KRÉMEK MÁRKÁK ÖSSZETEVŐK ELADÓ MAGAZIN BLOG Belépés

rencike666

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2012. december 1.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Syoss Full Hair 5 Hajsűrűség Fokozó és Dúsító Sampon

Syoss Full Hair 5 Hajsűrűség Fokozó és Dúsító Sampon
2018. október 29.

Nagyon rossz. Már másnapra olyan zsíros a hajam tőle mintha 1 hete nem mostam volna. Volt olyan hogy reggel megmostam, estére már zsíros volt. Ilyet még semelyik samponnál sem tapasztaltam. Csak az illata miatt adok 2 csillagot.

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték

L'Oreal Casting Creme Gloss Hajfesték
2018. október 23.

Nagyon szeretem. A 600-as sötétszőkét használom, már első alkalommal eltűntette a vörös árnyalatot a hajamból. Természetes színe van a hajamnak és fényes. Kicsit száraz, durva a hajam közvetlenül lemosás után de a pakolás helyrehozza és a többi hajmosásnál már nem érződik pakolás nélkül sem. Régen sokáig a feketéjével is festettem, volt amikor étcsokival és mindig nagyon szép eredményt kaptam. Nem váltom le semmi pénzért.

Réell'e Intensiv Colorcreme Hajfesték

Réell'e Intensiv Colorcreme Hajfesték
2018. augusztus 31.

Én a 6.0 dunkelblond árnyalatot választottam. Sötétszőkének egyáltalán nem mondanám, inkább világosbarna az én szememben. Vállig érő hajam van, fele szőke fele világos vöröses szőke mivel feketéből világosítom egy ideje. Szép egyenletes színe lett, tulajdonképp olyan mint a dobozon. Azt kaptam amit ígért, de tartósságról nem nyilatkozok mert nekem le fogja dobni hamar a szőkítés miatt. Vizes hajra kentem fel, így könnyebben el lehet oszlatni bármilyen festéket és pont elég volt 1 doboz, száraz hajra inkább 2 kell. 1 csillagot azért vonok le mert kegyetlen maró szaga van, azért az ennyire büdös cucc már ritka festékek körében.