rencike666

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Réell'e Intensiv Colorcreme Hajfesték

Réell'e Intensiv Colorcreme Hajfesték
2018. augusztus 31.

Én a 6.0 dunkelblond árnyalatot választottam. Sötétszőkének egyáltalán nem mondanám, inkább világosbarna az én szememben. Vállig érő hajam van, fele szőke fele világos vöröses szőke mivel feketéből világosítom egy ideje. Szép egyenletes színe lett, tulajdonképp olyan mint a dobozon. Azt kaptam amit ígért, de tartósságról nem nyilatkozok mert nekem le fogja dobni hamar a szőkítés miatt. Vizes hajra kentem fel, így könnyebben el lehet oszlatni bármilyen festéket és pont elég volt 1 doboz, száraz hajra inkább 2 kell. 1 csillagot azért vonok le mert kegyetlen maró szaga van, azért az ennyire büdös cucc már ritka festékek körében.

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték

Kallos Kjmn Professzionális Krémhajfesték
2018. augusztus 20.

Kék mixtonból használtam el negyed tubusnyit hogy a vörös árnyalatot kiüsse a hajamból. Totál tönkretette a hajam. Valahol olvastam hogy akár samponba is lehet keverni, én pakolásba kevertem és negyed órát hagytam rajta. Szétégett a hajam vagy nem tudom mi lett vele de akár 10 cm-t le is vághatnék belőle. El se tudom képzelni mi lett volna ha oxival keverem. A kallos prestige festéktől semmi baja nem lett a hajamnak. Nem értem.

Kallos Botaniq Deep Sea Instant Hajápoló Tonik

Kallos Botaniq Deep Sea Instant Hajápoló Tonik
2018. július 13.

Száraz hajamon próbáltam ki, leginkább a végekre fújtam és nagyon kellemes puha tapintású lett. Az illata nekem nagyon bejön, olyan mint a naptej. Akár hajvégápolónak is lehet használni. 650 Ft-ért vettem, újravevős úgy érzem.