KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rencike666

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Kallos Botaniq Deep Sea Instant Hajápoló Tonik

Kallos Botaniq Deep Sea Instant Hajápoló Tonik
2018. július 13.

Száraz hajamon próbáltam ki, leginkább a végekre fújtam és nagyon kellemes puha tapintású lett. Az illata nekem nagyon bejön, olyan mint a naptej. Akár hajvégápolónak is lehet használni. 650 Ft-ért vettem, újravevős úgy érzem.

Garnier Color Naturals E0 Kiszőkítő Krém

Garnier Color Naturals E0 Kiszőkítő Krém
2018. július 8.

Úgy látom itt sokan tévedésben vannak. Ez nem egy festék, ez egy szőkítő krém. Sötét haj felvilágosítására ajánlott, ez gyakorlatilag megegyezik egy szőkítőpor+oxi kombóval csak valamivel kíméletesebb. Azért lesz sárga mert ez pigmentet nem tartalmaz, csak világosít. Ezután kell egy hamvas színt vagy akármilyet ráfesteni hogy elérd a kívánt eredményt. Én annak idején ezzel szívattam le a fekete festéket, nyilván nem csinál elsőre platinát de teszi a dolgát.

Colour B4 Hair Colour Remover Extra

Colour B4 Hair Colour Remover Extra
2018. július 7.

Sajnos nekem nagy csalódás. Kidobtam az ablakon 3500 ft-ot. Másfél éve festem feketére a hajam, eredetileg aranyszőke vagyok. Betartottam mindent, tovább öblítettem a hajam mint az előírt idő, a teteje közép vörös lett, az alja meg annyira sötét hogy szinte fekete, csak napfénynél látni egy minimális vörös fényt. Tegnap csináltam meg, ma reggelre az a kevés eredmény is vissza sötétedett. A másfél év alatt talán ha 2-3 alkalommal volt olyan hogy a teljes hosszát festettem szóval még csak arról sincs szó hogy tizen akárhány réteget kell lehúznia. Még a lenövésem alatti részről se sikerült még csak megközelítőleges eredményt se produkálnia pedig ott 1 réteg festék van. Alaposan bedunsztoltam a fejem, zacskó 2 sapka meg hajszárító. Az extra strenght változatot vettem, ezért sem értem hogy mi a fenéért nem működött. Nem fogom újra megpróbálni mivel ez egy zsákbamacska, azért ahhoz kicsit drága hogy 3x is megcsináljam. Annyi pozitívuma van hogy nem roncsolta a hajam de ez nem ér meg 2 csillagot sem.