KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

RebekaBalog

Regisztráció dátuma: 2017. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2017. november 26.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour

Rimmel Stay Matte Liquid Lip Colour
2018. augusztus 7.

Valahogy teljesen elkerülte a figyelmemet ez a termék egészen idáig. Youtubeon láttam, hogy az egyik álltam követett személy ezt viseli. Nagyon megtetszett a színválogatás es az, hogy TELJESEN mattra szárad. Nem ragacsos(mint például a Maybelline super stay matte inkje), kellemes bársonyos érzetet kelt az ajkakon, nem ül bele a szám redőcskéibe és a nap folyamán szepen kopik. Eddig a "Coral sass" és a "Rose&Shine" árnyalatokban szereztem be.

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick

Maybelline Superstay Matte Ink Liquid Lipstick
2017. november 26.

CSAJOOOOK SEGITSETEK!

A dolog ott kezdődött, hogy ezt a terméket hónapok óta vártam a külföldi beauty bloggerek pozitív visszajelzései miatt. A minap sikerült szert tennem 3 árnyalatra.( 05 Royalist, 10 Dreamer, 20 Pioneer)
A 05ös árnyalatot kentem fel először vékony rétegben, sajnos az volt a tapasztalatom, hogy pár perc utan ugyan teljesen mattra szárad azonban ugy ragad hogy szinte beszélni sem merek mert annyira ragaszkodik a két ajkam egymáshoz. Kipróbáltam a következő 10es árnyalatot mondom hátha csak a formula más de sajnos ugyan ez történt. Ezt viszont megpróbáltam több órán at fent hagyni (4 óra) es rémálom volt, rettentően tapad es meg kell mondjam a Lovely márkás K lips-es ruzs eddig nekem ezerszer többet adott.
Nagyon nagyon szeretném szeretni, ha valami tanáccsal tudnatok szolgálni igazán megkoszonnem mert ezen a ponton tanácstalan vagyok.:(