KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rayeri

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam

Himalaya Herbals Kakaóvajas Intenzív Hidratáló Ajakbalzsam
2018. december 19.

Up: tavaly télen nagyon szerettem, idén újravettem és most túl keménynek és masszívnak érzem, szinte ráköt a számra. Azt továbbra is tartom, hogy a legtöbb drogériás vackot veri és árkategóriájában a legjobb, de most valahogy csillapodott a szerelem...

Ez igen! Magasan veri az Alterra kamillásat és a Terra naturi selyemfényűt. Kellően sűrű az állaga, nem csúszkál, nem fényes a számon, puhít, hidratál, nem kell sűrűn kenni. Szuper darab!

Phi Mézi Ápoló Ajakbalzsam

Phi Mézi Ápoló Ajakbalzsam
2018. december 19.

A Phi ajakbalzsam számomra az etalon! Mindkettőt próbáltam, mindkettőt imádom! Pont annyira zsíros és krémes amennyire kell. Nem csúszkál a szám tetején (mint pl.a Magister pisztáciás rémsége) de nem is köt meg rajta (mint pl. a Himalaya Herbals kakaóvajasa), azonnal MÉLYEN hidratál (és itt a lényeg!!!), finom krémes réteg marad utána, ami elég sokáig érezhető, de nem zavaróan hanem kellemesen. És ami nálam nagyon nagy szó, NEM SZÁRÍTJA A SZÁMAT, MINT A LEGTÖBB, nem kell félóránként kenniI!!! Abszolút csodaszer, minden Ft-ot megér!

Alverde It's Cold Outside Kézkrém

Alverde It's Cold Outside Kézkrém
2018. december 16.

Ma vettem kettőt és holnap visszamegyek még kettőért! Isteni finom az illata és szuperjó az állaga. Ennivaló, madátejes vanília, egyáltalán nem geil, az állaga gazdagon krémes, de gyorsan beszívódik. Hagy egy kis (egyáltalán nem zavaró!) réteget maga után, de ennyi kell is télre! Annyira bírom az Alverde limitált kézkrémjeiben hogy illatvilágban és állagban is igazodnak az aktuális évszakhoz! A nyári Jungle Breeze is pont olyan volt minden szempontból amit melegben szívesen használ az ember. Bravo Alverde!!!!!

2 ÖSSZETEVŐ

C12-13 Alkyl Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen