colorama Körömlakk

Maybelline Colorama Körömlakk
2018. június 7.

Nagyon jó kis sötét pink színt találtam belőle (az az árnyalat amit ruhákban a sötétkékkel szoktak párosítani, talán fukszia a hivatalos neve..?). Csak a lábamon használom és azt kell hogy mondjam, a tartóssága minden szempontból pocsék. A fénye kb. 1 nap alatt eltűnik, bemattul és minden apró karcolás látszik rajta. 2-3 nap után a körömvégeken és a körömágynál is pattogni kezd. Kár érte mert a szín nagyon tetszik, az állaga jó, könnyű vele dolgozni, két rétegben csíkmentesen fed, de a t*köm fogja 3 naponta újra kenni! Még egy pozitívuma van egyébként: nagyon könnyű lemosni, nem fogja meg a körmöt és körülötte a bőrt.

2 ÖSSZETEVŐ

C12-13 Alkyl Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen