KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rayeri

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. február 15.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Megnézem

Magister Products Body Bon Cherry Testradír

Magister Products Body Bon Cherry Testradír
2018. augusztus 22.

A tökéletes állagú testradír! Finom, krémes, nem morzsálódós de nem is túl olajos, nagyon el van találva, na! Én jobban szeretem a sós radírokat a cukrosoknál, szerintem sokkal jobb hatással vannak a bőrre, bírom hogy a radírozás mellett egy kicsit megcsípkedik a bőrt és megdolgozzák a vérkeringést. Ahogy a többi testradír, ez sem gazdaságos de a krémessége miatt kisebb mennyiséget is szépen el lehet dolgozni. Ami még tök jó benne, hogy a kádból simán leöblíthető, nem kell utána komplett fürdőszoba takarítást tartani (hiába imádom pl. a Blanche kávés testradírját, olyan szinten dzsuvázza össze a kádat hogy emiatt gyűlölöm használni).

Magister Products Sunny Bunny Naptej SPF15

Magister Products Sunny Bunny Naptej SPF15
2018. július 3.

Ez édes kevés! 25 fokban, szűrt napfényben, 16 óra után is megpirultunk vele. A réteg amit hagy maga után (ami ugyebár a fényvédelmet hivatott ellátni) vízzel érintkezve azonnal lefolyik. Éppen ezért gyerekeknek vízpartra egyáltalán nem ajánlom. Számomra legalábbis lehetetlen küldetés félóránként levadászni és bekenni őket.
A márka ugyanilyen névre hallgató testpermete sem jött be. Arcra fújva nagyon szárít és apró pattanásokat okozott, testen pedig semmilyen hatása nem volt. Nem kéne erőltetnie a Magisternek ezt a nyári vonalat mert nagyon gyengére sikeredett.

Catrice ICONails Gel Körömlakk

Catrice ICONails Gel Körömlakk
2018. június 7.

Először is: megtaláltam AZ ÁLOMPIROS árnyalatomat! Nem bordóba, nem is narancsba hajló, igazi gyönyörű PIROS. Nyárra lábkörömre szuperszexi :) A hivatalos neve Bloody Mary to go. Isteni vele dolgozni! Jó az állaga, jó az ecsete, kellően pigmentált, egy rétegben is jól fed (én kettőt kentem fel), nem csíkoz, gyorsan szárad, csodás a fénye, a tartósságát még tesztelem. Ha az is kiállja a próbát, megkapja az 5 csillagot. Ennyi pénzért eddig ez egy remek lakk!!!

2 ÖSSZETEVŐ

C12-13 Alkyl Benzoate EWG Kockázat: EWG Adat: nincsen