KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rayeri

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Inika Organikus Korrektor

Inika Organikus Korrektor
2018. május 18.

Az van, hogy ez bizony nagyon jó! Catrice, Nyx, Clinique, Touche eclat, ezeken vagyok túl növekvő ársorrendben. Mindet veri! Főként szem alá kerestem sötét karikákra meg nózi mellé pici hajszálerekre illetve ha néha adódik, egy-két pattanásra. Mindre jó! A szemem extra érzékeny a kemikáliákra, mindentől könnyezik. Az összes korábban felsorolt korrektor ezen vérzett el. Igen, a drágák is! A Touche eclatot kb. 10 percig bírtam magamon elviselni, dőlt a szememből a könny, de a Clinique Airbrush-jától is veszettül égett. Ez viszont egy csoda! Pici kiszerelést rendeltem meg belőle mert óvatos duhaj vagyok már. Megjegyzem már az rendkívül szimpatikus, hogy egyáltalán lehet belőle teszt mennyiséget venni (1300 Ft volt azt hiszem a 4 ml-es cuki kis tubus) és nem lutrira költ az ember egy kisebb vagyont, hogy aztán hanem jön be, soha ne használja. Douglaséknál is jó lenne már egy szemléletváltás és jó lenne ha nem sajnálnák az embertől a tesztereket.
Összefoglalva: nem irritál, finom, habos-krémes, közepesen sűrű állagú, a light árnyalat egy szuper neutrális szín, gyönyörűen olvad a bőrbe és úgy fed egész erősen, hogy egyáltalán nem látszik, hogy korrektoroztam. Szem alatt nem ül a ráncokba, orr mellett nem ül a pórusokba. Nekem ez a tökéletes korrektor!

Paula's Choice Resist Skin Brightening Treatment

Paula's Choice Resist Skin Brightening Treatment
2018. április 26.

Nnnna, hát az van, hogy Paula az Paula. Lehet szidni az árai miatt és igen, engem is elkapott az Ordinary-láz, kipróbáltam fűt-fát tőlük, végül két termék maradt a rutinomban, mert azok váltak csak be igazán (plusz egy vár még kipróbálásra). 35 fölött én már inkább az összetettebb dolgokban hiszek. Node vissza Paulához. Annyi jó dolog van ebben a kencében, hogy úgy gondoltam, nem létezik, hogy ne működjön. Nem tévedtem. Nagyon szereti a bőröm! Finom, puha és egységesebb kinézetű lesz tőle. Tök jól beállította a zsírosodást is, aminek a meleg idő beálltával kifejezetten örülök. A pigmentfoltjaimon egyelőre nem igazán látok változást, pedig főként miattuk vettem, emiatt egyelőre 4 csillagot kap. Még csak 3 hete használom, egy hónap múlva updatelek, ha halványodnak, megkapja az 5-öt!

Paula's Choice Calm Redness Relief Repairing Serum

Paula's Choice Calm Redness Relief Repairing Serum
2018. április 26.

Ez egy nagyon finom, könnyed kis szérum, nappalra nekem ideális. Nem kifejezett problémára vettem, hanem Judit videójában megkívántam, mint általános bőrszerkezet javító antioxidáns kencét. Erre nekem tökéletesen alkalmas. Nagyon lágy, selymes állagú, pikpak beszívódik, nem hagy maga után semmilyen réteget, simán lehet fölé bármit tenni. A bőröm pihepuha tőle ill.amit még észrevettem, hogy nem hámlik úgy a retinoltól mióta használom.

2 ÖSSZETEVŐ

C12-13 Alkyl Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen